Run for Cookies: آیا از توصیه من استفاده می کنید؟


خب من امروز تونستم نسخه ام رو بگیرم خداروشکر. این فقط دو بار اتفاق افتاده است، اما هرگز برای سه روز. وقتی از تثبیت‌کننده خلق استفاده نمی‌کنم، می‌توانم آن را از نظر فیزیکی احساس کنم – اگر مصرف آن را فراموش کنم، به سرعت (در عرض ۲۶ ساعت از دوز قبلی) به من یادآوری می‌شود که بدنم چه احساسی دارد. من آن را به عنوان “آزاردهنده” توصیف می کنم – تقریباً مانند سوزن سوزن شدن، اما بسیار شدیدتر. از این حس متنفرم!

امروز بعد از مصرف داروهایم، ظرف چند ساعت حالم بهتر شد. اضطراب من امروز واقعاً زیاد بود، اما امیدوارم اکنون که داروهایم را دوباره دریافت کردم، کاهش یابد.

به هر حال خواهرم امروز به چیزی اشاره کرد که مرا به فکر فرو برد. او از من پرسید که آیا می‌خواهم مسابقه ماراتن شهر شیشه‌ای را در ۲۴ آوریل انجام دهم. (توجه داشته باشید که من گفتم RELAY و نه فقط ماراتن – امدادی برای پنج نفر که در کل مسافت ماراتن دویده اند.) بلافاصله پیام دادم: “من برای مسابقه آماده نیستم.”

در اینجا عکسی از رله شهر شیشه ای ۲۰۱۵ آمده است – بدیهی است که ما چندین تیم داریم.

این اولین و تنها مسابقه ای بود که ما و همه خواهر و برادرم با هم انجام دادیم!

بعد از اینکه به جنی گفتم برای مسابقه نمی خوانم، شروع کردم به فکر کردن به آن. اولین توصیه من برای کسی که علاقه مند به شروع دویدن است؟

برای مسابقه ثبت نام کنید

دانستن اینکه شما در حال حاضر در مسابقه هستید به شما انگیزه می دهد تا از آنجا خارج شوید و کارها را انجام دهید. بنابراین من همیشه پیشنهاد می‌کنم قبل از دویدن اولین مایل، یک مسابقه را انتخاب کنید – احتمالاً ۵ کیلومتر – در آینده (حتی اگر ۶ تا ۹ ماه دیگر باشد) و ثبت‌نام کنید. پس شما متعهد هستید!

اخیراً به سختی به خودم فشار می‌آورم تا بدوم، تا جایی که فکر می‌کنم آیا وقت آن رسیده که از توصیه‌های خودم استفاده کنم. حتی اگر شرکت رله شهر شیشه ای نباشد. من می توانم در اواخر بهار یک ۱۰K را انتخاب کنم و فکر کنم برای اجرای آن آماده باشم. من هرگز به سرعت از هیچ سوابق شخصی عبور نمی کنم. تنها هدف تمام کردن آن است.

آخرین مسابقه ای که انجام دادم (فکر می کنم) Melanoma 5K بود که به یاد دوستم سارا انجام دادم. این ۵ کیلومتر در اکتبر ۲۰۱۸ بود. من قصد داشتم آن را پیاده روی کنم، اما در آخرین لحظه تصمیم گرفتم آن را بدوم. من کاملا آماده نبودم. من لباس دویدن همیشگیمو نپوشیدم و حتی گارمین هم نداشتم! من در نهایت مقام اول را در گروه سنی خود کسب کردم (اما میدان بسیار کوچک بود – سرعت من ۱۱:۰۴ بود).

آخرین باری که واقعا مسابقه دادم (بیشترین دویدنم) در آوریل ۲۰۱۶ بود! ۱۰ کیلومتری که سخت تمرین کرده بودم دویدم. به هدفم رسیدم و بعد در مسابقه احساس خستگی کردم. بعد از آن فقط چند مسابقه انجام دادم اما در هیچ کدام تمرین سختی نکردم.

به هر حال، اگر بخواهم برای Glass City Relay ثبت نام کنم، ۱۴ هفته به من فرصت می دهد تا آماده شوم. مسافت پاها ۳.۴ مایل، ۴.۹ مایل، ۶.۶ مایل، ۵.۳ مایل و ۶.۱ مایل است. من هر کدام از آنها را انجام می دهم جز اولی. من در حال حاضر می توانم ۳.۴ مایل بدوم، بنابراین می خواهم برای آن تمرین کنم. چه کسی می داند! اکنون فقط یک ایده است.

من دوست دارم برنامه های تمرینی ۱۲ هفته ای بنویسم، بنابراین اگر یک مسابقه آخر هفته را انتخاب کنم، دو هفته فرصت خواهم داشت تا برای آن برنامه بنویسم. من احساس می کنم که ثبت نام در یک مسابقه به همان اندازه برای من مفید است که ثبت نام در DietBets که دارم. این به من مسئولیت می دهد.

نمی دانم؛ من می توانم از کل این پست فردا پشیمان باشم! ها ها ها ها

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر