Newark بسته می شود تا عملیات حذف خط لوله سرب را در زمان ضبط به پایان برساند


نیوآرک به هدف خود برای تعویض هر لوله سربی که آب را به خانه های بزرگترین شهر نیوجرسی پمپ می کند ، نزدیک می شود. تا کنون ، آنها به یک رکورد دست یافته اند: جایگزینی بیش از 22000 خط سرویس سربی با لوله های مسی.

مقامات شهری اعلام کردند که تمام خطوط سرویس دهی سربی شناخته شده – لوله ای به اندازه شیلنگ باغ که خطوط آب زیرزمینی را به خانه ها متصل می کند – برداشته شده است. در دو هفته آینده ، خدمه ساختمانی مجدداً بررسی می کنند تا مطمئن شوند خطوط خدماتی که در سوابق شهری به عنوان جایگزین شده یا “بدون سرب” مشخص شده اند بدون سرب باشند. آنها در حال حاضر 1000 لوله دیگر برای بررسی مجدد دارند.

“بگویید سوابق می گوید شما خدمات اولیه ندارید. اکنون ، صاحب خانه ، ساکنان ، نگران هستند. ” فقط یک دقیقه طول کشید تا وارد شده و تأیید و به آنها نشان دهیم که چرا لوله های آنها را تعویض نکرده ایم. “

ادیم گفت که کل پروژه تا پایان ماه ، کمتر از سه سال پس از آغاز پروژه توسط شهر ، به پایان می رسد. این شاهکار تاریخی سالها پس از انفجار بحران آب در شهر رخ می دهد و با فلینت ، میشیگان مقایسه می شود.

در حال حاضر ، نیوارک تعویض لوله سربی خود را قبل از فلینت به پایان می رساند و به عنوان یک مدل – حتی توسط شدیدترین منتقدانش – مورد استقبال قرار می گیرد.

اریک اولسون از شورای دفاع از منابع طبیعی ، گروهی که در سال 2018 از نیوارک به دلیل بیش از حد بالا شکایت کرد ، گفت: “آنها به سرعت هزاران خط اصلی خدمات را جایگزین کردند و این کار را در یک بازه زمانی بسیار سریعتر از بسیاری از مکانهای دیگر که حتی سعی کردند انجام دهند ، انجام دادند.” سطوح گروه محله در اوایل امسال با شهر مستقر شدند. گروه جدید ، متشکل از مربیان نیوآرک ، نیز بخشی از این دعوی است و در پاسخگویی شهر به ساکنان آن و آموزش مردم در مورد خطرات سرب کلیدی است.

خدمه ساختمانی در Gillette Place در نیوآرک 30 سپتامبر 2021 کار می کنند تا خط سرویس قلع را با مس جایگزین کنند.

پیکان

خدمه ساختمانی در ژیلت پلاس در نیوآرک 30 سپتامبر 2021 کار می کنند تا خط سرویس قلع را با مس جایگزین کنند.

کارن یی / WNYC

سرب برای زنان باردار و رشد کودکان بسیار خطرناک است. در حالی که هیچ مقدار سرب ایمن وجود ندارد ، دولت فدرال سطح مجاز آب آشامیدنی را تعیین می کند که تاسیسات آب نمی تواند از آن تجاوز کند. سالانه بیش از 4000 کودک مبتلا به مسمومیت با سرب در نیوجرسی تشخیص داده می شوند ، بیشتر از طریق مصرف رنگ سرب.

نیوآرک در ابتدا قرار بود خط اصلی خدمات خود را به مدت 10 سال جایگزین کند ، اما در سال 2019 ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده این شهر را موظف کرد که آب بطری را بین هزاران نفر از ساکنان توزیع کند. با بالا رفتن سطح سرب در آب توسط نیوآرک ، مقامات شهرستان اسکس وارد عمل شدند و موافقت کردند که 120 میلیون دلار از طرف شهر برای تسریع برنامه جایگزینی سرب اختصاص دهند. بدهی با قرارداد اجاره بین بندر و نیوآرک جبران می شود.

شورای شهر نیوآرک همچنین با صدور حکمی به کارکنان ساختمان اجازه می دهد بدون اجازه صاحب ملک به خطوط اصلی خدمات در املاک خصوصی دسترسی داشته باشند ، و نیازی به تعقیب صاحبخانه هایی که در شهری که سه چهارم ساکنان خانه های خود را اجاره می کنند ، نیستند ، نیست.

ایالت همچنین به نیوآرک اجازه می دهد از پول عمومی برای تأمین هزینه کار در املاک خصوصی استفاده کند. خط اصلی خدمات در نیوآرک متعلق به بخش خصوصی است اما شهر لوله ها را به صورت رایگان تعویض می کند.

اولسون می گوید: “در جایی که اراده سیاسی وجود دارد و به ویژه جایی که بودجه وجود دارد ، می توان هزاران خط اصلی خدمات را خیلی سریع و کارآمد جایگزین کرد.”

شما باید جامعه را جارو کنید ، همه خطوط اصلی خدمات را خیابان به خیابان جایگزین کنید. وقتی تجهیزات و پرسنل را در آنجا دارید ، بسیار کارآمدتر است ، برای هر خانوار بسیار ارزان تر است و می توانید به سرعت آن را انجام دهید. و این واقعاً یکی از درس های مهم نیوآرک است. “

فیل مورفی فرماندار نیوجرسی امسال لایحه ای را امضا کرد که مقرر می دارد تا 10 سال آینده خدمات آب رسانی جایگزین همه خطوط اصلی خدمات رسانی در ایالت می شود. انجمن کارهای آب آمریکا تخمین می زند که 350،000 خطوط خدمات اصلی در این ایالت وجود دارد ، که پنجمین خط در کشور است. جدیدترین موجودی ارائه شده توسط سیستم آب به اداره حفاظت محیط زیست نیوجرسی نشان می دهد که حداقل 167،354 لوله وجود دارد که نیاز به تعویض دارند. این حدود 14 درصد از 1.2 میلیون لوله ای است که موجودی شده است.

اما نزدیک به 1.1 میلیون مواد ناشناخته هستند که حدود 85 درصد از کل لوله ها هستند.

ادیم می گوید نیوآرک یک موجودی قوی دارد که به شهر اجازه می دهد بلاک به بلوک به سرعت حرکت کند. نیوآرک همچنین این برنامه را به ابتکار استخدام محلی تبدیل کرد. وی گفت: از 600 شغل ایجاد شده ، 250 نفر کارگر محلی و 85 نفر قبلاً ساکن بیکار بودند.

وی گفت: “ما همچنین مشاغل مادر و پاپ داریم که قادر به تهیه مواد اولیه هستند … همه چیزهایی که به اقتصاد محلی کمک می کند.”

نتایج آزمایشات دولتی نشان می دهد که سطح سرب در نیوآرک از اوایل سال 2020 از استانداردهای فدرال فراتر رفته است. این شهر همچنین میلیون ها دلار سرمایه گذاری می کند تا زیرساخت های تصفیه خانه Pequannock را که آب را به نصف شهر پمپ می کند ، همراه با شهرهای همسایه مانند بلویل ، بلومفیلد ، سرمایه گذاری کند. و لوبیا..

برای مارگاریتا ریس ، ساکن نیوآرک ، دیدن خدمه ساختمانی در خیابان ها و سراسر شهر به او کمک کرده است تا اطمینان حاصل کند که آب او برای نوشیدن دوباره سالم خواهد بود.

او در حالی که منتظر کارگران ساختمانی بود تا خط سرویس خود را بررسی کنند ، می گوید: “به خدا امیدوارم که بتوانیم دوباره آن را بنوشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید