[ رژیم کانادایی ] بهتر بدانید که او اصلاً کانادایی نیست


طبق معمول ، به فروشگاه مواد غذایی رسیدم و منتظر ماندم تا غذا را بیاورند و به من حمله کنند. من در مقابل او یک بطری آب سیب و هویج با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها خیره شد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا افطار کند. اما در واقع او منتظر بود تا ناهار ، که رازیانه چرب و فلفل خاله بود ، با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد هویج را با آب سیب بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ والا …

در اصل ، من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو کردم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی می ریزد و می گذارد. دو فنجان می خورد و می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. در حالی که غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی ، باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

من که در دهانم چربی گردو می مالیدم ، پرسیدم: “نهاااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک حبه قند و یک دستمال.

کم کم نگرانش شدم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.”

من همچنین در ذهنم گفتم که به وضوح از رنگ زرد صورت شما ، که با رنگ سال مطابقت دارد ، خوب است.

اساساً متوجه شدم پسر عموی ما توسط رژیم کانادا اسیر شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تأیید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید با عید سبک تر شوم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبام کن” در اینجا پاسخ می دهد.

هیچ کس نمی تواند به او بگوید ، ای احمق من ، شما 30 سال سخت کار کردید با این همه حجم و چربی ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، درست است؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان وزن کم کنند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا می خوردم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما با آن بمانید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به آن آب نبات می دهند و یک ورقه نان تست به آن اضافه می شود. من شخصاً با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، در بهترین حالت ، نصف سینه مرغ به صورت آب پز یا کباب شده با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. چند روز باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی بو داده یا چند برگ سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، فردا محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. انگار یک شب می خواهد شب خوبی را برای شما بخوابد. فقط روی آب لیمو اصرار کنید. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، از رژیم تثبیت کننده پیروی کند.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین رژیم دیکتاتوری کانادا (به رفتار خود توجه کنید)

برخی از قوانین در این رژیم وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر تا به حال شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم می گیرید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده و از آن لحظه اخراج شده اید تا به رفتار اشتباه خود فکر کنید و اجازه ورود به آن را داشته باشید. در حالی که دو ماه شما کشوری ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

T غذا ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته با غذای روزانه تداخل نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این موضوع در این رژیم رعایت می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری هم بد نیست). اما فقط به طور مرتب و دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این غذاها اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس غذا مناسب می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذاها حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی بدن نادیده گرفته می شود و در پشت آن هیچ منطقی وجود ندارد. از میوه خبری نیست البته به جز آب سیب و هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • در صبح وعده این مهم ، پادشاه وعده ها ، در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. قولی که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه آن را برآورده کرد؟!
  • این رژیم بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • شما چند سال دارید؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختی توسط مردم نوشته شد. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها اکنون چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه دستور تهیه کنید.

حداکثر کالری دریافتی این رژیم به بدن 600 تا 800 کالری است. در حالی که میزان کالری مورد نیاز افراد بسته به سن و وضعیت جسمانی آنها بسیار بیشتر از این است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع آن را از دست می دهید.

  • و یکی دیگر از معایب عمده تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و اثر بخشی آن تأثیر می گذارد. این پسر عموی بی رحم و سرزنده من یک عروسک زرد رنگ شده است که به نظر می رسد به اشتباه آن را داخل لباس های رنگی داخل ماشین لباسشویی می اندازد. ضعیف و زرد و چروکیده. با 3 دقیقه عسل نمی توان اعصاب بسته را خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و عضلات ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی مشتاقانه شما را در آغوش می گیرد. مخصوصاً چربی های سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز ناشی از این واقعیت است که بدن آب بینابینی خود را به همان شدت از دست می دهد. این به خودی خود دسته های دیگر دیگری مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی را به همراه داشت و بنابراین عوارض جانبی روی آب داشت.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزمره خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به اینکه خودش ورزش کند.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیرقابل پیش بینی که در 15 روز اتفاق می افتد ، در همان 15 روز باز می گردد؟!

ما الان آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد خسارات و تلفات این رژیم صورت گرفته است ، اما بسیاری از مردم معتقدند که این رژیم را انجام داده و موفق می شوند. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی مناسبی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس رژیم غذایی معمول خود را ادامه داده اند.

اما اصولاً افراد این رژیم زمان زیادی را برای رویارویی با آسیب های آن صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودک اعتماد کنیم و روشها و روشهای مورد تایید علم را دنبال کنیم. متخصصان در سالهای مطالعه و روشن کردن چراغ ها تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا بسته به شرایط جسمانی شما توصیه های لازم را برای کاهش یا حتی افزایش وزن به شما ارائه دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اصلی ، عصبانی کردن مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر راه حل نیست. همزمان با ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با غذاهای خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. بگذارید خیال شما را راحت کنم: رژیم بدون ورزش برای شما مناسب نیست.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحال می شوم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید