کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در سال ۲۰۲۲ محبوب‌ترین نام‌های نوزادان تغییر کند


الیور و ایسلا برای سه سال متوالی در صدر فهرست‌های ترند نام نوزاد قرار داشته‌اند – اما کارشناسان فکر می‌کنند که ۱۰ مورد برتر در آستانه تغییر بزرگی هستند.

با نگاهی به نام‌های پرطرفدار در نیو ساوت ولز در سال ۲۰۲۱، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که ماتیلدا و تئودور به صعود به جدول ادامه خواهند داد.

نام‌های قدیمی همراه با نام‌هایی مانند Levi در رتبه‌بندی‌ها منفجر شده‌اند – اولین حضور خود را در سال ۲۰۲۱ در بین ۱۰ بازی برتر انجام دادند.

الیور و ایلا برای سه سال متوالی در صدر فهرست‌های گرایش نام نوزادان قرار داشته‌اند - اما کارشناسان فکر می‌کنند که ده نفر برتر در حال تغییر بزرگی هستند.

الیور و ایلا برای سه سال متوالی در صدر فهرست‌های گرایش نام نوزادان قرار داشته‌اند – اما کارشناسان فکر می‌کنند که ده نفر برتر در حال تغییر بزرگی هستند.

داده هایی که امروز توسط اداره ثبت احوال، مرگ و میر و ازدواج نیوساوت ولز منتشر شده است، بیش از ۹۰۰۰۰ تولد را در سراسر ایالت بررسی می کند.

مارک اسپیکمن، دادستان کل آمریکا گفت: «در حالی که آملیا و الیور گزینه‌های محبوب والدین هستند، خوب است که ببینیم ماتیلدا همراه با تئودور و لوی در جدول بالا می‌رود.»

سال گذشته ۹۰۰۵۹ نوزاد در نیوساوت ولز به دنیا آمدند که تنها ۱۴ نوزاد بیشتر از ۹۰۰۴۵ نوزاد در سال ۲۰۲۰ بود.

والدین ۶۰ روز فرصت دارند تا نوزاد خود را ثبت نام کنند که می تواند به صورت آنلاین رایگان انجام شود. این امر هویت قانونی کودک را در جامعه ایجاد می کند و در دسترسی به خدمات دولتی مانند مدرسه و مدیکر مهم است.

در NSW آملیا رتبه اول را از آن خود کرد – اولیویا را به رتبه دوم سوق داد و به کارشناسان کمک کرد تا پیش بینی کنند نام محبوب در راه است.

در واقع نام‌های غیر سنتی قرار است در سراسر استرالیا افزایش یابد و کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که هیزل نام دخترانه شماره یک خواهد شد و آلبی بهترین انتخاب برای پسران در استرالیا خواهد بود.

برترین نام های نوزاد در NSW در سال ۲۰۲۱ چه بود؟

پسران

۱ – الیور

۲ – نوح

۳ – جک

۴ – هنری

۵ – ویلیام

۶ – لئو

۷ – لوکاس

۸ – تئودور

۹ – لوی

۱۰ – توماس

دختران

۱ – آملیا

۲ – اولیویا

۳ – شارلوت

۴ – جزیره

۵ – آوا

۶ – آوا

۷ – گریس

۸ – کلوئه

۹ – الا

۱۰ – ماتیلدا

منبع: دفتر ثبت ولادت، وفات و ازدواج

به گفته سارا ردشاو، سردبیر BabyCentre، که پیش‌بینی می‌کند اشکالی از الیزابت از جمله بتی، السبث و حتی لیلیبت می‌توانند محبوب شوند، نام‌های الهام‌گرفته از خانواده سلطنتی نیز دوباره محبوب خواهند شد.

نوامبر همچنین می تواند شاهد افزایش نام های الهام گرفته از فوتبال باشد – با شروع جام جهانی در قطر.

پیش‌بینی می‌شود که هیزل، الیو، آیریس، نلی و الیزابت در صدر جدول قرار بگیرند، به این ترتیب نام‌های دخترانه در سال ۲۰۲۲.

یکی از بیمارستان‌های بزرگ استرالیا، «Isla» و «Oliver» را به عنوان دو نام محبوب‌ترین نام نوزاد در سال 2021 معرفی کرده است (تصویر سهام)

یکی از بیمارستان‌های بزرگ استرالیا، «Isla» و «Oliver» را به عنوان دو نام محبوب‌ترین نام نوزاد در سال ۲۰۲۱ معرفی کرده است (تصویر سهام)

پیش بینی ۱۰ نام دخترانه برتر استرالیا برای سال ۲۰۲۲

۱ – هازل

۲ – زیتون

۳ – زنبق

۴ – نلی

۵ – الیزابت

۶ – میرابل

۷ – پنی

۸ – تیلی

۹ – نوا

۱۰ – بیلی

پیش بینی ۱۰ نام برتر پسران استرالیایی برای سال ۲۰۲۲

۱ – آلبی

۲ – رجی

۳ – فرانکی

۴ – ادوین

۵ – مارکوس

۶ – کانر

۷ – هارون

۸ – اوکلی

۹ – فلیکس

۱۰ – ایوان

در حالی که انتظار می رود آلبی، فرانکی، رجی، ادوین و مارکوس مورد علاقه پسران باشند.

رکوردداران St John of God در WA اخیراً فاش کردند که نام های برتر سال ۲۰۲۱ نسبت به لیست ۲۰۲۰ تغییر چندانی نکرده اند.

این بیمارستان داده‌های بیش از ۱۰۰۰۰ تولد در NSW، ویکتوریا و استرالیای غربی را بررسی کرد تا فهرستی از ده نام پسر و دختر را تهیه کند که محبوب‌ترین نام‌ها هستند.

این دومین سالی است که هر دو نام رتبه اول را از آن خود می کنند – اما نام های دیگر قطعاً جهش های بزرگی به سمت بالای لیست داشته اند.

به نظر می رسد اسکار دومین نام پسر مورد علاقه سال گذشته باشد – چهار پله در سال ۲۰۲۰.

در حالی که آرچی در رتبه پنجم قرار گرفت – پس از اینکه سال قبل از ده نفر برتر بازمانده بود.

پیش‌بینی می‌شود که هیزل، الیو، آیریس، نلی و الیزابت در صدر جدول قرار بگیرند، به این ترتیب برای نام‌های دخترانه در سال 2022.

پیش‌بینی می‌شود که هیزل، الیو، آیریس، نلی و الیزابت در صدر جدول قرار بگیرند، به این ترتیب برای نام‌های دخترانه در سال ۲۰۲۲.

لوکا همچنین برای اولین بار در کنار سه دارنده جایگاه برابر دهم، مکس، توماس و جورج ظاهر شد.

به نظر می رسد که حرکت کمتری در لیست دختران وجود داشته باشد، ایلا به مقام اول چسبیده است، اولیویا همچنان در رتبه دوم قرار دارد و شارلوت نیز یک سال دیگر در رتبه سوم قرار دارد.

نام چهارم در لیست، آملیا، جدید است اما ویلو در رتبه ششم، سوفی در رتبه هفتم و ایولین در رتبه دهم قرار دارند.

محبوب‌ترین نام‌ها در سال ۲۰۲۱ ممکن است ثابت مانده باشند – اما به نظر می‌رسد سالی است که بسیاری از نام‌های «تجب» برای نوزادان نیز ظاهر شده‌اند.

اسامی مانند Atlas، Bexley، Bowie، و Maverick محبوبیت بیشتری پیدا کردند و افراد بیشتری به نام های تک جنسیتی و “ریسک پذیری” علاقه داشتند.

۱۰ نام برتر نوزاد پسر در استرالیا در سال ۲۰۲۱

۱. الیور

۲. اسکار

۳. ویلیام

۴. نوح

۵. آرچی

۶. جک

۷. هنری

۸. لئو

۹. لوکا

۱۰. مکس، توماس، جورج

۱۰ نام برتر دختر بچه در استرالیا در سال ۲۰۲۱

۱. جزیره

۲. اولیویا

۳. شارلوت

۴. آملیا

۵. میا

۶. بید

۷. سوفی

۸. گریس

۹. الا

۱۰. ایولین

گروه والدینی Mum Central فهرستی از ۲۱ نام منحصربه‌فرد را گردآوری کرده است.

انتخاب های برتر برای پسران عبارتند از اطلس، استیل، ماوریک، بویی و رمزی، در حالی که برای دختران: الودی، پاندورا، اوتولین، زیا و گرسیا.

حیواناتی مانند فاکس و خرس در طول سال‌ها تأثیر زیادی بر روی نام نوزادان داشته‌اند – و بنابراین جای تعجب نیست. توله در لیست قرار گرفت.

شخصیت‌های اساطیری یکی از برترین روندهای پیش‌بینی‌شده برای سال ۲۰۲۱ هستند که پرسفون (تلفظ: per-seph-o-nee) و پاندورا در فهرست ذکر شده‌اند.

برای والدینی که نام‌های «آنجا» را دوست دارند، باید Ottoline را در نظر بگیرند، نام مستعار دخترانه‌ای با منشأ فرانسوی به معنای «موفق در نبرد».

یکی دیگر از نام های تند کودک که فریاد می زند “باحال” استیل است. به گفته دیتایز، از هر ۱۷۶۱۰ نوزاد پسر متولد شده در سال ۲۰۲۰، تنها یک نفر استیل نام دارد.

۲۱ نام «تجب» کودک در سال ۲۰۲۱

نقشه اطلس

الودی

جام

پرسفون

پاندورا

اوتولین

تالون

استیل

موریک

جورا

ضیا

پائو

اورین

رمزی

ارین

ایلید

یونان

بکسلی

آیری

بووی

کره زمین

در حالی که نام های الهام گرفته از تقویم مانند می، آوریل و ژوئن امسال مطرح شده اند، نام دیگری که باید در نظر گرفت Jora است که به معنای “باران پاییزی” است.

برای متمایز شدن از نام‌های سه تا چهار حرفی دخترانه مانند آوا، ایسلا و میا، والدین باید ضیا را در نظر بگیرند که به معنای “نور، شکوه یا درخشندگی” است.

با الهام از دیوید بووی، بت موسیقی متأخر، بویی نیز یکی دیگر از بهترین انتخاب‌ها برای پسران است، در حالی که Terra که الهه زمین رومی است، برای دختر بچه‌ای که در یکی از زودیاک‌های زمین – باکره، برج ثور یا برج جدی – متولد می‌شود، عالی است.

نام‌های هیجان‌انگیز دیگری که باید در نظر بگیرید عبارتند از Irie، Eilidh (تلفظ: Ay-lee)، Aerin، Orrin، Pau و Talon.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر