کدو تنبل باعث جوانسازی پوست می شود


کدو تنبل پر از خواص است.

به گزارش رکنا ، سایوت مانند دیگر غذاها دارای فواید و خطرات است که باید قبل از مصرف شناخته شود.

خواص کدو تنبل:

زردی را از بین ببرید. کدو تنبل ادرارآور و تب بر است. کدو تنبل را نرم می کند و سرفه و سرفه را تسکین می دهد. اگر کدو تنبل پخته و به مدت نیم ساعت روی کرم صورت بمالید.

کدو تنبل سرشار از آنتی اکسیدان است. خوردن 150 گرم در روز نیاز بدن به فیبر را برطرف می کند. کدو تنبل به دلیل دارا بودن کلسیم. فسفر منیزیم و آهن بسیار مغذی هستند.

1. با کدو تنبل تیز عقاب را تماشا کنید. یک فنجان کدو تنبل پخته یا پوره کدو تنبل بیش از 200 درصد از نیاز روزانه بدن به ویتامین A را برای شما تامین می کند.

کالری Chayote: 100 گرم کدو تنبل خام و پخته.

مضرات خوردن کدو خام کامل

شما می توانید کدو سبز خام مانند خیار را به عنوان یک میان وعده سالم و خوشمزه بخورید. کدو سبز را رول کنید. نمک دریا روی آنها بریزید و بخورید.

چرا باید کدو بخوریم؟

برای درمان زردی باید کدو بخوریم. توصیه می شود کدو بخورید. اگر کدو تنبل در آب گوشت یا آب انار یا سرکه در روغن بادام یا زیتون پخته شود ، خون ایجاد می کند.

خواص دارویی کدو تنبل

بر اساس نتایج تحقیقات جدید. سایوت علاوه بر فواید بسیار ، از پیری پوست جلوگیری می کند. کدو تنبل سرشار از آنتی اکسیدان است. خوردن 150 گرم در روز نیاز بدن به فیبر را برطرف می کند.

بدون اینکه متوجه باشید ، شما سایوت را در کرم پوست مصرف می کنید. یکی از فواید سایوت تامین ویتامین A بدن است که نقش مهمی در سلامت پوست دارد.

مصرف کدو تنبل زیرا ترکیبات آنتی اکسیدانی آن نقش موثری در تقویت حافظه و بازسازی سلول های مغزی دارد.

سبزیجات خام بخوریم یا پخته؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توان سبزیجات را طوری آماده کرد که مواد مغذی مفید آنها تا حد ممکن حفظ شود؟ پاسخ به این سوال ساده نیست. زیرا پخت و پز خواص برخی از غذاها را افزایش می دهد.

مزایای دانه کدو تنبل و ارزش غذایی خوشمزه آنها

وقتی کدو تنبل می خورید. دانه ها را دور نریزید. این دانه ها علاوه بر طعم دلپذیر. آنها همچنین برای سلامتی بسیار مفید هستند.

پوست کدو خام برای پوست شما مفید است

اگر از پوست کدو تنبل خام به عنوان مرهم روی بریدگی سطحی پوست یا سوختگی شدید استفاده کنید ، پوست را نرم می کند.

کدو تنبل در طب قدیم سرد است و بدن را قلیایی می کند. کدو تنبل به خودی خود برای کاهش وزن بسیار مفید است و دانه های خام کدو تاثیری در دفع کرم ها دارند و چون سمی نیستند ، کودکان نیز می توانند از آنها استفاده کنند.

آیا کدو تنبل خام قابل خوردن است؟

ما می دانیم که خوردن کدو تنبل به طور کامل درست نیست و این چیز خوبی است. زیرا کدو پخته بسیار مغذی تر از خام است (شامل انواع دیگر کدو مانند کدو سبز و بلوط).

دیدگاهتان را بنویسید