از راه راه نترسید: مجموع 30 ، روز 11


من هنوز آنجا آویزانم! این احتمالاً یکی از سخت ترین روزهای امروز من است ، که طبق کتاب روز بعد از 30 ، بسیار طبیعی به نظر می رسد. اما نمی توانم تسلیم شوم. من نمی توانم حوله بیندازم – من یک سوم راه هستم ، می دانید؟

یکی از مواردی که این کار را آسان نمی کند این است که امروز پریود شدم. از نو. (بار دوم بعد از دو ماه ، که در دوران یائسگی من بسیار بد است) بنابراین بله. به اصطلاح اژدهای قندی امروز غوغا می کند و من واقعاً مجبور بودم در مورد نخوردن حتی یک مورد صحبت کنم ، هر دو لارابارهایی که در کشوی میز کارم داشتم. Larabars از نظر فنی در W30 سازگار است ، اما توصیه می شود که فقط در مواقع ضروری استفاده شود. بنابراین ، پس از خواندن چند پست در انجمن آنلاین ، تصمیم گرفتم تا 30 بعد از ظهر بارها را جمع کنم. این برای بهترین است.

من امروز ناهار را از یک غذای قدیمی قدیمی ، پانرا – سالاد الهه سبز ، کمی تغییر دادم. به جای روغن زیتون ، بدون پانسمان. من احتمالاً در اشتباه بودم که آنها بیکن را روی خود گذاشتند (احتمالاً با شکر و سولفیت ها و هر چیز دیگری که مجاز نیست درمان می شود) ، اما من احتیاط را به باد انداختم. نه ، من از نو شروع نمی کنم ، اما یک چیز را به شما می گویم: چیزی در آن سالاد طعم کاملی نداشت. شاید من اکنون به نسخه های خانگی خوشمزه خود عادت کرده ام. من آن را به عنوان یک درس آموخته در نظر خواهم گرفت و به کار برای بهبود مهارت های آمادگی خود ادامه می دهم تا بتوانم در بقیه روزهایم از چنین مواردی اجتناب کنم.

تصادفی:

+ حالم از سیب زمینی شیرین بهم میخوره. آنها لایه پایینی غذای صبحانه من در این هفته هستند و من متوجه می شوم که وقتی آن را گاز می زنم واقعاً از طعم آن خوشم نمی آید. این را دریافت کنید: خیلی شیرین است!

+ من عاشق سیب زمینی یوکون طلایی هستم. من بسیار خوشحالم که سیب زمینی معمولی در Whole30 سازگار تلقی می شود.

+ احتمالا من زیاد پسته خوردم. من می توانم این کار را با آجیل ماکادمیا ، فندق یا بادام هندی انجام دهم ، اما ظاهراً باید از پسته با محدودیت های بیشتری استفاده کرد. وای

+ یکی دیگر از مزایای جدید: Capers. من نمی دانستم این غذاها چقدر خوشمزه و خوشمزه هستند – یک افزودنی عالی برای تخم مرغ ، سالاد ، سبزیجات و غیره. اگر بخواهم صادق باشم ، برای مدت طولانی بدون هیچ دلیلی از آنها دوری می کنم.

+ من ساردین خریدم و ماهی قزل آلای رنگین کمان دودی کردم اما هنوز جرات نکرده ام که آنها را امتحان کنم. من در دانشگاه ساردین بسته بندی شده در سس گوجه فرنگی می خوردم و آنها را دوست داشتم ، اما به دلایلی اکنون از آنها می ترسم.

+ من باید یک حروف بزرگ خانگی بسازم. من معمولاً شخص مایونز بزرگی نیستم ، اما می خواهم به زودی سالاد تخم مرغ و سالاد تن ماهی درست کنم.

+ خدا رو شکر هنوز از تخم مرغ راضی نیستم.

+ من واقعاً مشتاق هستم که وقتی سبک هستم دوباره لباس های متنوعی بپوشم. لباسهای زیادی برای پوشیدن از پارسال دارم و قلبم را می شکند. در همین حین ، من تقریباً بدون توقف مجموعه ای از لباس های تاب دار مشکی را با ژاکت های کش دار قدیمی نیروی دریایی و چند لباس LuLaRoe پوشیدم. و پاها. ساق های تمام وقت. من نمی توانم صبر کنم تا دوباره شلوار بپوشم. و لباسهای دیگر و بله ، من می دانم که بسته به اندازه خودم می توانم لباس بیشتری بپوشم ، اما الف) نمی خواهم پول را خرج کنم و ب) کمی از آن بعنوان پاداش استفاده می کنم. آیا امیدوارم تا پایان سال کمد لباس خود را گسترش دهم؟ کفش هم.

بسیاری از احساسات مختلف در مورد Whole30 امروز. از یک طرف ، من توانستم خود را در طول زندگی ادامه دهم زیرا واقعاً آنقدرها هم بد نیست و احساس می کنم این ارتباط کاملاً جدید و سالم تری با غذا و خوردن به من می بخشد. اما از طرف دیگر … من می خواهم همه چیز را بخورم. مطمئنم جایی در وسط به پایان می رسم ، اما به W30 نزدیک تر از شیوه قدیمی غذا خوردنم. من برای مناسبت های خاص فضا را رها می کردم و فقط روزی اینجا و آنجا “لعنتی” می کردم ، اما به طور کلی به مصرف غلات و شکر خود توجه می کردم. لبنیات و حبوبات من خیلی به خودم اهمیت نمی دهم ، اگرچه باید با آنها به آنها نگاه کنم تا همزمان زیاد غذا نخورم. من نمی دانم. من حدس می زنم ما بعد از W30 بعد از W30 فقط احساسم را خواهیم دید. من واقعاً نمی توانم صبر کنم تا ببینم آن زمان کجا هستم ، از نظر روحی و جسمی!

دیدگاهتان را بنویسید