کدو سبز Enchilada لازانیا – پیشگیری RD


من هفته گذشته Green Birjani را انجام دادم و واقعاً خوب بود. مطمئناً بچه ها نسبت به کل ماجرا چندان اشتیاق چندانی نداشتند ، اما نمی توان گفت. هر چه سن آنها بیشتر می شود بیشتر فکر می کنند. اما ، آنها آن را خوردند. من و مارک دوست داشتیم. با این حال TON انجام داد. تن. یک تن واقعی

می دانستم که قرار است در این هفته برنامه ریزی کنم تا غذای باقی مانده را برنامه ریزی کنم. برنامه بزرگ من این بود که یک تیکا ماسالا یا مرغ کره ای با نان را از تنها رستوران هندی ما به همراه آبجوش های باقی مانده سفارش دهم. با این حال در روز یکشنبه ، تلفن هرگز به آنها پاسخ نمی دهد. من سعی کردم … و دوباره امتحان کردم … و دوباره 15 دقیقه بعد و 15 دقیقه بعد از آن دوباره امتحان کردم. من محدود به ناراحتی و فراتر از ناراحتی بودم (بله ، ساعات ارسال شده آنها می گوید باز است!).

مشکلات جهان اول – بله ، من موافقم.

ما تصمیم گرفتیم از جایی دیگر ترتیب بگیریم زیرا تا ساعت 6 بعد از ظهر ، من آمادگی خوردن شام را نداشتم ، به معنای واقعی یا مجازی. پروتئین های یخ زده – همیشه بهانه ای برای پیاده سازی است ، درست است؟!

به سرعت قبل از امروز ، من ساعت 16:50 رستوران را به عنوان یک چک در معاملات آنها امتحان کردم – پاسخی داده نشد. مارک من را از تماس با “قبل از باز شدن آنها” در ساعت 5 عصبانی کرد ، بنابراین من فقط وارد تمرین شدم و او را راه اندازی کردم. در این مرحله ، ما قصد داریم برای شام باقی مانده سبزیجات و توپ مرغ بخوریم ، من آن را دوست نداشتم. من شهر خود را دوست دارم ، اما برای عشق ، هر غذای قومی قابل اعتماد بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

… حتی مرا در رستوران تایلندی شروع نکنید که فقط در مواقع مشغول بودن تلفن آنها را خاموش می کند.

به گفته مارک ، در حالی که همه سبزیجات به همراهی نیاز داشتند ، این غذا از راه دور شگفت انگیز بود راستش من مطمئن نبودم که چگونه می شود ، اما مارک ستایش هایش را خواند. و اجازه دهید به شما بگویم – چنین اتفاقی نمی افتد – او به راحتی بی ارزش است.

ما همه چیز را در مورد این دستور غذا دوست داشتیم ، از ارائه تا طعم ها ، بافت و تغذیه. به زیبایی گرم می شود و می توان آن را با هر پارچه ای که دلتان می خواهد جادو کرد و جلوه داد! طرفداران بزرگ و بزرگ این یکی!

عناصر

 • 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون

 • 1 پیاز ، خرد شده

 • 1 فلفل دلمه ای قرمز ، خرد شده

 • 1 فلفل ژالاپنیو ، دانه ها و غشاء برداشته شده ، خرد شده

 • 4 حبه سیر خرد شده

 • 2 (8.5 اونس) کیلوگرم برنج قهوه ای ریز مغزدار

 • 1 پوند. (~ 2 فنجان پخته شده) مرغ بریان خرد شده

 • 1 قوطی لوبیا سیاه ، خالی شده و شسته شده است

 • 1 فنجان ذرت منجمد

 • 2 فنجان سس آنچیلادا

 • 3 کدو تنبل ، نازک برش خورده (به پایین مراجعه کنید)

 • 3 فنجان (12 اونس) مونتری جک خرد شده

دستورالعمل ها

 1. روغن زیتون را در یک ماهیتابه بزرگ و عمیق روی حرارت متوسط ​​تا زیاد گرم کنید. وقتی داغ شد ، پیاز را اضافه کرده و 2-3 دقیقه تفت دهید. فلفل دلمه ای ، ژالاپنو و سیر را اضافه کنید ؛ 1-2 دقیقه دیگر را کنار بگذارید
 2. برنج پخته شده ، مرغ ، لوبیا و ذرت را به قابلمه اضافه کنید. به مدت 1-2 دقیقه یا تا زمانی که گرم شود بپزید. 1 1/2 فنجان سس آنچیلادا اضافه کنید ؛ خوب مخلوط کرده و از روی حرارت بردارید.
 3. در همین حال ، از یک پوست کن سبزیجات برای خرد کردن کدو تنبل به برش های نازک بلند استفاده کنید. کنار گذاشتن
 4. در یک ظرف پخت 9 13 13 اینچی ، 1/4 فنجان سس آنچیلادا را در کف قالب بریزید و به طور مساوی پخش کنید.
 5. کدوها را روی کف تابه قرار دهید. نیمی از پر کردن مرغ را به طور مساوی روی کدو تنبل پخش کنید و سپس 1 فنجان پنیر خرد شده را اضافه کنید.
 6. این کار را با یک لایه برش کدو ، فیله مرغ و پنیر تکرار کنید. کار را با یک لایه نازک برش کدو تنبل کنید ، سپس 1/4 فنجان باقی مانده سس آنچیلادا را روی آن بریزید.
 7. به مدت 20 دقیقه بدون پوشش بپزید. قالب را بردارید و 1 فنجان باقی مانده پنیر را روی کدو بپاشید و 10 دقیقه دیگر بپزید.
 8. گرم و با مواد دلخواه سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 10
حجم سرو: 1/10 لازانیا

مبلغ برای خدمات:
کالری: 371چربی کل: 14.2 گرمکلسترول: 68 میلی گرمسدیم: 646 میلی گرمکربوهیدرات ها: 33.7 گرمفیبر: 5.6 گرمقند: 4.3 گرمپروتئین: 26.9 گرم

کدو سبز معشوقه ساکولنت؟ نگذارید هدر برود!

احساس خوبی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید