پایان دادن به مبارزات خواب با شاون استیونسون [Renewed]


در اینجا یادداشت های قسمت 335 از Well Fed Women آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را ببینید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن مرور پادکست (HORRA!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و شاون استیونسون درباره آخرین مشکلات خواب صحبت می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شرکت ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان در معرض سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشاء از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و اشتغال از آنها کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما به ازای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما به صورت هفتگی از Card Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[07:12] پایان دادن به مبارزات خواب با شاون استیونسون

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و دیگ بخرید

گروه سلامت جامع زن تغذیه شده توسط فیس بوک

LMNT

بلوبلوکس

نمایشگاه سلامت مدل

پادکست Model Health Show

باهوش تر بخوابید: 21 استراتژی اساسی برای خوابیدن بدن بهتر ، سلامتی بهتر و موفقیت بیشتر

شاون را در اینستاگرام دنبال کنید

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT به یک مکمل جایگزین الکترولیت تبدیل می شود. شما فقط یک بسته بیکن LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و بنوشید! کاملاً فاقد شکر ، گلوتن ، مواد پرکننده ، مواد مصنوعی است و به دلیل دیرینه ها دوست است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است.

چنگ زدن به بسته نمونه رایگان از LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfed، فقط باید هزینه حمل و نقل را بپردازید. ارزشش را دارد و شما آن را بسیار امتحان خواهید کرد! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت مال خود” کلیک کنید و سپس چند بسته در دست بگیرید!

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور و فیلتر کردن نور کامپیوتر و نور آبی پس از غروب خورشید هستم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس کابل و خستگی غیرقابل توضیح شدم ، به ویژه در شب. اکنون از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox در هر زمان که به صفحه نمایش نگاه می کنم و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات دانشگاهی همتا سازگار باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را نمی بندد. وقت خود را برای این کار تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15٪ تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید