یک زن ۳۷ ساله “بی سن” با دوقلو دختر ۱۸ ساله اش اشتباه گرفته می شود.


یک مادر ۳۷ ساله “بی سن” به دلیل شباهت عجیبش با دختر ۱۸ ساله اش به یک حس ویروسی تبدیل شده است – زیرا او فاش می کند که مردم تقریبا “هر روز” این جفت را با “دوقلو” اشتباه می گیرند.

دانیل سیلوستر و دخترش Thyri Frazier به لطف قیافه‌های تقریباً یکسان خود که میلیون‌ها بیننده را شگفت زده کرده است، به سرعت در TikTok به شهرت رسیدند – با برخی شوخی‌ها که این نوجوان در واقع “کلون” مادرش است.

در یکی از ویدئوهای اخیر، که پس از ارسال توسط دانیل، ۵.۴ میلیون بازدیدکننده داشته است، این زوج مادر و دختر به شوخی می گویند که “همه می گویند که شبیه دوقلو هستند” و در توضیح آن اضافه کردند: “به معنای واقعی کلمه هر روز این را دریافت می کنیم.”

دانیل و تیری با مدل‌سازی لباس‌های مشکی و جین، با پخش یک کلیپ صوتی با حضور کایلی جنر و دخترش استورمی، خود را مسخره می‌کنند، که در آن ستاره رئالیتی به فرزندش می‌گوید: «استورمی! شبیه مامان عزیزم!

سپس کودک نوپا پاسخ می دهد: “من از آن متنفرم” و باعث شد مادرش او را با صدای بلند تنبیه کند: “طوفان طوفان!”

تفاوت را پیدا کنید: یک مادر 37 ساله پس از نشان دادن شباهت عجیب خود با دختر 18 ساله اش در فضای مجازی منتشر شد و فاش کرد که مرتباً آنها را با دوقلو اشتباه می گیرند.

تفاوت را پیدا کنید: یک مادر ۳۷ ساله پس از نشان دادن شباهت عجیب خود با دختر ۱۸ ساله اش در فضای مجازی منتشر شد و فاش کرد که مرتباً آنها را با دوقلو اشتباه می گیرند.

کلون ها!  دانیل سیلوستر، از مریلند، و دخترش تیری فریزر به لطف ظاهر تقریباً یکسان خود در TikTok تبدیل به احساساتی شده اند.

کلون ها! دانیل سیلوستر، از مریلند، و دخترش تیری فریزر به لطف ظاهر تقریباً یکسان خود در TikTok تبدیل به احساساتی شده اند.

خیلی میفهمیمش!  مادر فاش کرد که او و تیری

خیلی میفهمیمش! مادر فاش کرد که او و تیری “هر روز” برای دوقلوها گیج می شوند.

نزدیکترین: این دو مادر و دختر پیوند نزدیکی دارند و مرتباً ویدیوهایی را با هم در حساب های مربوطه خود در TikTok ارسال می کنند، جایی که مجموعاً 7.3 میلیون طرفدار دارند.

نزدیکترین: این دو مادر و دختر پیوند نزدیکی دارند و مرتباً ویدیوهایی را با هم در حساب های مربوطه خود در TikTok ارسال می کنند، جایی که مجموعاً ۷.۳ میلیون طرفدار دارند.

اما در حالی که صدا قطعاً به ماهیت زبانی کلیپ می‌افزاید، شباهت‌های باورنکردنی بین دانیل و تیری است که کاربران TikTok را در غوغا برانگیخت و صدها نفر برای اشاره به شباهت آنها با یکدیگر نظر دادند.

ستایش بالا: بسیاری از بینندگان به شوخی گفته اند که دانیل باید

ستایش بالا: بسیاری از بینندگان به شوخی گفته اند که دانیل باید “با خودش بچه دار شده باشد” زیرا دخترش بسیار شبیه به او است.

برخی اصرار داشتند که این دو در واقع باید دوقلو باشند، در حالی که برخی دیگر به شوخی گفتند که دانیل “از خودش بچه دار شده” و خاطرنشان کردند که این “تنها توضیح” برای ظاهر دوقلو مانند آنهاست.

بنابراین او با خودش بچه دار شد. این تنها توضیح برای این است،» یکی نوشت، در حالی که دیگری می گوید: «او با خودش بچه دار شد چون وقتی می گویم دوقلو است.»

شخص سومی نوشت: “بسیار خوب، اما ابتدا فکر کردم [you] دخترها دوقلو بودند او خودش را شبیه سازی کرد چون به هیچ وجه…

یکی از کاربران اعتراف کرد که در ابتدا در مورد شباهت های این جفت تردید داشت، اما با تماشای کامل ویدیو به سرعت لحن خود را تغییر داد.

“وای من انگار آره درسته که شوخی میکنن که دوقلو هستن. بعد دوبار برداشت کردم TikToker اظهار داشت: خیلی عالی است.

دیگری اضافه کرد: مامان واقعاً گفت کپی و پیست کنید!

دردسر مضاعف: دیگران گفته اند که Thryi

دردسر مضاعف: دیگران گفته اند که Thryi “کلون” مادرش است که دخترش را در ۱۹ سالگی به دنیا آورد.

آن را تکان دهید: این جفت ظاهر مشابه خود را نشان می دهد و اغلب با لباس های تقریباً یکسان ظاهر می شود

آن را تکان دهید: این جفت ظاهر مشابه خود را نشان می دهد و اغلب با لباس های تقریباً یکسان ظاهر می شود

آن را تکان دهید: این جفت ظاهر مشابه خود را نشان می دهد و اغلب با لباس های تقریباً یکسان ظاهر می شود

مانند مادر مانند دختر!  کاربران TikTok از ظاهر این دو نفر - و ظاهر جوان دانیله شگفت زده شده اند.

مانند مادر مانند دختر! کاربران TikTok از ظاهر این دو نفر – و ظاهر جوان دانیله شگفت زده شده اند.

ستاره فوق العاده: دانیل هفت میلیون دنبال کننده در TikTok جمع آوری کرده است، جایی که زندگی خود را با دخترش و شریک زندگی اش تینا مستند می کند.

ستاره فوق العاده: دانیل هفت میلیون دنبال کننده در TikTok جمع آوری کرده است، جایی که زندگی خود را با دخترش و شریک زندگی اش تینا مستند می کند.

دیگران به سرعت ویژگی‌های جوانی دانیل را تحسین کردند، یکی از آنها این سوال را مطرح کرد که “راز” او برای حفظ ظاهر “بی سن” چیست، در حالی که دیگران از مادر و دختر “زیبایی” آنها تعریف کردند.

علاوه بر شباهت‌های ظاهری آنها، دانیل در یک سری ویدیوی به خصوص تند و زننده نشان داد که دوستی بسیار نزدیکی با دخترش که در ۱۹ سالگی به دنیا آورد نیز دارد.

دانیل با به اشتراک گذاشتن تصویری از خود و تیری زمانی که به ترتیب ۱۹ و هشت ماهه بودند، فاش کرد که مردم به او گفته اند که زندگی هر دوی آنها را خراب خواهد کرد. [by] داشتن یک بچه خیلی جوان، قبل از اینکه بنویسد که “یک چیز” را در تصمیم خود برای تبدیل شدن به یک والدین نوجوان تغییر نخواهد داد.

در پستی دیگر، دانیل از Thyri به خاطر “دوست داشتن او در زمانی که دوست داشتنی نبود” قدردانی کرد و فاش کرد که دخترش الهام بخش او برای “پاک شدن ۱۱ سال پیش” بوده است.

او در توضیح این ویدئو نوشت: «من هرگز نمی‌توانم دخترم را به خاطر تمام کارهایی که برای من انجام داده جبران کنم.

احساسی: در یکی از ویدئوهای اخیر، دانیل (تصویر 19 ساله با تیری هشت ماهه) فاش کرد که به او گفته شده است که اگر در سنین پایین بچه دار شود، زندگی هر دوی آنها را خراب خواهد کرد.

احساسی: در یکی از ویدئوهای اخیر، دانیل (تصویر ۱۹ ساله با تیری هشت ماهه) فاش کرد که به او گفته شده است که اگر در سنین پایین بچه دار شود، زندگی هر دوی آنها را خراب خواهد کرد.

ستایش: او در یک کلیپ دیگر اضافه کرد که 11 سال پیش پاک شد تا زندگی بهتری برای دخترش فراهم کند.

ستایش: او در یک کلیپ دیگر اضافه کرد که ۱۱ سال پیش پاک شد تا زندگی بهتری برای دخترش فراهم کند.

ادای احترام: او از تیری به خاطر

ادای احترام: او از تیری به خاطر “دوست داشتنش در زمانی که دوست داشتنی نبود” تشکر کرد.

“مرسی که وقتی دوست داشتنی نبودم مرا دوست داشتی… ممنون که مرا نجات دادی. من به خاطر تو زنده ام.

او همچنین لحظه ای را که به عنوان همجنس گرا ظاهر شد برای دخترش که در آن زمان هشت ساله بود، بازسازی کرد و هم دانیل و هم تیری این گفتگوی تلخ را در ویدیوی دیگری بازی کردند.

کار تیمی: دانیل همچنین ادای احترام به شریک خود تینا را در حساب TikTok خود به اشتراک گذاشته است

کار تیمی: دانیل همچنین ادای احترام به شریک خود تینا را در حساب TikTok خود به اشتراک گذاشته است

دانیل به دخترش گفت: “تیری، من همجنسگرا هستم.”

دانیل در توضیح این عکس افزود: دخترم همیشه بزرگترین حامی من بوده است.

پیوند نزدیک این جفت با طرفداران و طرفداران آنها روبرو شده است، بسیاری از آنها مادر و دختر را برای حفظ چنین رابطه قوی در طول سالها تحسین کرده اند.

یک نفر نوشت: “پیوندی که همه شما دارید باورنکردنی است” و دیگری اضافه کرد: “من عاشق رابطه مادر و دختر شما هستم.”

دانیل همچنین در ماه‌های اخیر بیشتر درباره رابطه‌اش با شریک زندگی‌اش تینا صحبت کرده و در ویدئویی که این هفته منتشر شد، فاش کرد که این زوج هشت سال است که با هم هستند.

او هنگام به اشتراک گذاشتن عکسی از آنها نوشت: هشت سال پیش از شما خواستم به من اعتماد کنید و اجازه دهید دوستت داشته باشم.

از آن زمان تاکنون لبخند می زنی.

برای همیشه با هم: دانیل تیری را

برای همیشه با هم: دانیل تیری را “بزرگترین حامی” خود توصیف کرده است.

جفت بی‌نقص: پیوند نزدیک مادر و دختر، کاربران TikTok را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

جفت بی‌نقص: پیوند نزدیک مادر و دختر، کاربران TikTok را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

بگو چی؟  بسیاری از مردم به شباهت عجیب خود اشاره کرده اند و به شوخی گفته اند که دانیل باید

بگو چی؟ بسیاری از مردم به شباهت عجیب خود اشاره کرده اند و به شوخی گفته اند که دانیل باید “از خودش بچه دار شده باشد” زیرا آنها بسیار شبیه به نظر می رسند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر