دوباره آماده زندگی واقعی


روز کریسمس تقریباً به پایان رسیده است ، و من از این بابت خوشحالم. * موسیقی گرینچ *

کریسمس برای مدت طولانی تعطیلات سختی برای من بوده است ، و معلوم می شود که این برای شریک زندگی من نیز هست. این یک عکس تند و زننده است ، هر سال چگونه خواهد گذشت ، بنابراین من تمایل دارم فقط … نادیده بگیرم که نزدیک می شود ، کم و بیش؟ ما هر دو ملحد هستیم و بنابراین این تعطیلات هیچ اهمیت مذهبی خاصی ندارد ، صرفاً فرهنگی است. ما مانند همیشه تماشای انیمیشن های ویژه فیلم های Rankin / Bass سنت های خود را داریم جان سخت این فیلم های کریسمس هستند که همیشه فراموش می کنید فیلم های کریسمس هستند. و البته ما همیشه یک غذای خوشمزه شامل ژامبون برنامه ریزی می کنیم. اما این در مورد آن است. بعضی سالها درخت مصنوعی سفیدم را راه اندازی کردم ، بعضی سالها (مثل این یکی) نه.

امسال احساس کردم به طور خاص از همه چیز رهایی یافته ام و در کل قطعاً مدتی حجاب افسردگی بر سر ما آویزان بود. (بله ، علیرغم همه چیزهای خوبی که در مورد افسردگی صحبت کرده ام ، در طول سال به نقاط قوت مختلف تبدیل شد.) روز بزرگی بیاید که متوجه شدم ممکن است برای برخی مهمانی ها ، از جمله هدایا ، خوب باشد ، که من به سادگی انجام ندادم. انجام دهید – هرگز واقعاً اهمیتی ندارد ، اما من فکر می کنم آنها واقعاً ، حتی در چند مورد ، چیزی درخشان برای حدس و گمان و هیجان زده هستند … من سال آینده آمادگی بهتری خواهم داشت.

با این وجود ، ما یک روز بسیار خوب را با خوردن غذای باقیمانده از غذای خوشمزه ای که دیروز کنار هم قرار دادم ، همراه با یک چرت طولانی بعد از ظهر ، با نگاه کردن به مواردی مانند داستان کریسمس و مسائل مربوط به قتل JFK و مسابقات تنیس بزرگسالان. من همچنین موفق شدم مجموعه ای از کوکی های کریسمس را جمع آوری کنم – کوکی های گورخری نوش جان – و زیبا و خوشمزه بودند. (اگر علاقه مند به دیدن امی جی هستید ، عکس آن در اینستاگرام من وجود دارد)

فردا دوباره به سر کار می روم و احساس آرامش می کنم که فصل تعطیلات اکنون پشت سر ما است. بله ، شب سال نو است ، اما این برای من و هیچ رویداد دیگری چندان مهم نیست. من بی صبرانه منتظر یک شروع تازه هستم و فقط یک زندگی معمولی را بدون فشارهایی که به نظر می رسد تعطیلات سال آخر به همراه دارد – و این حتی روش ما برای انجام کارها است ، که شامل اشتراک هیچ چیزی نمی شود!

دیدگاهتان را بنویسید