3 راه آسان برای ایجاد انگیزه فوری


راه آسان برای ایجاد انگیزه

هنگامی که سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم ، انگیزه گرفتن و ماندن یکی از بزرگترین دغدغه های من بود. واقعاً نمی دانم از کجا شروع کنم. در طول سالها متوجه شده ام که انگیزه چیزی نیست که فقط به شما برسد. این یک دکمه جادویی نیست که می توانید فعال کنید ، اما اگر آماده باشید که متعهد به تغییر واقعی باشید ، راهی آسان برای ایجاد انگیزه وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند بسیار دلهره آور باشد. من آنقدر از “شکست” های گذشته می ترسم که احساس می کنم نمی توانم این کار را انجام دهم. ایده کاهش 10 پوند غیرممکن به نظر می رسد چه برسد به 45 پوند! ولی من انجام دادم. من مجبور بودم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و به هر حال این کار را انجام دهم! نکته شگفت انگیز این است که وقتی خودتان را برای انجام کاری به چالش می کشید و در واقع آن را انجام می دهید ، نظر شما تغییر می کند.

دستیابی به یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن تخته به مدت 10 ثانیه یا پیاده روی روزانه 5 دقیقه ای ، به شما انگیزه فوری می دهد!

2. الهام واقعی را بیابید

من را اشتباه نگیرید ، دخترانی که در تمام طول زندگی خود اندام بسیار زیبایی داشته اند ، بسیار الهام بخش هستند ، اما دیدن زنانی که با وزن خود دست و پنجه نرم می کنند بدن خود را تغییر می دهند ، به سادگی شگفت انگیز است. برای من ، دختران مجله (در حال حاضر tik tok ، ig و غیره) دست نیافتنی به نظر می رسند. در واقع ، من داستان آنها را نمی دانم ، اما من فرض در آن زمان آنها همیشه لاغر بودند.

من مجبور بودم الهام واقعی را پیدا کنم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین از مادرم خواستم که از من عکس بگیرد و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کردم. نه به این دلیل که من کاری انجام نداده ام ، بلکه به این دلیل که دیدن تصاویر بدنم در آن زمان دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس کردم می دانم و دیگر هرگز نمی خواهم آن را احساس کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زن دیگری داشتم که به او نگاه کنم. مشاهده اینکه زنان “عادی” قادر به کاهش وزن ، سالم ، ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد افراد سالم هستند. سبک زندگی. من این کار را نکردم ، اما حالا شما این کار را می کنید و این من را بسیار خوشحال می کند! خوشحالم که می توانم در کنار هزاران زنی که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند ، برای شما باشم.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را در اینجا تماشا کنید و فقط داستان برنده شدن و تغییر سارا Crop Top Crunch Time را برای افزایش انگیزه فوری مشاهده کنید!

3. با زنان دیگر ارتباط برقرار کنید

#تیم LSF! آیا می دانید جامعه شگفت انگیزی از زنان در انتظار تشویق شما هستند؟ تیم LSF جامعه ای از زنان تناسب اندام است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم آمده اند. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند دیوارهای خود را خراب کرده و به یکدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و آسیب پذیر باشیم. بدون قضاوت ، فقط عشق زیادی به شما!

عاشق انجمن تناسب اندام عرق ، جامعه تناسب اندام زنان ، کولاژ زنان

پاسخگویی و پشتیبانی واقعا کلید ایجاد یک سبک زندگی ماندگار است! ما همیشه افرادی را در خانه نداریم که به طور کامل دلیل تغییرات ما را درک کنند. اغلب ، حتی با بهترین نیت ، آنها مانع از انتخاب سالم می شوند ، زیرا با آنچه که آنها را راحت می کند مطابقت ندارند. اما این سفر با شماست! شما باید با زنانی که آن را دریافت می کنند ارتباط برقرار کنید و شما را بدست آورند تا بتوانید قدرت و اعتماد به نفس مورد نیاز خود را ایجاد کنید!دیدگاهتان را بنویسید