چرا تغذیه برای متخصص کایروپراکتیک ضروری است


هنگامی که من یک متخصص کایروپراکتیک بودم ، اغلب داستانهایی را در مورد تعدیل می شنیدم که در نهایت به بیمار کمک می کرد که مدت ها به دنبال آن بودند. من همچنین تعجب می کردم که این “تنظیم جادویی” چه زمانی بر مشکلات پشتی و پیچیدگی های پشتی بیماران من کمک می کند.

تنها قبل از شروع آموزش در مورد تکنیک عصبی احساسی (NET) توسط دکتر اسکات واکر ، شروع به درک بهتر مجتمع سابلوکساسیون کایروپراکتیک و علل و تصحیح این سابلوکساسیون کردم.

دکتر واکر به علل مختلف نخاع و اندام های زیر موضعی اشاره کرد. او همچنین این نقل قول را از خالق کایروپراکتیک ، DD Palmer ، در کتاب پالمر به یاد می آورد. علم ، هنر و فلسفه کایروپراکتیک 1910 (همچنین نامیده می شود تنظیم کننده کایروپراکتیک):

علل قاطع بیماری عبارتند از ضربه ، سم و خود پیشنهادبه ”

برای آوردن این کلمات به قرن 21 ، سوء تغذیه را اضافه کنیم. دکتر رویال لی (متولد 1895 ، همان سال حرفه کایروپراکتیک) مدت ها پیش به ما هشدار داده بود که مواد شبه غذایی ضعیف شده و تقلبی و همچنین آرد سفید ، شکر سفید و شیر پاستوریزه – بدون ذکر غذاهای پاستوریزه شده اخیر. مانند بادام – علت بیماری بد است ، یا با تسهیلبه

در سال 1919 ، دکتر فرانسیس پاتنگر پدر. کتاب خود را منتشر کرد علائم بیماری احشایی: مطالعه سیستم عصبی رویشی در ارتباط با پزشکی بالینی، که ماهیت رفلکس احشایی-جسمانی یا اندامهای بیمار را که باعث ایجاد درد در مهره نخاعی می شود ، توضیح می دهد.

در آموزش الکترونیکی من ادغام تغذیه در تمرینات اسکلتی عضلانی، من با متخصص کایروپراکتیک (و هر تمرین کننده دیگری که علاقه ای به سابلوکساسیون مهره های مهره ای و اندام های پایینی دارد) در میان می گذارم که چگونه تغذیه نه تنها ضروری است بلکه ضروری برای حل مشکلات مشترک مزمن

من همچنین یکی از مبانی آموزه های دکتر لی را مورد بحث قرار می دهم: این که بدن در صورتی که فاقد مواد معدنی برای تقویت رباط و تاندون ها باشد “به هم نمی چسبد”. بعلاوه نشان می دهم که اندام های سوء تغذیه باعث ایجاد تکانه های عصبی ناهنجار در ستون فقرات می شوند ، که باعث ایجاد رفلکس عصبی حرکتی می شود و ماهیچه های مهره ای آن بخش ها را مجبور به انقباض می کند – و به قول دکتر بی جی پالمر ، که عمل جراحی کایروپراکتیک را توسعه داده است. ، “ستون فقرات را سفت کنید.”

من به این ارائه به ویژه افتخار می کنم زیرا با ارزشهای کایروپراکتیک دکتر لی و اصول تغذیه سازگار است. این امر به متخصص کایروپراکتیک یک مزیت تغذیه ای می دهد تا سریعتر و بهتر بتواند زیرمجموعه را برطرف کند و به نوبه خود سلامت بسیار بهتری به بیمار می بخشد.

شما نمی توانید بدن سوء تغذیه را تنظیم کنید و انتظار داشته باشید که بدن به طور مطلوب پاسخ دهد.

با تشکر از همه موارد زیر: DD Palmer for chiropractic؛ دکتر رویال لی برای فرآیند استاندارد مکمل های غذایی کامل ؛ دکتر جورج گود هارت در مورد آزمایش عضلات و رای دادن در مورد تغذیه بیماران کایروپراکتیک ؛ دکتر اسکات واکر به خاطر تدریس خود در مورد مجموعه سابلوکساسیون (و عناصر احساسی و هومیوپاتی آن) ؛ و البته مارک اندرسون و سلن ریور پرس برای زنده نگه داشتن فلسفه تغذیه دکتر لی و همچنین کمک به اشتراک گذاری این ارزشمندترین اطلاعات.

تصویر توسط iStock / Albina Gavrilovic.

دکتر لاول کپل

دکتر کپل در سال 1983 ، پس از مدرک کاردانی علوم از کالج محلی جنوب غربی میشیگان ، دکترای کایروپراکتیک را از کالج لوگان کایروپراکتیک دریافت کرد. وی در سال 1999 به عنوان تکنیک عصبی-احساسی شهادت داد و مستقیماً زیر نظر بنیانگذار برنامه ، دکتر اسکات واکر تحصیل کرد. او آموزشهای اضافی مختلفی را از جمله گیاه شناسی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه ادامه داد.

دکتر کپل می داند که همیشه سمینار ، کتاب یا مجله ای وجود دارد که می تواند دانش او را عمیق کرده یا اطلاعات دیگری را ارائه دهد که می تواند مستقیماً به درمان موثر تبدیل شود. او از منظر تجربه بالینی و سالها تمرین ، توصیه های محکمی می کند.

اخیراً دکتر Keppel سمینارهایی را برای Standard Process Western تدریس کرده است. او تبدیل به پزشک داخلی آنها شده است و به عنوان مربی سایر تمرین کنندگان در سراسر منطقه دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت وی در DoctorKeppel.com دیدن کنید یا مستقیماً با او در آدرس تماس بگیرید [email protected]به

محصولات دکتر لاول کپلدیدگاهتان را بنویسید