کره بالی – ریشه های جدید مندلم برای بالی تنگ شده است. یا شاید فقط دلم برای گرما ، خورشید ، نیرو ، زندگی که از همه زوایا منفجر می شود ، تنگ شده است. من مشتاق زندگی در بیرون هستم ، دلم برای چشمانی که رنگ ها و لایه ها به لایه های صداهای وحشی حمله کرده اند تنگ شده است ، اما سلام ، ماه مارس در انتاریو است و این یک احساس آشنا است. شما هم احساس می کنید؟

چند هفته پیش ، زمانی که در اعماق طوفان برفی دیگر بودم و احساس می کردم بهار ممکن است هرگز نیاید ، با این دستور غذا مشکالت زمستانی خود را برطرف کردم. این کره بالی نامیده می شود – و این خوشمزه ترین چیزی است که از روی لب های من عبور می کند زیرا می توانم چمن را در خارج از پنجره خود ببینم. ترکیبی غنی از بادام زمینی ، نارگیل و کاکائو ، مخلوط با شکر نارگیل و نمک ، شبیه کره مغز DREAMS در تمام شکوه نمک-شیرین-پوسته-شکلات است. و من بسیار خوشحالم که این قسمت را با شما در هر کجا که هستید و مهم نیست چه فصلی را تجربه می کنید ، به اشتراک بگذارم.

می پرسید بالی باتر چه می کنید؟ بگذارید به شما بگویم ، دوام دارد. این چیزها پنکیک ، وافل ، اسموتی ، نان تست ، کیک برنج ، بستنی ، سالاد میوه ، فرنی ، ماست و انگشت! می توانید خرما را با کره بالی پر کنید ، آنها را در یخچال بگذارید و غذای خوشمزه ای در دست داشته باشید تا میل شدید به چربی شور و شیرین را نیز برطرف کند. موز را از طول برش دهید ، کره بالی را از وسط نصف کرده و دوباره آن را تا کنید. حتی با چوب هویج هم دوست دارم. بدون شوخی.

من استفاده از شکر نارگیل را در کره بالی خود انتخاب کردم زیرا یکی از شیرین کننده های اصلی مورد استفاده در جزیره است و به راحتی می توانید آن را در همه جا پیدا کنید. برخی از شما ممکن است کنجکاو باشید که از یک شیرین کننده مایع به عنوان جایگزین استفاده کنید ، اما مشکل استفاده از چیزی مانند شربت افرا یا عسل این است که باعث چسبندگی کره مغز می شود. چربی آبگریز است (ترجمه: از آب می ترسد) و در تماس با هر چیزی که حاوی آن است سفت می شود. استفاده از یک شیرین کننده جامد ، مانند شکر نارگیل ، از این مشکل جلوگیری می کند و محصول نهایی را آرام و روان نگه می دارد. اگر نمی خواهید از شکر نارگیل استفاده کنید و از نسخه کمتری از کره بالی استفاده نمی کنید ، آن را با هر چیزی که در دست دارید شیرین کنید.

من فکر می کنم من به ترتیب در مورد همه این مواد صحبت کرده ام ، اما به خیر ، بیایید خلاصه کنیم که چرا آنها فوق العاده هستند!

نارگیل – من در این دستور غذا به جای روغن نارگیل از گوشت نارگیل استفاده کردم و این به این دلیل است که تفاوت زیادی بین رژیم غذایی روغن نارگیل و گوشت نارگیل وجود دارد. نارگیل خشک (خشک) یک غذای کامل است ، بنابراین با آن فیبر و پروتئین رژیمی دریافت می کنید که فقط در روغن پیدا نمی کنید. اگرچه محصولات نارگیل به ویژه در جهان “غذاهای سالم” محبوبیت زیادی پیدا کرده اند ، مهم است که به یاد داشته باشید که چربی نارگیل بیشتر اشباع شده است و باید در حد اعتدال مصرف شود.

بادام زمینی – برخلاف تصور عموم ، میزان چربی بادام هندی نسبت به بیشتر آجیل ها کمتر است. و 66 درصد چربی های آنها مانند قلب موجود در روغن زیتون ، چربی های اشباع نشده برای قلب هستند. آجیل بادام زمینی منبع عالی مس و منبع خوبی از منیزیم ، فسفر و روی است. آنها همچنین حاوی مقادیر مناسبی فیبر هستند ، بنابراین همچنان باعث احساس سیری می شوند.

کاکائو – یکی از بهترین منابع منیزیم موجود در طبیعت ، علاوه بر این که حاوی مقادیر زیادی کلسیم ، روی ، آهن ، مس ، گوگرد و پتاسیم است ، کاکائو یک قدرت تغذیه ای است. همچنین حاوی بسیاری از ترکیبات شیمیایی است که سلامت جسمی و روحی را بهبود می بخشد ، از جمله آلکالوئیدها ، پروتئین ها ، منیزیم ، بتاکاروتن ، لوسین ، لینولئیک اسید ، لیپاز ، لیزین و برخی از انتقال دهنده های عصبی مانند دوپامین و آناندامید-که توضیح می دهد چرا خوردن شکلات شما خیلی خوب احساس می کنید!

شکر نارگیل – این شیرین کننده فوق العاده خوشمزه که گاهی اوقات شکر نارگیل نامیده می شود ، دارای مواد معدنی زیادی مانند پتاسیم ، منیزیم ، روی و آهن است. از نظر قند خون بسیار پایین است و 35 را در مقیاس GI قرار می دهد ، در مقایسه با آگاو با 42 ، عسل با 55 ، قند نیشکر با 68. این به دلیل ترکیب قند نارگیل ساکاریدهای زنجیره بلند است که به آرامی جذب بدن می شوند. .. نسبت به چیزی مانند شکر سفید تصفیه شده قند نارگیل همچنین دارای آمینو اسیدهایی است که تصور می شود سرعت جذب قند را در جریان خون کند کرده و به نوعی “بافر” عمل می کند.

چند نکته در مورد دستور غذا. این بسیار مهم است که شما کره نارگیل را برای شروع درست کنید ، زیرا پایه مایع را برای کمک به بادام هندی در غذاساز ایجاد می کند. بعد از اینکه کره نارگیل و بادام هندی را درست کردید ، لطفاً همین جا را متوقف کنید (طعم فوق العاده ای دارد) ، یا تا انتهای راه بروید و کاکائو ، شکر نارگیل و نمک را اضافه کنید.

من دوست دارم کره بالی خود را خارج از یخچال بگذارم زیرا در دمای اتاق مایع و پراکنده می ماند. اگر آن را در یخچال قرار می دهید ، کره بالی را کاملاً سفت کنید. می توانید آن را به شکل توپ درآورید و وقتی در این حالت قرار دارید ، انرژی کمی را حس کنید ، اما وقتی سرد می شود نمی توانید آن را بچکانید.

اگر کره آجیل نرم دارید ، کافی است نکات کره کاکائو را از معادله خارج کنید. آنها برای هیچ هدفی غیر از بحرانی که من شخصاً احساس می کنم ضروری است مورد نیاز نیستند ، اما من هیچکس را به دلیل نادیده گرفتن آنها قضاوت نمی کنم. اگرچه شما ظاهراً دیوانه هستید

دیدگاهتان را بنویسید