4 چیزی که می خواستم ، قبل از بارداری می دانستم1. DHA ، یک اسید چرب ضروری برای رشد مغز ، در اکثر مکمل های قبل از تولد وجود ندارد.

در همان زمان که من و شوهرم سعی کردیم باردار شویم ، یک فروشگاه غذای بهداشتی محلی برای همیشه بسته شد و فروش بزرگی داشت. من 4 مارک مختلف مکمل های دوران بارداری را برای خودم تهیه کردم. من از مادران دیگر شنیده ام که مراقبت های دوران بارداری حالت تهوع آنها را بدتر کرده است ، بنابراین می خواستم فرصتی برای آزمایش چند مورد وجود داشته باشد. اولین بارداری که مصرف کردم (یک روز) حاوی DHA بود. در هفته دوم مصرف بطری بعدی ، متوجه شدم که Simple Prenatal Truth اینطور نیست. من به بطری سومم ، Garden of Life Prenatal ، نگاه کردم و DHA هم نداشت.

چرا ؟! زنان باردار روزانه 200 میلی گرم DHA برای رشد مغز و چشم نوزاد نیاز دارند. شما می توانید DHA را از ماهی های چرب دریافت کنید ، اما من می دانم که در هر سه ماهه اول بارداری 8-12 اونس ماهی آزاد در هفته نخورده ام. فکر گوشت و ماهی باعث استفراغ من شد.

مغز سریع ترین و پیچیده ترین رشد خود را در سه ماهه سوم تا دو سال اول پس از تولد تجربه می کند ، به همین دلیل مکمل DHA است. انجام دادن مهم در این مدت

EPA (اسید چرب دیگر) و DHA نه تنها از نوزاد بلکه از مادر نیز پشتیبانی می کند. نشان داده شده است که مکمل این اسیدهای چرب ضروری به زایمان سالم و نتایج زایمان کمک می کند و خلق و خو و رفاه پس از زایمان را حفظ می کند.

به گفته انجمن بارداری آمریکا ، “اکثر زنان آمریکایی فاقد EPA و به ویژه DHA در بارداری هستند و تعداد بیشتری در دوران بارداری کاهش می یابد زیرا جفت DHA را از بافت مادر به جنین می رساند. تخلیه 9-12 ماه پس از زایمان ادامه می یابد. تصور کنید ، با حاملگی های متعدد بدتر می شود. “

نوزادانی که مادران آنها در دوران بارداری میزان DHA بالاتری داشتند ، پیشرفت های بصری و شناختی و عملکرد ایمنی سالم تری را نشان دادند.

وقتی به گذشته نگاه می کردم ، ساده لوح بودم که فرض کنم مکمل قبل از زایمان شامل همه چیزهایی است که نوزاد در حال رشد من و من به آن نیاز دارم.

اکنون من 480 میلی گرم DHA (Nordic Naturals ، توصیه شده توسط انجمن بارداری آمریکا) هر روز علاوه بر دوران بارداری خود مصرف می کنم. من همه چیز را در یک قرص ترجیح می دهم ، اما از آنجا که روغن ماهی یک مکمل ناقص است ، من از یک مارک سوم آزمایش شده مانند نوردیک استفاده می کنم.

2. ممکن است در سه ماهه اول بارداری واقعاً گرسنه باشید.

همه فیلم ها و مقالات نشان می دهد که زنان در سه ماهه اول بارداری خود با سالاد ، نان تست و بستنی زندگی می کنند. شنیده اید که برخی از زنان حتی در سه ماهه اول بارداری خود وزن کم می کنند. اون من نبودم من را اشتباه نگیرید ، من کاملاً بیزار بودم ، اما تنها چیزی که آن را کاهش داد خوردن غذای کامل بود.

تکه های نمک؟ خیر یک بوریتو کامل به من بدهید من و تهوع هر دو ساعت یکبار شروع به کار می کردیم ضروری غذا ، آمار من ساندویچ صبحانه Chickfila ، رول تخم مرغ ، پنیر بوداده و ماک و پنیر (هیچ کدام از غذاهای معمولی من) می خواستم.

این باعث نگرانی من شد زیرا تمام عقل پزشکی متداول می گوید شما واقعاً در سه ماهه اول بارداری به کالری اضافی احتیاج ندارید و همچنین نیازی به افزایش وزن ندارید.

خوب ، من با BS تماس می گیرم. بدن من یک اندام کاملاً جدید (جفت) رشد کرده است ، بنابراین چگونه در جهان برای حمایت از آن نیازی به خوردن بیشتر ندارم؟ من دائماً به مردم آموزش می دهم که به بدن آنها گوش دهند و بدن من به من گفت EAT.

من در سه ماهه اول بارداری وزن اضافه کردم ، اما افزایش وزن در دومین بارداری من کاهش یافت (میزان گرسنگی نیز کاهش یافت) و من را در مسیر اصلی قرار داد. با این اوصاف ، من شروع به زیر سال بردن همه توصیه های رسمی در مورد میزان کالری و لیست حروف می کنم.

من 100٪ مطمئن هستم که تغذیه برای همه علوم مناسب نیست ، بنابراین باید در مورد بارداری نیز صادق باشد. اجازه دهید بدن شما شما را راهنمایی کند ، نه حروف.

3. برنامه ای برای انجام کارهای دیگر به غیر از زنده ماندن برای 8-12 هفته نداشته باشید.

برنامه غذایی را برنامه ریزی نکنید و فکر نکنید که سالم غذا می خورید. پروژه های اضافی یا رویدادهای سخنرانی را به عهده نگیرید. فکر نکنید که تمرینات عادی خود را ادامه خواهید داد. نه ، دیگر نمی توانید عصاره تهیه کنید.

شما فقط می خواهید بخوابید. هوسهای عجیبی برای غذاهایی که حتی دوست ندارید و بیزاری کامل از غذاهای سالم تر خواهید داشت. نگران نباش ، تموم میشه من خوش شانس بودم که مجبور شدم این علائم را فقط برای مدت طولانی درمان کنم.

4. همه چیز طبیعی است

در سراسر علائم عجیب و غریب که بدنبال آن هستید؟ طبیعی.

آیا هنگام بیدار شدن از خواب در قسمت پایینی پا درد ایجاد می کنید؟ طبیعی.

آیا حس بویایی ابرقهرمانی دارید؟ مثل آن شخصی که بنزین را تا انتها پمپاژ می کند یا شوینده ای از شوهرهای شما ، حتی اگر در اتاق دیگری باشد؟ طبیعی.

اسهال به مدت 2 هفته؟ طبیعی. سرگیجه؟ طبیعی. دانلود؟ این نیز طبیعی است. گوساله های اسب قابل کنترل ، خارش کف دست ، بی خوابی ، سوزش قلب و رشد کامل پاها؟ همه چیز عادی است

لطفاً سند خود را در مورد همه چیز بپرسید ، اما احتمالاً مطمئن خواهید شد که همه این چیزهای عجیب و غریب که مطمئن هستید در مورد آنها اشتباه هستید ، فقط بخشی از بارداری است.

اوه و علاوه بر این شما نیاز به خرید شورت جدید دارید. همه زنانی که به من گفتند واقعاً نیازی به خرید لباس مادر ندارند ، دروغ گفتند.

درباره نویسنده: مگان (ور) پوچکاج متخصص تغذیه در اورلاندو فلوریدا است. او صاحب تمرین خصوصی آگاهی از تغذیه است ، جایی که به کارآفرینان دیگر می آموزد که چگونه از طریق تغذیه بهره وری و عملکرد خود را به حداکثر برسانند. او نویسنده کتاب زندگی بهینه: راهنمای تغذیه برای کارآفرینان است.

منابع:

  1. کمبود اسید چرب امگا 3 در نوزادان قبل از تولد با آزمایش تصادفی مکمل DHA مادر در دوران بارداری مشخص شد
  2. محتوای شیر مادر DHA فعالیت شناختی را در نمونه ای از 28 کشور پیش بینی می کند

دیدگاهتان را بنویسید