15 مزیت برتر مو که باید از آن استفاده کنید


شما همه چیز را که باید در مورد شانه های چوبی بدانید یاد خواهید گرفت:

 • شانه های چوبی یکی از ساده ترین تغییرات برای مزایای مو است
 • شانه های چوبی: نوع مناسب موهای شما را انتخاب کنید
 • 15 فایده برتر مو ، چرا باید امروز تغییر دهید!
 • مراقبت روزانه شانه چوبی.
 • مزایای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی
 • حذف چربی روی ابزارهای چوبی مو

شانه های چوبی بخش مهمی از مراقبت معمول مو من هستند و در این مقاله ، من 15 مزیت برتر مو را برای شما توضیح می دهم که چرا به شانه یا برس چوبی احتیاج دارید. مو بخش مهمی از روال زیبایی ما است. چه مرد باشید و چه زن ، احتمالاً سعی خواهید کرد از موهای خود مراقبت کنید تا حتی المقدور زیبا به نظر برسد.

یک شانه چوبی برای موهای سالم خوب است

اگرچه همه ما آرزوی داشتن موهای سالم و زیبا را داریم ، اما بیشتر ما بیشتر از آنکه به فایده برسیم آسیب می بینیم ، اما با تجمع مواد شیمیایی. ما معمولاً فکر می کنیم که در واقع باعث آسیب بیشتر می شود.

به طور طبیعی موهای خود را از کجا شروع می کنید؟ یکی از ساده ترین تغییراتی که می توانید برای موهای خود ایجاد کنید استفاده از شانه یا برس چوبی است.

شانه های چوبی: 15 مزیت برتر مو ، چرا باید امروز تغییر دهید!

 1. شانه های چوبی در پوست سر نرم تر از مواد مصنوعی هستند. شانه های پلاستیکی یا فلز (خدای نکرده) سخت هستند و می توانند پوست سر را خراشیده و کبود کنند.
 2. روغن های سبوم باید از پوست سر شما به انتهای موهای شما منتقل شوند. شانه های چوبی در توزیع روغن های طبیعی در موهای شما مثرتر هستند.
 3. در کودکی ، ما اغلب از بازی کردن با الکتریسیته ساکن در موهایمان لذت می بردیم. با این حال ، واقعیت این است که الکتریسیته ساکن می تواند باعث آسیب شود. برس ها و شانه های چوبی موها الکتریسیته را هدایت نمی کنند و بنابراین موهای شما را از ایستایی و آسیب محافظت می کنند.
 4. همانطور که زمان بیشتری را صرف ماساژ و تغذیه پوست سر می کنید ، نسبت به آنچه مناسب است حساس تر می شوید. شانه های چوبی بهتر و نرم تر از شانه های پلاستیکی روی پوست سر شما احساس می شوند. برای زیباسازی یک شانه با یک شانه چوبی و وقت بگذارید تا شانه را در حین حرکت در سر بچرخانید.
 5. الیاف طبیعی چوب به آماده سازی موهای شما کمک می کند. اگر کلیدهای فوق العاده بلند دارید ، انتهای آن بسیار خشک است. شانه های چوبی به طور طبیعی روغن را از سر به انتهای موهای شما می رسانند.
 6. ترازو برای برخی می تواند آزاردهنده باشد. ماساژ پوست سر با شانه چوبی ساده و در عین حال م treatingثر در درمان فلس است. روغن طبیعی پوست سر را تحریک می کند ، که به غلبه بر خشکی پوست سر و فلس کمک می کند.
 7. پوست سر شامل طیف گسترده ای از نقاط طب فشاری است. ترکیب با شانه چوبی جلوه ماساژ می دهد. همچنین جریان خون و روغن های طبیعی پوست سر را تحریک می کند. سپس روغن ها را در تمام طول ساقه مو جابجا می کند و ظاهر سالم تری به شما می دهد.
 8. پایه و اساس موهای بلند و قوی یک پوست سر سالم است. شانه های چوبی به رشد پوست سر سالم کمک می کند ، زیرا گردش خون را بهبود می بخشد و در نتیجه مواد مغذی را به فولیکول های مو می رساند.
 9. شانه های چوبی به دلیل پخش روغن چربی طبیعی موها ، موهای شما را زیبا و درخشان می کنند.
 10. آیا تا به حال موهای چرب دیده اید؟ جذاب نیست ، نه؟ موها معمولاً چرب هستند زیرا پوست سر چربی تولید می کند ، اما به طور موثر در تمام طول مو پخش نمی شود. شانه های چوبی موثرتر از شانه های مصنوعی برای از بین بردن چربی پوست سر هستند.
 11. چوب یک ماده طبیعی است ، بنابراین کمتر احتمال دارد هر گونه حساسیت را تحریک کند. شانه های مصنوعی و فلزی می توانند برخی از بیماری ها و حساسیت های پوستی را تشدید کنند.
 12. هنگام خشک کردن موهای خود از شانه چوبی استفاده کنید تا خطر داغ شدن بیش از حد و آسیب موها کاهش یابد. چوب الکتریسیته را هدایت نمی کند ، بنابراین در حالی که موهای خود را کوتاه می کنید و موهای خود را گرم می کنید ، تازه می ماند و بار حرارتی را روی موهای شما افزایش می دهد.
 13. یک شانه یا برس چوبی با کیفیت خوب می تواند یک عمر طول بکشد. آنها به سرعت به عنوان یک شانه پلاستیکی آسیب نمی رسانند.
 14. پوست سر سالم به معنی موهای قوی تر و بلندتر است. برس چوبی گردش خون را تحریک می کند ، بنابراین فولیکول های مو به اندازه کافی مواد مغذی ضروری را دریافت می کنند. با حذف ناخالصی ها و تنظیم چربی ، روند رشد مو نیز تشویق می شود.
 15. وقتی موهای خود را با یک برس چوبی شانه می کنید ، روغن های طبیعی پوست سر به طور مساوی پخش می شوند و قفل ها روشن تر ، درخشان تر و درخشان تر می شوند.

ما برای هر نوع مو یک نوع شانه متفاوت توصیه می کنیم:

شانه های چوبی به اندازه نمونه های پلاستیکی آنها در دسترس نیستند. با این حال ، هنوز هم می توانید چند مورد را به صورت آنلاین یا در اکثر فروشگاه ها و در آمازون پیدا کنید.

شما می توانید شانه خود را با توجه به موهای خود یا با توجه به مدل مورد نظر خود انتخاب کنید. شانه های چوبی یک ابزار آسان برای تقویت موهای شما و بهره مندی از مزایای موهای امروزی هستند

 • هر نوع مو: سانتالا شانه
 • مو فرفری: شانه ای کوتاه با دندانه پهن
 • موهای ضخیم بلند: شانه دسته فرفری
 • موهای صاف یا فر: شانه چوبی دندانه دار
 • موهای خمیده یا صاف: Ligna hareghararo Broso
 • ماساژ: شانه صندل منحنی
 • ماساژ: Ligna hareghararo Broso

یک شانه چوبی بخرید و بگذارید سالها از موهای شما مراقبت کند.

مزایای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی

وقتی روی یک شانه یا برس چوبی سرمایه گذاری می کنید ، به سرعت خواهید دید که این فقط یک شانه نیست ، بلکه یک اثر هنری است! این ابزاری است که از خود طبیعت ایجاد شده است و زیبایی در طراحی آن وجود دارد.

مراقبت از پرستاران چوبی بسیار ساده است. شما باید آنها را به طور مرتب بشویید و ضد عفونی کنید و تا آنجا که ممکن است آنها را خشک نگه دارید.

مراقبت روزانه شانه چوبی

به یاد داشته باشید که موهای شانه یا برس خود را بعد از هر بار استفاده بردارید. همچنین شانه یا برس خود را روی سطوح خشک نگه دارید ، زیرا آب می تواند سلامت چوب را به مرور از بین ببرد.

حمام می تواند یکی از مرطوب ترین اتاقهای خانه شما باشد. اگر شانه خود را در حمام نگه می دارید ، یک لیوان ، شیشه با دهان باز پیدا کنید و از آن برای شانه های خود بین استفاده استفاده کنید.

حذف چربی روی ابزارهای چوبی مو

ممکن است متوجه شوید که شانه شما هنگامی که چربی از بین رفته است نیاز به تمیز کردن دارد. همانطور که می دانید ، روغن ها می توانند بسیار سرسخت باشند و فقط با شانه زدن زیر آب منفجر نمی شوند.

برای شستشو و تمیز کردن چربی از شانه ها و برس های چوبی ، آنها را یک شب در محلول سرکه ، روغن درخت چای و آب خیس کنید. صبح ، شانه ها را زیر آب داغ (نه جوشان) بچرخانید و چربی باید بلافاصله خارج شود.

همچنین می توانید از یک کیک کوچک شامپوی ملایم برای از بین بردن چربی های سرسخت استفاده کنید. سپس شانه یا برس خود را کاملاً بشویید تا هرگونه شامپوی اضافی پاک شود.

مزایای مو: شانه و برس چوبی

همیشه سعی کنید برس ها و شانه های خود را خشک نگه دارید. در صورت خیس شدن یا تازه شستن آنها ، آنها را با یک پارچه تمیز خشک کنید و بگذارید در یک شیشه باز دهان ، ترجیحا یک شیشه شیشه ای خشک شود.

امیدوارم از شانه چوبی جدید خود لذت ببرید و به زودی بتوانید از مزایای منحصر به فرد مو برخوردار شوید!

راه حل های جامع برای رشد مجدد مو ، زندگی سالم و سلامت مطلوب

اگر می خواهید درباره ریزش مو بیشتر بدانید ، لطفاً موارد من را بررسی کنید صفحه باعث ریزش مو می شود

یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاکسازی یک شیوه زندگی زنده و جامع ، روش من را کاوش کنید صفحه سلامت بهینه

نگاه کن به بهترین روغنهای ضروری برای رشد مجدد موهای قوی تر و ضخیم تربهدیدگاهتان را بنویسید