چیزهای مورد علاقه من – سلامتی در تغذیه جامع


در حال حاضر: چیزهای مورد علاقه من

من اخیراً بسیار در وبلاگ حضور داشته ام و رسانه های اجتماعی را نیز کمی خراب کرده ام (برنامه فیس بوک را به طور کامل از تلفن خود حذف کرده ام زیرا اخیراً نمی توانم هیچ گونه منفی را در آن تحمل کنم).

اکنون کاملاً مطمئن نیستم که می خواهم وبلاگ را کجا ببرم. من می دانم که تجارت تغذیه ام در حال پیشرفت است و می خواهم بیشتر بر تغذیه پیش از بارداری / بارداری / بعد از تولد تمرکز کنم ، اما در این زمان که هنوز در مرحله “پس از تولد” خودم هستم ، واقعاً وقت و انرژی ندارم. تا آنجا که دوست دارم در تجارت خود سرمایه گذاری کنم.

مادر بودن شگفت انگیزترین تجربه بود ، اما من نمی خواهم وانمود کنم که همه چیز آفتاب و رنگین کمان است و این بار نیز بسیار استرس زا بود. به عنوان والدین ، ​​تصمیماتی وجود دارد که باید دائماً اتخاذ شود ، و گاهی اوقات در صورت انجام صحیح کار ، خود را در مارپیچ نگرانی و شک به خود می بینم. این باعث می شود که من بسیار مضطرب و غرق در احساس باشم ، بنابراین شرکت / وبلاگ من در این مدت استراحت کرده است. من کاملاً انتظار دارم که روزی به اشتراک گذاری اطلاعات به طور منظم بازگردم ، اما فعلاً آن را روشن نگه می دارم و برخی از موارد مورد علاقه ام را به تازگی لیست می کنم.

  1. تمرینات آنلاین- اخیراً عاشق تمرینات آنلاین هستم! من متعلق به یک باشگاه بدنسازی هستم و چند عضو در یک استودیوی یوگا نیز دارم ، اما ترک خانه و رفتن به کلاس هنگام کار تمام وقت واقعا سخت است / شوهرم چند روز در هفته به مسافرت می رود. اما من معمولاً می توانم حداقل 30 دقیقه در هفته دوبار وقت بگذارم تا تشک خود را بیرون بیاورم و در خانه ورزش کنم! من دوست دارم که می توانم تمریناتم را دائماً تغییر دهم و می توانم با توجه به خلق و خوی خود / احساسی که بدنم دارد ، کارهایی را که انجام می دهم انتخاب کنم – بنابراین گاهی اوقات در مورد یوگا / پیلاتس / حرکات کششی یا زمان های دیگر تمرینات کیک بوکسینگ یا قدرتی است. و این یک یادآوری عالی بود که برای انجام تمرینات خوب نیازی به رفتن به باشگاه نیست. همچنین حمل نوزاد 16 کیلویی به خودی خود یک تمرین است. )
  2. اولین غذاها با مادی- به عنوان یک درمانگر تغذیه ، من بدیهی است که به غذا / تغذیه علاقه زیادی دارم و از تهیه غذای مدی و لذت بردن او از انجام کارهای مختلف بسیار لذت می برم. من کمی به نوزاد نزدیک می شوم ، اما فقط به او آنچه را که داریم نمی دهم ، زیرا می خواهم در صورت حساسیت با برخی غذاها کند باشم. همچنین برای او من واقعاً روی دریافت مغذی ترین غذاهای متراکم تمرکز می کنم ، زیرا نوزادان در 6 ماهگی به آهن بیشتری نسبت به آنچه در شیر مادر یا شیر خشک وجود دارد نیاز دارند ، بنابراین من روی غذاهای غنی از آهن (مانند کبد) تمرکز می کنم. نمی گوید که او تا به حال غذاهای “مورد علاقه” مشخصی دارد ، اما هر روز کمی بیشتر علاقه مند می شود! و مرد ، آیا این یک روند آشفته است! من فقط سعی می کنم آن را در آغوش بگیرم ، اما گاهی اوقات وقتی غذا به معنای واقعی کلمه در سرتاسر او می ماند ، نمی ترسم.
  3. کیسه خواب وولینو- ماه گذشته ، ما مدی را از کت و شلوار خواب مرلین خود خارج کردیم و به یک کیسه خواب معمولی تبدیل کردیم. من در مورد آن می ترسیدم زیرا از بدو تولد او نوعی لباس خواب “مستقل” (یعنی لباس یا لباس مرلین) داشت. اما ما تصمیم گرفتیم او را به گهواره او بسپاریم و لباس مرلین را در همان زمان به زمین بیندازیم تا کمک یاور را پاره کنیم و این فوق العاده بود! تقریباً یک هفته طول کشید تا به طور کامل منتقل شود ، اما او اکنون روی شکمش خیلی خوب می خوابد و اساساً از 7 شب تا 7 صبح (با پخش رویایی در 10:30) می خوابد. من حتی نمی توانم بگویم که این چه تفاوت بزرگی کرده است و در حالی که کیسه خواب را به عنوان مورد علاقه ام برجسته می کنم ، واقعاً فقط از خوابیدن او قدردانی می کنم! اما کیسه خواب به طور جدی عالی است و با توجه به این که او آن را به معنای واقعی کلمه هر شب می پوشد و تا 2 سالگی برای او مناسب است ، من آن را یک سرمایه گذاری عالی می دانم.
  4. کرم کلاژن پروتئین های حیاتی- همانطور که بسیاری از شما می دانید ، من چند سال پیش قهوه را کنار گذاشتم و فکرم در مورد دوران پس از زایمان این بود که من نوشیدن آن را تنها در صورتی ادامه می دهم که احساس کنم بدون آن نمی توانم زنده بمانم. و با وجودی که چند ماه فوق العاده خسته بودم ، اما احساس نمی کردم که قهوه به این وضعیت کمک می کند ، زیرا در واقع اضطراب زیادی پس از زایمان را تجربه کردم و برای من قهوه فقط اضطراب را بدتر می کند. بنابراین به هر حال من هر روز صبح از Dandy Blend لذت می برم ، که به من یک نوشیدنی گرم خوب می دهد اما بدون هیچگونه قهوه منفی. و این کرم کلاژن یک افزودنی بسیار خوشمزه بود و من مشتاقانه منتظر نوشیدن آن هستم هر روز! آیا موردی کاملاً ضروری است؟ به هیچ وجه ، اما من را خوشحال می کند و راه خوبی برای دریافت دوز کلاژن هر روز است 🙂

بنابراین فعلا اینجاست! می خواهم بدانم چه موضوعاتی به شنیدن آنها علاقه دارید. من احساس می کنم در حال حاضر واقعاً فاقد خلاقیت هستم ، بنابراین اگر چیزی که دوست دارید در یک پست وبلاگ مشاهده کنید ، لطفاً به من اطلاع دهید!

شاید شما هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید