یک س Betال بهتر برای موفقیت در کاهش وزن – آموزش تمرینات کاهش وزن و مربیگری بوپرپس از سالها احساس محدودیت و ناراضی از بدن و غذایم ، چه تغییری اساسی در زندگی ایجاد کرده ام که باعث می شود نتوانم وزن طبیعی خود را حفظ کنم؟

یک تغییر کلیدی این است که من هر روز از خودم س questionsالات قدرتمند و قدرتمندی می پرسم. این استراتژی مغز من را در جستجوی الهام و شادی جدید نگه می دارد و با تکرار مکرر اشتباهات ، من را از جمله محکوم به شکست نجات می دهد.

که در سوال زیباتروارن برگر ، نویسنده ، می گوید که یک س beautifulال زیبا “یک پرسش بلندپروازانه و در عین حال عملی است که می تواند طرز فکر یا تفکر ما را نسبت به چیزی تغییر دهد – و می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای ایجاد تغییر عمل کند.” یک س goodال خوب این است که چگونه “اهرمی برای باز کردن درب مسدود شده روی قوطی رنگ استفاده می شود”.

کجا گیر کرده ای؟ آیا می خواهید اما غذاهای سالم نمی خورید؟ آیا می خواهید اما بدن خود را دوست ندارید؟ آیا هنوز به جای احساسات خود غذای ناخواسته می خورید؟ آیا افکار پرتنش در ذهن شما ثابت شده است؟

به کیفیت و لحن سوالاتی که در حال حاضر هر روز از خود می پرسید توجه کنید. آیا این س toال منجر به الهام و تشویق می شود یا فقط به همان احساس سنگین قدیمی غم و ناامیدی منجر می شود؟

به دو روش می توانید به یک سوال نگاه کنید ، یکی ناتوان کننده و دیگری توانمندسازی.

پرسشگر

مسائل رد صلاحیت به جایی نمی رسند. آنها سوالات بن بست هستند

تصور کنید ، در آنجا در یک اتاق سرد و کمیاب نشسته اید. یک لامپ منفرد در چشم های شما می درخشد و شما را به چشم بازپرس کور می کند. بازجو با ایجاد احساس بسیار بسیار ناراحت کننده از موقعیت استفاده می کند. فرض گناه وجود دارد.

هدف بازپرس فریب شما است. خود را در اشتباه بگیرید و خود را به خاطر رفتار بد بپذیرید. هدف نهایی بازپرس مجازات شماست.

استفاده از س questionsالات ناتوان منفی و قضاوت کننده باعث ایجاد ترس ، کینه و قربانی شدن می شود.

چند بار از خود پرسیده اید – مشکل من چیست؟ چرا من اینقدر احمقم؟ چرا من اینقدر چاق و بدبخت و زشت هستم؟ چرا نمی توانم فقط وزن کم کنم؟

نکته ای که در مورد مغز شما وجود دارد این است که وقتی 100٪ درست کار می کند ، ماموریت آن یافتن پاسخ سوالات شما است.

دانشمند کنجکاو

سوالات توانمندسازی راه دیگری را برای دیدن زندگی یا مشکل ما ارائه می دهد. آنها ما را برای ایجاد امکانات جدید باز می کنند.

س questionsالات توانمندسازی بر فرض بی گناهی است و توسط کنجکاوی هدایت می شود. شما می توانید بگویید که هیچ فرضی در بحث توانمندسازی وجود ندارد. آنها فضایی را برای قدردانی ، شفقت ، تحقیق ، کشف و درک باز می کنند.

تصور کنید دانش آموز بامزه ای از کلاس شما بازدید می کند – بیل نای ، همکار علمی یا آلبرت اینشتین را بگویید. او پرسشگری را با کنجکاوی هدایت می کند. پرسیدن س questionsالات باز ، مثبت و قابل تأمل. هدف تحریک فرصت ها است.

عادت شما چیست؟ آیا شما پرسشگر هستید یا دانشمند کنجکاو؟

آیا می خواهید راهی برای مبارزه با کاهش وزن پیدا کنید؟

س questionsالات توانمندسازی دقیقاً این کار را انجام می دهند ؛ به ما قدرت بدهد ؛ به ما در کشف پاسخ ها و راه حل های خلاقانه کمک کنید. آنها همچنین مسئولیت کامل همه چیز را در زندگی به ما می دهند. پاسخ ها را در داخل پیدا می کنیم.

آخرین باری که از خود این سوالات را پرسیدید کی بود؟

چگونه می توانم امروز به بدن خود احترام بگذارم؟

چگونه می توانم سبزیجات سالم تری را به بشقابم اضافه کنم؟

چرا من اینقدر شگفت انگیز هستم؟

من واقعا برای چه چیزی تشنه ام؟

چگونه می توانم سرگرمی بیشتری به روزم اضافه کنم؟

چگونه می توانم این را کار کنم؟

این وضعیت چگونه برای من مناسب است؟

چگونه می توانم جرات پیدا کنم که بدون پرخوری با این روز روبرو شوم؟

اگر به مغز خود فرصت دهید تا به این س questionsالات پاسخ دهد ، ممکن است چیز جدیدی برای فکر کردن و انجام دادن پیدا کنید.

به شما پیشنهاد می کنم یک عادت جدید ایجاد کنید که 3 سوال روزانه از خود بپرسید.

1. امروز می خواهم چه احساسی داشته باشم؟

2. دوست دارم امروز چه چیزی یاد بگیرم؟

3. چگونه می توانم بیشتر به خودم محبت کنم؟

شما می توانید مانند بازجوی سختگیر یا دانشمند کنجکاو عمل کنید.

یکی ذهن شما را به روی امکانات باز می کند و دیگری شما را به ناتوانی و ناامیدی محکوم می کند.

امیدوارم هر روز به پرسیدن سوالات باز و قوی بپردازید.

به عنوان مربی زندگی ، من در مورد بهترین سوالات آموزش دیده ام! اگر احساس می کنید گیر کرده اید و راهی برای خروج پیدا نمی کنید ، با او تماس بگیرید. من یک برنامه دارم که به شما کمک کند.دیدگاهتان را بنویسید