در آشپزخانه با جکی – سارا گلدشتاین


نام: جکی سیلور

حرفه: متخصص تغذیه ثبت شده

در طول این مدت چه کسانی مجبور هستید؟ پدر و مادرم و خواهرم.

1-2 عبارت برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: من به تازگی برنامه ارتباطات تغذیه MHSc را در دانشگاه رایرسون به پایان رسانده ام و بنابراین در زمینه رژیم درمانی تازه کار هستم. من در حال گذراندن یک دوره آموزشی آنلاین برای غذا هستم و یک دوره دیگر برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود – اساساً از این زمان برای تمرکز بر توسعه حرفه ای استفاده می کنم.

یکی از غذاهایی که بعداً دوست داشتید چیست؟ آهسته کاری!

فقط 3 برنامه غیرقابل مذاکره چیست؟

  1. توهوو
  2. عدس خشک شده
  3. ماست یونانی

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟
اخیراً من بسیاری از دستور العمل های مینیمالیست بیکر را (و اصلاح) می کنم. یا اگر می خواهم کاری انجام دهم ، در گوگل سرچ می کنم و دستور تهیه آن را انتخاب می کنم. وبلاگهای دیگری که دوست دارم FitFoodieFinds ، Half Baked Harvest ، Pinch of Yum و Ambitious Kitchen هستند.

FAORRATA برنامه شما چیست ، در طول کوارانتین چه کردید؟

این دستور تهیه خورش بادام زمینی گوجه فرنگی نخودچی از مینیمالیست بیکر است

این Granola Funfetti Funified را می توانید در اینستاگرام من پیدا کنید

یک توصیه کوتاه که قبلاً یاد گرفته اید چیست؟

اگر از مخلوط کن دستی برای مخلوط کردن قهوه فوری ، آب داغ و شکر استفاده می کنید ، این قهوه شگفت انگیز می شود!

اگر سفارش داده اید ، رستوران مورد علاقه شما برای مصرف چیست؟

برش و لقمه برای پیتزا ، اما من به سختی دستور بیرون آوردن آن را دادم.

آیا دوست دارید / برنامه های جدیدی از کتابها / PODCASTS PA Plaster تهیه کنید؟ من به تازگی شروع به ایجاد دستبندهای تنگ خودم کرده ام ، که راهی جالب برای من برای ایجاد رنگ و طرح است. سایر فعالیتهای مراقبت از خود که در دوران قرنطینه من را سالم نگه داشت عبارتند از: آشپزی ، پخت ، 10 دقیقه مدیتیشن روزانه ، مجله تشکر و ورزش (اخیراً برنامه Peloton را دوست داشتم). من فقط کتاب “هزار خورشید پر زرق و برق” از خالد حسینی را خواندم ، که آن را دوست داشتم. پادکستی که من مرتباً به آن گوش می دهم پادکست The Skimm’s “Skimm This” است. هر قسمت فقط 10 دقیقه است و آخرین اخبار را به زبان ساده نشان می دهد. این به من کمک می کند تا در جریان آنچه در جهان می گذرد باشم.

آیا می توانید یک توصیه یا اقدامی ارائه دهید که شما را در حال رشد و پاکسازی در این زمان نگه دارد؟ مدیتیشن روزانه – من این کار را در اولویت قرار داده ام و واقعاً در لحظه به من کمک می کند و برای روز من را آماده می کند. همچنین برای خودم مفید بود که به خودم یادآوری کنم که این کار موقتی است و فقط یک روز کارها را انجام می دهم.دیدگاهتان را بنویسید