بهترین انتخاب های من در سبک آدیداس برای بازگشت به مدرسه!


بهترین انتخاب های من در سبک آدیداس برای بازگشت به مدرسه!

1 ژوئیه 2021 –

من می دانم که شما با عنوان این پست چه فکر می کنید … بازگشت به مدرسه!؟ اما کسي ، ما تازه وارد تابستان شديم !!

IMG_7866.jpg

من به طور کلی از شما متنفرم زیرا من عاشق شماره 1 تابستان اینجا هستمولی، من همچنین برنامه دارم و دوست دارم برخی از موارد مورد علاقه خود را با همه شما به اشتراک بگذارم تا بتوانید از بازی جلوتر بروید!

من ممکن است 32 ساله باشم (شنبه!) اما من از کیسه ناهار در حال حاضر بیشتر از دوران ابتدایی استفاده می کنم.

IMG_7873.jpg

به عنوان یک مربی مسافرتی و پیاده و پیاده شدن زیاد از ماشین در طول روز آنها ، من تمایل دارم برای سفر نوشیدنی و غذا بیاورم.

IMG_7851.jpg

من وسواس کیف ناهار عایق آدیداس دارم! اندازه مناسب غذا + نوشیدنی است و وقتی کیسه های یخ را نیز اضافه می کنم ، چیزها را خنک می کند.

IMG_7875.jpg

می توانید از شوهر من بپرسید ، این یکی هر روز روی پیشخوان می نشیند ، بنابراین من فراموش نمی کنم که آن را با خودم بیاورم! وقتی این را تایپ می کردم ، او به معنای واقعی کلمه به بالا نگاه کرد و تصویر کیسه ناهار را دید و گفت: “شما سالهاست چنین چیزی را دارید” ، هه! او اشتباه نمی کند!

IMG_7876.jpg

دومین نیاز من برای مدرسه ، مال من است اسلایدها!

من از زمانی که فوتبال را در سن 8 سالگی شروع کردم ، سرسره های آدیداس را تکان می دادم. همچنین تصور می کنم آنها به هر لباسی افزودنی شیرینی می دهند.

IMG_7880.jpg

سومین انتخاب من برای بازگشت به مدرسه این خواهد بود شورت دوچرخه سوار!!

اگر اینها در دبیرستان “چیز” بودند ، هر روز آنها را می پوشیدم. حالا ، اشتباه نکنید ، من مطمئنم که شورت دوچرخه سواری به وضوح در اطراف بود ، اما وقتی در دبیرستان بودم ، نه چندان “داخل” … چه شرم آور است اگر از من بپرسید!

IMG_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و می توانند با هر مخزن ، آستین کوتاه ، آستین بلند یا عرق همراه شوند. در طول تابستان ، من هر روز شلوار دوچرخه سواری می پوشم … زمان مورد علاقه من در سال! و همانطور که گفتم ، اگر به مدرسه بازگردم ، هر روز اینها را تکان می دهم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم با این پست ایده های جدیدی برای آدیداس من در انتخاب مدرسه پیدا کرده باشید! من دوست دارم چیزهایی را که دوست دارم با همه شما به اشتراک بگذارم ، مخصوصاً به این دلیل که آنها را می پوشم و هر روز از آنها استفاده می کنم.

کالای مدرسه شما چیست؟

به شما وفادار باشید

xo Kasey

من سفیر آدیداس هستم ، اما مثل همیشه ، همه نظرات از آن من است.

عکسهای Mikayla @ the.photographygirls

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید