کلم بروکلی توفو و سبزیجات – امی لونگارددوخت ماریناتا TOFU & VEGGIE

از 8 تا 12 سیخ یا 4 وعده در هر جایی استفاده می کند.

عناصر:

بلوک 350 گرم توهو سفت ، خرد شده (به اندازه کافی بزرگ با سیخ های شما)
1/3 فنجان سس سویا یا تماری
1/4 فنجان شربت افرا
1/2 قاشق چایخوری فلفل دودی یا چند قطره دود مایع
1/4 قاشق چایخوری فلفل ، اختیاری
2 حبه سیر ، خرد شده
1/2 پیاز قرمز خرد شده به قطعات بزرگ
1 فلفل دلمه ای به مکعب های بزرگ برش دهید
1 کدو تنبل به حلقه های ضخیم 1/2 اینچ بریده شده است
گوجه فرنگی گیلاس یا انگور 1 پیمانه
1 پیمانه قارچ به انتخاب شما ، حذف شده ، ساقه ها برداشته می شوند

جهت ها:

سس سویا یا تماری ، شربت افرا ، فلفل دودی یا دود مایع ، تکه های چیلی و سیر را در یک فنجان اندازه گیری مخلوط کنید تا ماریناد ایجاد شود. در یک تابه پهن یا ظرف قابلمه ، توفو را اضافه کنید و روی ماریناد بریزید. ظرف را بپوشانید و یک شب به یخچال منتقل کنید ، گاهی اوقات هم بزنید تا توهو ماریناد را جذب کند.

ماریناد را در قابلمه ای بریزید ، بجوشانید و بگذارید بجوشد تا غلیظ شود ، گاهی اوقات هم بزنید. این می تواند حدود 20 دقیقه طول بکشد.

در حالی که ماریناد را کاهش می دهید ، مکعب های توفو و سبزیجات مخلوط را روی چوب های گریل قرار دهید. پس از غلیظ شدن ماریناد ، آن را روی چوب های گریل بکشید تا همه سبزیجات یک پوشش سبک داشته باشند.

گریل را روی درجه متوسط ​​تا بالا گرم کنید. گزینه ای است که کمی از گریل را با کمی روغن مسواک بزنید (مگر اینکه ناهموار باشد). سیخ های خود را به گریل منتقل کرده و سیخ ها را به مدت 5 دقیقه در هر دو طرف یا تا زمانی که کباب پزهای خوبی داشته باشید بپزید.

نکاتی از آشپزخانه:
-برای دستیابی به بهترین نتیجه ، مطمئن شوید که آب اضافی را از توالت هنگام بیرون آوردن از بسته بندی بریزید. سپس حوله را با یک حوله کاغذی یا بشقاب پاک کنید. این به توهو اجازه می دهد تا ماریناد را به طور کامل جذب کند. اگر کنجکاو هستید ، نیازی به فشار دادن توهو ندارید ، اما اگر مایل هستید ، پیش بروید.
-اگر از چوب های چوبی استفاده می کنید و روی گریل گریل می کنید ، حتماً چوب های خود را حداقل 30 دقیقه در آب خیس کنید تا آتش نگیرند.

این دستور از توبویاهای سرآشپز بودایی الهام گرفته شده است.

اگر از دستورالعملی که در بالا به اشتراک گذاشتم لذت بردید ، حتماً برنامه دستیابی به موفقیتهای گیاهی من را مطالعه کنید ، که یک دوره 4 هفته ای شکست آنلاین در زمینه سلامت ، تغذیه و برنامه ریزی غذا است. برای اطلاع از زمان شروع برنامه بعدی اینجا کلیک کنیدبه شما همچنین می توانید به انجمن دستیابی به موفقیت در کارخانه در فیس بوک جایی که من دستورالعمل ها ، الهام و اطلاعات مربوط به تغذیه گیاهی را به اشتراک می گذارم.دیدگاهتان را بنویسید