چگونه می توان اگزمای طبیعی را درمان کرد (و چرا کرم های موضعی به تنهایی کار نمی کنند) – اوه عزیزماگزما به عنوان درماتیت اتمی شناخته می شود و با بثورات تکه ای قرمز ، خشک و اغلب خارش دار تشخیص داده می شود. روش معمول برای درمان اگزما استفاده از کرم های موضعی است. با این حال ، بی پروایی خود مشکل واقعی نیست که باید برطرف شود. اگزما در واقع یک علامت خارجی اختلال عملکرد داخلی است. تنها راه درمان کامل علائم کودک ، رفع علت اصلی داخلی مشکل است.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما از درون است.

رویکرد دو جانبه

رویکرد مناسب برای درمان اگزما باید به 2 مورد کلیدی توجه کند.

خارج از: میکروبیوم پوست (اجتماع باکتری ها و سایر میکروب های ساکن روی پوست) نقش مهمی در بروز اگزما دارد. محصولات موضعی اغلب اولین چیزی هستند که والدین به آن دست می یابند ، و اگرچه می توانند به تسکین “علائم” کمک کنند ، اما علت اصلی را درمان نمی کنند.

درونی؛ داخلی: درمانهای موضعی واقعاً تنها پس از شروع بهبود داخلی م effectثر واقع می شوند.

1. ابتدا کرم های موضعی را می پوشانیم

توصیه های متنوع در مورد کرم های اگزمای موضعی می تواند بسیار زیاد باشد. وقتی به دنبال کرم موضعی هستید ، سعی کنید دیوانه این انتخاب نشوید.

هیچ محصول فعلی دیگری که من دیده ام نسبت به لانولین درجه دارویی خالص م mitثرتر نیست. لانولین توصیه اصلی برای مادران شیرده با نوک سینه های ترک خورده است و من نمی توانم این محصول را به اندازه کافی برای اگزما توصیه کنم. این مانع محافظتی است و رطوبت را در پوست می پوشاند. به هر مشتری که توصیه می کردم آن را کرم معجزه می نامیدند. در حالی که هیچ چیزی که در خارج از آن استفاده می کنید درمانی نخواهد بود ، لانولین می تواند پشتیبانی موضعی شگفت انگیزی را ارائه دهد که به شما کمک می کند تا ناراحتی را در حین کار برای درمان اگزمای کودک در داخل به حداقل برسانید.

فقط یک هشدار ، بسیار ضخیم ، چسبناک و مومی است. اجازه ندهید بافت شما را از استفاده سخاوتمندانه دلسرد کند. من صبح ، قبل از خواب و بعد از استحمام یا شنا ، یک برنامه ضخیم را توصیه کردم.

مارکی که توصیه می کنم: لانولین

سایر محصولاتی که به حفظ رطوبت پوست کمک می کنند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • عسل مانوکا

همه اینها گزینه های عالی با مزایای خاص خود هستند. برخی از افراد متوجه می شوند که به تنهایی خوب کار می کنند ، اما بسیاری از مردم معمولاً از برخی ترکیبات سود می برند.

همچنین می توان آنها را بلافاصله بعد از حمام یا شنا برای بازگرداندن رطوبت به پوست استفاده کرد. حمام کردن غالباً اگزما را مبالغه آمیز می کند زیرا چربی های محافظ طبیعی را از پوست خارج می کند. همچنین پیشنهاد می کنم قبل از شنا در آب کلر ، کرم لانولین را روی تکه های اگزما قرار دهید تا از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی که باعث خشک شدن بیشتر پوست می شود ، محافظت شود.

ترکیب فوق العاده موفق خود ما

پسرم حساسیت غذایی ایجاد کرد که منجر به اگزما شد و ما توانستیم با درمان داخلی و خارجی لکه های او را فقط در دو ماه به طور کامل درمان کنیم.

ما با 1 قطره روغن اسطوخودوس مخلوط با 1 قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک که بعد از حمام استفاده شد ، موفقیت باورنکردنی داشتیم. صبر کنید تا روغن کمی خیس بخورد (5-10 دقیقه) ، سپس لانولین دارویی را بمالید تا رطوبت را روی پوست “ببندد”.

مارکی که توصیه می کنم: doTERRA اسطوخودوس و روغن نارگیل ارگانیک

استفاده از کرم های موضعی

هنگام درمان اگزما ، میکروبیوم پوست باید حفظ و تغذیه شود. با این حال ، یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد اکثر کرم های موضعی این است که مواد نگهدارنده موجود در آنها باکتری های مفید را از بین می برد ، حتی در آن کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

وازلین ، وازلین ، اچینگ (همچنین به عنوان روغن معدنی یا پارافین شناخته می شود)

  • این محصول جانبی تصفیه روغن است که حاوی ترکیبات مضر برای سلامتی فرزند شما است. حتی مهمتر ، این می تواند باعث تجزیه کلاژن شود ، بر خلاف آنچه که افراد مبتلا به اگزما در تلاش برای دستیابی به آن هستند.

کرم استروئیدی ، کرم هیدروکورتیزون

مراقبت های پوستی ایمن پیدا کنید

2. نحوه بهبود در داخل

حقیقت این است ، اگرچه بسیاری از محصولات مختلف فعلی به احتمال زیاد به شما در کاهش علائم خارجی کمک می کنند. هیچ چیز به اندازه بهبود کلی از درون به اگزمای کودک شما کمک نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید