مشاغل کوچک x 5 هدیه !! [Days of Giveaways 2020]


مشاغل کوچک x 5 هدیه !! [Days of Giveaways 2020]

23 دسامبر 2020 –


این سومین روز از 3 روز هدایای من است و بسیار خوشحالم که برخی از موارد مورد علاقه خود را با شما به اشتراک می گذارم کار و کسب های خرد امروز !!!

IMG_4828

ما همیشه باید از شرکت های کوچک حمایت کنیم ، اما سال 2020 برای حمایت از مشاغل کوچک و من به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک بود ، من به طور کامل کارهایی را که امسال انجام داده ایم برای پوشیدن کلاه های زیاد و حرکت رو به جلو درک می کنم.

هر مشاغل کوچکی مشاغلی است که من شخصاً آن را خریداری کرده ام یا اهدا کرده ام و نمی توانم منتظر ملاقات شما باشم !!

  1. Gypsie Soul Nail Studio – دختر من الکس بخشی از هنرمندان ناخن درمانگر است ، قسم می خورم! او انرژی شگفت انگیزی دارد و هر بار که ناخن هایم را تمام می کنم ، بهترین گفتگوهای قلبی را انجام می دهیم.

IMG_4830

الکس صاحب یک استودیوی ناخن عالی در خانه اش است که چیزهای جذاب خود را نیز می فروشد. IMG_4836

او روغن کوتیکول دست ساز ، بسته های مریم گلی می سازد و با Pro-Fresh Vinyls رقابت می کند ، جایی که آنها لباس های چاپ شده را بررسی می کنند. او هر سه چیز را به یک برنده هدیه می دهد !!
IMG_4838

2 گوشواره های دست ساز دست ساز – دختر من لورن یک ستاره راک است و این گوشواره های سفالی زیبا را با دست می سازد. او بسیار با استعداد است و چنین پروژه های شگفت انگیزی را ایجاد می کند ، از جمله این گنوم های شایان ستایش !!

IMG_4831

برای همه نیازهای گوشواره خود به مغازه Etsy او مراجعه کنید. لورن 3 جفت گوشواره هدیه می دهد !!

IMG_4827

3. شرکت پوشاک Cutetees این زیورآلات ، پیراهن ها و سایر وسایل تزئینی کریسمس خانگی را می سازد! او 25.00 دلار به مغازه شگفت انگیز خود هدیه می دهد !!

IMG_4832

4. طرح های استار یک فروشگاه شایان ستایش برای برخی از نیازهای شما به سرپوش و بیشتر است! من از تابستان این سرها را تکان می دهم و خیلی نرم هستند. آنها در جای خود می مانند و با هر لباسی و یا برای آموزش قابل ستایش هستند. او همچنین ماسک ها و لوازم جانبی دوست داشتنی می سازد. او یک جفت چاپ حیوانات شگفت انگیز هدیه می دهد.

E13F37D4-1CBE-4DDF-B5A8-81A3AD07EFC0

5. Wolfe & Hound Company از کالا برای همراه موی مورد علاقه شما مراقبت می کند! مشتریان من یکی از روسری های سگ خود را برای کریسمس به من هدیه دادند و اگر بگویم کیتا آن را کنار گذاشت. این پارچه خیلی زیبا بود !! شما می خواهید آنها را در etsy بررسی کنید. آنها 25.00 دلار به مغازه خود هدیه می دهند!

D8585553-7036-4625-9549-4E7436874B91

6. دخترم جنا میلر یکی از همسران دانشگاه شوهر من است! ما سالها پیش ملاقات کردیم و از آشنایی با او بسیار خوشحالم. او سبک است! او نماینده Beautycounter است و من مقدار زیادی از لوازم آرایشی خود را از او خریداری می کنم. Beautycounter همه چیز درباره محصولات زیبایی با کیفیت بالا با مواد تشکیل دهنده شگفت انگیز است.

IMG_4833

جنا به یک برنده یک بسته Trans Glossary Trio ارائه می دهد که نمی خواهید آن را از دست بدهید!

با تشکر از این صاحبان زن FREWING مشاغل کوچک برای به اشتراک گذاشتن محصولات خود برای پایان دادن به هدایای امسال !!

لطفاً از آنها پیروی کنید و آنها را در زیر حمایت کنید و همچنین برای برنده شدن آثار دریافت کنید!

همچنین لطفاً برای دنبال کردن آنها به اینستاگرام بروید و دوستان خود را برای نظرات بیشتر در نظرات تگ کنید !!

به شما وفادار باشید

xo Kasey

gTe5ebKTd1
هدیه رافلکوپتر

Photogrpahy توسط Emily Rose Photography

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید