ALDI استرالیا پس از اینکه برچسب‌های نان پلاستیکی را برای نان‌های پلاستیکی فرو کرد، بحث‌هایی را در میان مشتریان برانگیخت


خریداران ALDI در مورد تغییرات بزرگ در نان سوپرمارکت اختلاف نظر دارند: “چه شکست بزرگی”

  • Aldi استرالیا برچسب های نان خود را از پلاستیک به مقوا تغییر داده است
  • برخی از مشتریان غول سوپرمارکت را به خاطر این حرکت دوستدار محیط زیست تحسین می کنند
  • در حالی که دیگران می گویند برچسب های مقوایی در مقایسه با برچسب های پلاستیکی “بی فایده” هستند


Aldi استرالیا تغییر عمده ای در بسته بندی نان خود ایجاد کرده است و مشتریان را از هم جدا کرده است – به خصوص در هوای مرطوب.

در تلاش برای کاهش تاثیر آن بر محیط زیست، این غول سوپرمارکت برچسب های نان پلاستیکی را برای برچسب های مقوایی کنار گذاشته است.

با این حال، علیرغم اینکه برای محیط زیست بهتر است، خریداران به این فکر می کنند که جایگزین های سازگار با محیط زیست ضعیف هستند و در صورت خیس شدن به «ماش» تبدیل می شوند.

در حالی که بسیاری از مشتریان Aldi سوئیچ سازگار با محیط زیست را تحسین می کنند، تعداد مشابهی نیز وجود دارند که ادعا می کنند برچسب های جدید “بی فایده” هستند.

در تلاشی برای سازگاری با محیط زیست، Aldi استرالیا برچسب‌های نان پلاستیکی را به مقوایی تغییر داده است که باعث ایجاد بحث در بین مشتریان شده است.

در تلاشی برای سازگاری با محیط زیست، Aldi استرالیا برچسب‌های نان پلاستیکی را به مقوایی تغییر داده است که باعث ایجاد بحث در بین مشتریان شده است.

یک خریدار پاسخ داد: «این فقط آلدی نیست، تقریباً همه نان ها اکنون این برچسب ها را دارند، به آن می گویند دوستدار محیط زیست است.

من برچسب های کاغذ/مقوا را دوست دارم. من آنها را با یک گیره کیسه ایکیا جایگزین می کنم، اما اکنون می توانم برچسب مقوایی را در کمپوست قرار دهم. یک ثانیه گفت برد.

بله آنها بدترین هستند. در این هوای مرطوب حتی بیشتر. آنها فقط از روی نان می افتند.

آنها خیلی راحت می شکنند. مخصوصاً اگر خیس شوند فقط می افتند و بعد بی فایده هستند. یکی از کاربران پاسخ داد: پلاستیک زیست تخریب پذیر بهتر است.

بسیاری دیگر راه حل های جایگزین خود را برای استفاده از برچسب های نان و تازه نگه داشتن نان ها پیشنهاد می کردند.

من برای این کار فقط چند گیره لباس را در قاب کارد و چنگال نگه می دارم. یک زن توصیه کرد، این چیز مهمی نیست.

من فقط کیسه را می چرخانم و محکم قفل شده است. انجام شده. من هرگز نفهمیدم چرا کسی این برچسب را دوباره روی آن قرار می دهد.

در رسانه های اجتماعی، مشتریان Aldi در حال تمجید از سوییچ سازگار با محیط زیست هستند، اما برخی از این ادعا که برچسب های جدید

در رسانه های اجتماعی، مشتریان Aldi در حال تمجید از سوییچ سازگار با محیط زیست هستند، اما برخی از این ادعا که برچسب های جدید “بی فایده” هستند خوشحال نیستند.

سخنگوی آلدی استرالیا به FEMAIL گفت که این اقدام بخشی از تلاش برای کاهش بسته بندی پلاستیکی و افزایش پایداری است.

آنها گفتند: «ALDI استرالیا تعهدات زیادی برای بهبود پایداری بسته‌بندی محصولات خود دارد، از جمله هدفی برای کاهش یک چهارم بسته‌بندی پلاستیکی در محدوده برچسب‌های خودمان تا سال ۲۰۲۵».

ما آزمایش برچسب‌های نان مقوایی قابل بازیافت را روی طیف منتخبی از محصولات نان خود آغاز کرده‌ایم و به همکاری نزدیک با شرکای تجاری خود برای شناسایی فرصت‌های انتقال به برچسب‌های مقوایی در بیشتر محصولات خود ادامه می‌دهیم.

“چند سال آینده شاهد ادامه حذف پلاستیک ها از محدوده خود یا جایگزینی آن با جایگزین های پایدار خواهیم بود و تا سال ۲۰۲۵ تمام بسته بندی های باقی مانده قابل بازیافت، قابل استفاده مجدد یا کمپوست خواهند بود.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر