گفتگو با سهیل صدیقی مدیر مارکتینگ بیمه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالی
، (اخبار رسمی):
به گزارش اخباررسمی به نقل از تابناک در حاشیه نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) که از دوم مردادماه لغایت پنجم مرداد در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، گفتگویی با سهیل صدیقی مدیر مارکتینگ بیمه دات کام صورت پذیرفت.گفتگو با سهیل صدیقی مدیر مارکتینگ بیمه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالیگفتگو با سهیل صدیقی مدیر مارکتینگ بیمه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالیگفتگو با سهیل صدیقی مدیر مارکتینگ بیمه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالیگفتگو با سهیل صدیقی مدیر مارکتینگ بیمه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالیسهیل صدیقی فارغ التحصیل رشته کارشناسی ارشد و فوق لیسانس MBA دانشگاه شهید بهشتی است که پس از پایان تحصیلات خود را در زمینه مارکتینگ شروع کرده و اولین تجربه تدریس وی در دو دانشگاه در زمینه مارکتینگ و مارکتینگ بوده است.

او با موسسه ماهان کار مشاوره‌ای را انجام داد و در ادامه وارد حوزه قطعات خودرو و هلدینگ سبلان شده است. وی می گوید: “بعد از آن سال ۹۷ به مجموعه بیمه ها پیوستم و با تحقیق و پیگیری کار را برای ایجاد زیرساخت های مارکتینگ شروع کردیم تا بتوانیم بیشتر روی حوزه دیجیتال مارکتینگ تمرکز کنیم و خدماتی را که باید انجام دهیم تا بتوانیم بهترین ها را در حوزه انجام دهیم. بیمه به همه کسانی که خرید آنلاین و راحت را دارند می‌دهند. بیمه دات کام پله به پله رشد کرد و ما به مرحله‌ای رسیدیم که تصمیم گرفتیم بر اساس استراتژی تبلیغات وسیع تری را در این زمینه انجام دهیم. ” وی هم اکنون مدیر مارکتینگ بیمه دات کام است و در همین زمینه گفتگویی را با او ترتیب دادیم که در ادامه می‌آید:

مهندس صدیقی در فعالیت های ویژه در بیمه دات کام گفت: در سال گذشته اتفاقات شاخص و مهم در بیمه دکام رخ داد، به طوری که تبلیغات تلویزیونی را آغاز کرد. همچنین برای اولین بار به عنوان یک استارتاپ، اسپانسر دو باشگاه بزرگ ایران، استقلال و پرسپولیس شد و با قراردادی که با این دو باشگاه منعقد شد، فعالیت‌های ما در این حوزه عملا رسمی‌تر شد. همچنین برای هواداران بسیاری در نظر گرفته شده تا آنها کمک کنند تا بتوانند بیمه های مورد نیاز خود را از بیمه دات کام خریداری کنند. خوبی داشته است.

وی مشخص کرد: بیمه دات کام موتور جستجو و خرید آنلاین انواع بیمه است. اما صرفا B2C یکی از لاین هایی است که بیمه دات کام روی آن کار می کند. یکی از لاین‌هایی که با قدرت روی آن کار می‌کنند، می‌توانند B2B را بفروشند که سرویس‌های بیشتری را به بسیاری از اپلیکیشن‌هایی که در سطح کشور فعال هستند، ارائه می‌دهند تا جایی که خدمات بیمه‌ای و نرم‌افزارهایی که تهیه می‌شوند را در اختیار شرکت‌ها قرار دهند. دیگر قرار می‌دهد و ما نیز به صورت شریک تجاری با آنها همکاری می‌کنیم. هم اکنون بیمه دات کام با ۷۰ شرکت بزرگ و شراکت تجاری دارد.

مدیر مارکتینگ بیمه دات کام افزود: بیمه دات کام زیرمجموعه هلدینگ سپاس است. بنده همچنین براینکه مدیر مارکتینگ مجموعه بیمه دات کام هستم، به عنوان مدیر تبلیغات و روابط عمومی مجموعه هلدینگ سپاس همچنین به فعالیت مشغول است. فعالیت های ما در هلدینگ سپاسگزار در حوزه اینشورتک (حوزه بیمه ای) است که شاخص ترین برند آن بیمه دات کام است، تراول تک (حوزه گردشگری) که در لایه B2C برند سفر دات کام و در لاین B2B زیرساخت پارس دی اس پارس جی دی اس است. ارتباط در و مدیریت محصولات گردشگری داخلی و خارجی، سایر محصولات گردشگری هلدینگ سپاس است. و در حوزه فینتک که در زمینه پرداخت یاری و کیف پول خدمات و محصولاتی را ارائه می دهد. بنابراین تمام تلاشمان است که با تکنولوژی روز دنیا خدمات را به مشتریان ارائه می دهد.

مدیر مارکتینگ بیمه دات کام ادامه داد: اتفاقات دیگری که در این بخش رخ داده حضور بیمه دات کام در چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) است که با یک حرکت جدید و فارغ از روش های سنتی همراه بوده است. جایی که همیشه با صرف هزینه های سنگین اقدام به ساخت غرفه می‌کردند که البته بازخوردهایی نیز به دنبال خواهد داشت. اما این اقدامی را انجام داد که حامیان متخصص با حضور افراد در صنعت بورس و بانک و بیمه شدند، خیلی مورد توجه قرار گرفت و بیمه خیلی از افراد تحت تاثیر قرار گرفت و صاحب نظر در این پنل ها شرکت کردند و می توانند از آن استفاده کنند. آن به عنوان یک حرکت نوین و نوآورانه یاد کرد. منظورم از بیان این موضوع این است که بیمه دات کام همیشه به دنبال ارائه راهکار نوآورانه بوده است. ما یک شرکت خلاف و آی تی ترکیب هستند و راهکارهای آی تی که در زمینه های مختلف شاخص ایمم به ویژه در حوزه بیمه ارائه شده است.

صدیقی در سوال ویژه در مباحث مارکتینگ دیجیتال اضافه کرد: بازاریابی دیجیتالی عمل با توجه به رشد شبکه‌های اجتماعی و فراگیر شدن اینترنت باعث می‌شود که اکثر شرکت‌ها به این سمت و سو حرکت‌کننده و با پذیرش تحول دیجیتال، در کنار مباحث آفلاین، بیشتر بپردازند. را معطوف حوزه دیجیتال مارکتینگ کنند. ما در داخل کشورهایی که به دلیل عدم دسترسی به ابزارهای روز یا به عنوان مثال، گوگل و امکاناتی که می‌توانیم داشته باشیم، امکان دسترسی به آنها وجود ندارد. ولی محدودیت‌هایی در این زمینه وجود دارد. در حقیقت اینها ابزار است بنابراین در مارکتینگ دیجیتال با یکسری استراتژی و ابزار می توانید به اهداف خود برسید. کانال های تبلیغاتی که در مارکتینگ دیجیتالی وجود دارند از جمله بحث های سئو یا سوشال مدیا یا بحث های تبلیغاتی کلیکی و غیره تماماً به این برمی گردند که شما از این کانال به چه صورت و چه با چه استراتژی استفاده کنید. خداروشکر در کشور ما پلتفرم‌هایی هستند و به سمتی حرکت می‌کنند که می‌تواند به‌روزرسانی شود تا در خدمت مشتریان و جستجوی دیجیتال مارکتینگ را توسعه دهند. به روز بودن چه برای دانش‌آموزان متخصص و چه برای ابزارهایی که می‌توان در این مورد استفاده کرد.

مدیر مارکتینگ بیمه دات کام گفت: ما برای آینده آینده و برنامه‌هایی را در دستور کار قرار می‌دهیم تا بتوانیم با گسترش آنها خدماتی را به مشتریان جدید ارائه دهیم. موضوعی که در این بین وجود دارد این است که همین الان در بیمه دات کام ما چند سامانه جدید را اضافه می‌کنیم و می‌بینیم آن‌ها را توسعه می‌دهند که یکی از آن ها سامانه هوشمند بازاریابی آنلاین است. هم اکنون افراد زیادی در این سامانه عضو هستند و به راحتی و بدون تحصیلات خاص و تجربه مرتبط، می‌توانند بیمه ای را بفروشند و کسب درآمد داشته باشند. در این شرایط اقتصادی این یک راه حل بسیار مفید است. علاوه بر سامانه هوشمند آنلاین، ما سامانه ارزیابی آنلاین را در حوزه درمان و خودرو در دست اجرا داریم که مراحل نهایی را طی می کند و به زودی فعالیت های خود را شروع می کند. از همه مهم‌تر با استفاده از سیستم هوشمند درمجموعه و دانش و تخصصی که توسط جوانانی که در این مجموعه کار می‌کنند، سیستم‌های هوشمند هوشمند «و ماشین‌های لرنینگ را راه‌اندازی می‌کنند که کاملاً رفتار می‌کنند و می‌خواهیم سفر مشتری را دنبال کنیم و درصد بهبود آن را انجام دهیم. هستیم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه کنیم.

### پایان خبر رسمی