حمله FBI به مقر اتحادیه گروهبانان NYPD ، خانه اد مولینز


مقامات تأیید کردند که بازرسان فدرال به مقر انجمن گروهبان خیرخواه و همچنین خانه ای در لانگ آیلند که به نظر می رسد متعلق به رئیس اتحادیه ، اد مالینز است ، حمله کردند.

به گفته سخنگوی آژانس ، FBI به عنوان بخشی از “تحقیقات در حال انجام” به دفتر اتحادیه NYPD در منهتن پایینی رفت.

به عنوان بخشی از تحقیقات ، یک خانه خصوصی در پورت واشنگتن ، شهرستان نسائو نیز مورد بازرسی قرار گرفت. محل حمله ، ارائه شده توسط FBI ، با آدرس ذکر شده برای مولینز ، رئیس جنجالی اتحادیه گروهبانان 13000 نفره مطابقت دارد.

ماهیت تحقیقات مبهم است. منابع به نیویورک 1 گفتند که دادستان های فدرال در حال بررسی “سوء مدیریت احتمالی وجوه” هستند ، در حالی که نیویورک پست گزارش داد که این تحقیقات مشکوک به کلاهبرداری از طریق پست و کابل است.

دفتر مرکزی SBA در خیابان 35 ورث

پیکان

دفتر مرکزی SBA در خیابان 35 ورث

جن چونگ / Gothamist

مولینز در حال حاضر با یک سوء رفتار داخلی NYPD به دلیل اظهارات متعصبانه و ناپسند در توییتر و ارسال سوابق دستگیری دختر شهردار بیل دو بلاسیو در سال گذشته روبرو است. وی همچنین به دلیل توزیع ویدیوهای صریح نژادپرستانه به اعضای اتحادیه با انتقاداتی روبرو شده است.

سال گذشته ، SBA از رئیس جمهور ترامپ ، که کمپین او توسط اتحادیه ها پشتیبانی می شود ، خواست “FBI را بفرستد” ، و هشدار داد که سیاستمداران مترقی شهر نیویورک را “در محاصره” قرار داده اند.

صبح امروز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی د بلاسیو نامه ای دریافت کرد که به او هشدار می داد. شهردار گفت: “بسیاری از کارهایی که او انجام داده است واقعاً مخرب است – به ویژه در بحبوحه بحرانی که ما سعی می کنیم دور هم جمع شویم و سعی می کنیم با هم کنار بیاییم.” “من فکر می کنم او تفرقه افکن است. صدا.”

سiesالات مربوط به SBA عودت داده نمی شود. تلفن مولینز صبح سه شنبه مستقیماً به پست صوتی رفت.

این داستان به روز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید