چیزی که کودک ۳ ساله من برای پیش دبستانی گرفت


چیزی که از کودک پیش دبستانی 3 ساله ام خریدم

هفته گذشته، جیمز پیش دبستانی را شروع کرد. خبر بد این است که دلم برای او به عنوان همراه همیشگی تنگ شده است، اما خبر خوب این است که او قطعاً همینطور است دوست دارد او او. صبح در ماشین آنجا به من می گوید: “من خیلی هیجان زده هستم!” بعدازظهرها وقتی او را می‌گیرم، کارهایی را که انجام داده به من می‌گوید (“دست‌هایم را شستم!!”). من و دنیل خیلی خوشحالیم و خیالش راحت است که او به خوبی با شرایط جدید وفق می دهد، مخصوصاً بعد از سال گذشته و ندیدن این همه نفر.

طبیعتاً می خواستم انتقال را تا حد امکان برای او آسان کنم. من خیلی تلاش کردم تا همه چیزهایی را که او نیاز دارد (فایل چیست) به دست بیاورم ژاکت بارانی?) در حالی که مطمئن می شود او نیز او را دوست دارد. این بدان معنی بود که تقریباً همه چیز به شکل دایناسور بود، اما حداقل او خوشحال بود که جعبه ناهار خود را به مدرسه می برد! در اینجا چند گزینه عالی است که من پیدا کرده ام!

یافته های مورد علاقه من در پیش دبستانی

Nike Flex Runner In Game / Regal With Collector Red
-و-
نایک فلکس پلاس در رنگ خاکستری دودی
جیمز یک سال است که این کفش های کتانی را پوشیده است و من نمی توانم به اندازه کافی چیزهای خوبی در مورد آنها بگویم. راحت، قابل تنفس، بسیار انعطاف پذیر و سبک وزن است. حلقه های پشت و زبان نیز کشیدن آن را آسان می کند.

Slip On Crocs
در مهد کودک، بچه ها کفش های فضای باز و کفش های داخلی می پوشند (آنها را در مدرسه رها می کنند). آنها کفش های Crocs را برای کفش های داخلی توصیه کردند. جیمز چند هفته است که آن را در خانه می پوشد تا به آن عادت کند و تا اینجای کار عالی است. سبک وزن، تمیز کردن آسان، قرار دادن آسان و یک بند پاشنه به آنها کمک می کند تا روی آنها بمانند.

چکمه های بارانی کروکس
اینها چکمه های بارانی هستند که او در دو سال گذشته (در اندازه های مختلف) پوشیده است. کاملا ضد آب، نه خیلی سنگین، قابل شستشو و دسته های کناره ها بهترین قسمت هستند. آنها پوشیدن و درآوردن جیمز را بسیار آسان می کنند.

کوله پشتی مکنزی دینو کودکان انبار سفال (کوچک)
جیمز دایناسورها را دوست دارد و این کیف آن را پوشانده است. این زیبا، مقاوم در برابر آب و بادوام است و دارای تسمه های شانه ای است. من فکر می کنم اندازه کوچک برای چند سال به ما کمک خواهد کرد. اوه، و ما آن را به نام او مونوگرام کرده ایم.

بارانی زرد گربه و جک
به دلایلی من واقعاً یک کت بارانی زرد برای او می خواستم. این یکی عالی است. بیشتر یک ژاکت سبک وزن است، بنابراین اگر به دنبال یک کت پاییزی با آستر کمی گرمتر هستید، این را در نظر داشته باشید.

بطری آب CamelBak
ضد نشتی، ضد نشت، بدون BPA و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی

کیسه ناهار دایناسور Wildkin
من این را با یک میان وعده، دستمال پارچه ای و یک بطری آب مناسب جیمز در داخل بسته بندی می کنم (او قبل از ناهار به خانه می آید)، اما برای یک بنتو جعبه یا ظرف ناهار دیگر و یک کیسه یخ مناسب است!

ماسک های صورت قابل استفاده مجدد Crayola Kids
مدرسه GEMS ایجاب می‌کند که بچه‌ها فقط ماسک‌های رنگی یکدست بپوشند (نقاشی‌ها می‌توانند حواس بچه‌ها را پرت کنند). این ماسک های پارچه ای رنگی ۵ تکه تا به حال یک انتخاب عالی بوده است. ماسک ها سبک وزن هستند، قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند، بند های گوش قابل تنظیم هستند و یک گیره بینی قابل خم شدن در داخل پارچه وجود دارد که به حفظ ایمنی ماسک کمک می کند. جایزه: روی هر ماسک یک علامت کوچک برای نوشتن نام او وجود دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر