چگونه فرم های تغذیه آنلاین میزان ورود ورودی را بیش از 60 درصد کاهش می دهد


“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده کرده است. با فرمها و برآوردهای تغذیه ای آنلاین ، کل فرایند مراقبت من پس از چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک یک دکمه. واقعا خیلی راحت تر از این نیست “

عکس جسیکا پکوش

جسیکا پکوش

 • متخصص تغذیه معتبر و مشاور تغذیه جامع و مجرب
 • به زنان حرفه ای که از مشکلات روده ای از جمله بیماری سلیاک ، بیماری کرون و کولیت اولسراتیو رنج می برند ، می آموزد که چگونه می توانند سلامت خود را کنترل کرده و زندگی مورد علاقه خود را بازیابند.

“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده کرده است. با فرم ها و برآورد های تغذیه ای آنلاین ، تمام مراحل مراقبت من پس از چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک یک دکمه. واقعا خیلی راحت تر از این نیست “

آزمون: فرایند خودکار مشتری برای کاهش وظایف اداری

وقتی جسیکا پکوش ، متخصص تغذیه ، شرکت تغذیه آنلاین خود را راه اندازی کرد ، مصمم بود که سوار شدن و مصرف ساده تری ایجاد کند. او به زودی متوجه شد که گفتن این امر آسان تر از انجام آن است. وقتی برنامه تغذیه اش به پایان رسید ، او شروع به درک فرآیند استفاده از برنامه خود کرد ، اما آن را قطع نکرد.

با شروع به استفاده از فرم های بلع کاغذ ، این فرایند را برای خود و مشتریانش بسیار زمان بر دانست – ناگفته نماند که فرم ها اغلب ناخوانا و یا رمزگشایی آنها دشوار می شد.

“رفت و آمد بین چاپ ، اسکن و پر کردن آنها بسیار دشوارتر از آن بود ، به علاوه زمان انتظار برای بازیابی فرم ها بیش از زمان مورد نیاز تمدید شد.”

اما دیجیتالی شدن آسان نبود.

“اغلب ورودی دیجیتال به درستی ذخیره نمی شود و کار از دست می رود. من اخیراً این را به عنوان یک مشکل بالقوه ، نه فقط برای خودم ، بلکه به عنوان یک منطقه سردرگمی و سرخوردگی برای مشتریان در نظر گرفتم. “

او می خواست با به حداقل رساندن کارهای اداری ، کل فرایند را برای خود و مشتریانش تا حد امکان ساده و آسان کند.

“من دائماً چرخ هایم را می چرخاندم و مراحل متعددی را طی می کردم. این کار من را از انجام کارهای بیشتر باز می داشت زیرا زمان زیادی را صرف کارهای اداری می کردم. “

راه حل: مرکز تغذیه جامع یک فروشگاه تک مرحله ای برای کل مراحل مشاوره ارائه می دهد


با این حال ، او قصد داشت در وقت خود صرفه جویی کند و یک تجربه حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد کند. جسیکا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از پلتفرم مشاوره آنلاین Holistic Nutrition Hub مطلع شد و فکر کرد که توصیه های آنها را دنبال خواهد کرد.

“من واقعاً می خواستم یک ابزار قابل استفاده ساده و واضح برای من و مشتری که از سوالات یا حدس ها اجتناب می کند ، استفاده شود.”

“HUB” توسط بیش از 1100 عضو استفاده می شود. بنابراین “HUB” چیست؟ Holistic Nutrition Hub یک پلت فرم دیجیتالی برای متخصصان تغذیه جامع است. این پلت فرم آنلاین شامل بسیاری از ابزارها ، ارزیابی ها و فرم های اساسی است که پزشکان در پشت صحنه کسب و کار خود استفاده می کنند. این پلت فرم باورنکردنی شامل فرم ها و رتبه بندی های زیر است:

 • فرم ورودی مشتری
 • فرم سابقه پزشکی
 • توافق رضایت آگاهانه
 • مجله غذا و علائم
 • ارزیابی سیستم های بدن
 • ارزیابی روح بدن و ذهن
 • ارزیابی کمبودهای تغذیه ای
 • پرسشنامه تجهیزات آشپزخانه
 • ابزار توصیه تغذیه
 • ماشین حساب BMR
 • برنامه ریز غذای هفتگی
 • دستور تهیه ساز
 • مولد فاکتور
 • گردآورنده گواهینامه

همه فرم ها و پرسشنامه ها قابل حمل هستند و از طریق تعدادی از دستگاه ها از جمله تلفن همراه ، رایانه لوحی و رومیزی قابل دسترسی هستند.

“کل سیستم عامل ساده ، آسان برای استفاده و ارزان است ، علاوه بر پشتیبانی عالی از خدمات مشتری.”

نتیجه: زمان سوار شدن مشتریان بیش از 60 درصد کاهش یافت


پلتفرم Holistic Nutrition Hub علاوه بر حذف کاغذبازی ، به حداقل رساندن وظایف اداری و افزایش بهره وری ، مدت زمان سوار شدن جسیکا را تا 60 درصد کاهش داده است!

این امر از زمان او برای بازاریابی خود ، ایجاد محتوا ، میزبانی سمینارهای وب سایت و سایر فعالیتهای درآمدزا که یک کسب و کار به مرور زمان نیاز به رشد دارد ، استفاده کرد.

“من همچنین توانستم {” type “:” block “،” srcClientIds “را اعمال کنم:[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]، “SrcRootClientId”: “”} مارک ، لوگو و امضای ایمیل من به راحتی ، که باعث می شود فرم ها برای شرکت من حرفه ای و نماینده به نظر برسند. “

وقتی از مرکز تغذیه جامع استفاده می کنید ، کلمات ساده ، ساده و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی پیدا می کنند.

“این فقط یک پلت فرم واقعاً کامل است که در آن تمام ابزارهایی که برای تمرین خود نیاز دارید در یک مکان قرار دارند. احساس می کنید بیشتر حرفه ای هستید و دوست دارید در پشت صحنه اقدام خود را با هم انجام دهید. من نمی توانستم خوشحال تر باشم. “

آیا آمادگی به دست آوردن مزیت حرفه ای و بهبود شرکت تغذیه خود را دارید؟

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید برای آزمایش 15 روزه بدون ریسک و تمرین تغذیه خود را به سطح بعدی برسانید.

هر گونه سوال؟

مستقیماً به ما [email protected] ایمیل بزنید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید