چگونه ساخت مهر خود را در خانه انجام دهم؟


خدمات تخصصی ساخت مهر فوری در تهرانکد: ۱۴۰۱۰۷۲۵۶۷۷۴۳۲۱۷۴۷
، (اخبار رسمی):
پیشرفت روز به روز تکنولوژی در صنعت مهرسازی مانند تولید دستگاه مهر لیزری (نوری)، حک لاستیک مهرسازی با لیزر و ساخت مهر برجسته باعث شده است مهرسازی نیز مانند سایر موارد تولیدی نیاز به تخصص و تجربه داشته باشد. هر چند با محصولاتی که به بازار عرضه می شود می توان حداقل های لازم را در خانه ارائه کرد.

چگونه ساخت مهر خود را در خانه انجام دهم؟

مهرسازی پگاه شعبه شرق تهران

سفارش ساخت مهرپگاه نیاز به هیچ گونه دانش خاصی ندارد و به راحتی می توان با مراجعه به صفحه طرح مهر انواع طرح مهر شامل طرح مهر پزشکی، طرح مهر پرستاری، طرح مهر وکالت،طرح مهر اسم و فامیل و…

برنامه با پیشرفت فناوری و تخصصی شدن امور، حل مسائل بیشتر به یک یا چند متخصص دارد. این امر شامل همه زمینه ها از تکنولوژی، علم و صنعت است. با این وجود نیازهای بشری باعث می شود که به استفاده از فناوری در جهت آسانی بدون امور بیشتر بپردازیم به طوری که می توان در هر یک از موارد معمولی که نیاز به چیزهای ماست، کمترین کار و یا مسائلی را در خانه و یا محل کار انجام داد. و کمک از دیگران ارائه نمود.

پیشرفت روز به روز تکنولوژی در صنعت مهرسازی مانند تولید دستگاه مهر لیزری (نوری)، حک لاستیک مهرسازی با لیزر و ساخت مهر برجسته باعث شده است مهرسازی نیز مانند سایر موارد تولیدی نیاز به تخصص و تجربه داشته باشد. هر چند با محصولاتی که به بازار عرضه می شود می توان حداقل های لازم را در خانه ارائه کرد.

ساخت مهر در خانه؛ امکانات و لوازم مورد نیاز

برای ساخت مهر وسایل تخصصی این امر مورد نیاز است و اگر پیش از این از این آموزش ها را از طریق اینترنت مشاهده کردید که آموزش دهنده با استفاده از پاک کن و یا سیب زمینی مهری را می توانید بیشتر شامل موارد نمایشی و یا غیر تخصصی بوده است. شامل مواردی مانند درج لوگو گرافیکی و یا فونت های خاص در مهر نخواهد شد. به طور کلی برای ساخت مهر این موارد مورد نیاز است:

  1. طرح گرافیکی که با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی وکتوری (مانند Corel Draw و یا Adobe Illustrator) و یا پیکسلی (مانند Adobe Photoshop) تهیه شده است.
  2. ژلاتین مناسب مهرسازی و یا لاستیک مهرسازی
  3. مهرسازی کامل که شامل دستگاه نور و وکیوم و دستگاه دستگاه می باشد

در مرحله اول لازم است طرح گرافیکی با دقت و مهارت کافی در نرم افزارهای یاد شده طراحی شود و پس از خروجی مناسب روی کاغذ مخصوص گرفته شود. در حالت پیشرفته از طرح گرافیکی فیلم نگاتیو تهیه می شود. تهیه فیلم نگاتیوی نیاز به لابراتوار و لوازم و دستگاه های مخصوص دارد.

پس از این مرحله طرح مهر روی ژلاتین مهرسازی قرار داده شده و در دستگاه نور و وکیوم قرار داده می شود. وظیفه این دستگاه حساس کردن ژلاتین به نور با توجه به طرح مهر است. این مرحله با توجه به نوع ژلاتین به طور حدودی بین ۱۰ تا ۳۰ دقیقه خواهد بود. نور موجود در این دستگاه نوع ماورابنف بوده و ژلاتین نیز از خواص لازم را به این نور نشان خواهد داد.

پس از این مرحله ژلاتین به دستگاه انتقال می شود. دستگاه شسشتو فرچه‌های مخصوصی دارد که توسط آن قسمت‌های اضافی ژلاتین که شامل طرح نمی‌شود را طی کرد و برگشت‌های متناوب شستو داده و باقیمانده ژلاتین همان طرح اولیه ما خواهد بود.

این مرحله نیز با توجه به نوع ژلاتین و ضخامت آن حدود ۵ تا ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد. پس از این مرحله مجددا ژلاتین به دستگاه نور منتقل می شود تا دوام آن افزایش پیدا کند. این مرحله نیز در حدود ۵ دقیقه زمان نیاز دارد. پس از این مرحله ژلاتین برش داده شده و آماده نصب روی دسته مهر و یا دستگاه اتوماتیک مهر ژلاتینی می باشد.

حتی با وجود تهیه دستگاه‌های مورد نیاز که در بالا ذکر شد، اجرای موارد فوق‌العاده نیاز به تجربه و مهارت بالا داشته باشید و باید حتماً آموزش‌های لازم را از قبل مشاهده کنید. با توجه به این موضوع که مهر شما شامل لوگو و موارد پیچیده گرافیکی پیشنهاد ما از محصول زیر است:

سفارش ساخت مهر آنلاین با مهرسازی پگاه
مهرپگاه یک وب سایت فروشگاهی آنلاین است که امکان ساخت تمام مهرهای مورد نیاز برای کسب و کارهای گوناگون، شامل مهر ژلاتینی (در انواع مهر رومیزی و جیبی)، مهر لیزری (در انواع مهر رومیزی و جیبی)، مهر برجسته و… را دارد. شامل می شود.

سفارش ساخت مهر فوری در مهرپگاه نیاز به هیچ گونه دانش خاصی ندارد و به راحتی می توان با مراجعه به صفحه طرح مهر انواع طرح مهر طرح مهر پزشکی، طرح مهر پرستاری، طرح مهر وکالت، طرح مهر مهندسی، طرح شرکت، طرح مهر اسم و فامیل و… را برگزیده و مطابق آن دستگاه مهر مناسب را انتخاب کنید و به سبد خرید خود اضافه کنید. پروژه مهرپگاه طرح مهر نهایی را پیش از تایید شما ارسال می‌کنید و پس از آن اقدام به ساخت می‌شود.

خرید مهر در خانه بدون کمترین نگرانی و نگرانی های متداول و همچنین عدم مراجعه حضوری به فروشگاه ها باعث می شود که لذتی را تجربه کنید. دستگاه‌های موجود در فروشگاه آنلاین مهرپگاه برگرفته از بهترین برندهای ساخت مهر در ایران و دنیا بوده است که باعث می‌شود وسایل انتخابی را در اختیار شما قرار دهند. شما می توانید هم اکنون سفارش ساخت مهر پزشکی، مهر وکالت، مهر وکالت، مهر برجسته، مهر جیبی، مهر لیزری، مهر ژلاتینی و سایر مهرهای موجود را در فروشگاه آنلاین مهرپگاه ثبت کنید و سفارش خود را در محل تحویل بگیرید.

### پایان خبر رسمی