چگونه در ۱۲ هفته ۳۰ پوند چربی کم کنیم؟


این یکی از آن داستان هایی است که همه را الهام می بخشد. دانی به ما نشان می دهد که چگونه در ۱۲ هفته ۳۰ پوند چربی کم کنیم و او این کار را در سن ۵۹ سالگی انجام داد. من بدون من بسیار افتخار می کنم.

تناسب اندام بالای ۵۰ را دریافت کنید

۱۲ هفته تغییر بدن

در طول تابستان، من به ملاقات شوهرم در ورمونت بودم و در حین تمرین در باشگاه ورزشی شهر آنها، دانی آمد و به من گفت که “آماده است تا زندگی خود را تغییر دهد.” من چند سالی بود که دانی را می شناختم و او می دانست که وقتی مردم آماده بودند چه کردیم. او به تازگی به دکتر مراجعه کرده بود و حالش بسیار بد بود. یکی از کلیه‌هایش درست کار نمی‌کرد، دیابت بالا می‌آمد، فشار خون بالا، کلسترول بالا می‌آمد، و او هول کرد و می‌خواست بهتر به نظر برسد. واقعیت این بود که وضعیت سلامتی او به سرعت رو به وخامت می رفت و او می خواست دوباره بهبود یابد. در عرض ۱۲ هفته، زندگی او کاملاً تغییر کرد کاهش وزن یک برنامه آنلاین عالی

به او گفتم که اگر این برنامه را دنبال کند، می تواند در ۱۲ هفته کل زندگی خود را تغییر دهد. راستش من از کاری که او انجام داد شگفت زده شدم. ۱۲ هفته بعد در تعطیلات کریسمس در ورمونت با هم آشنا شدیم و فکم به زمین خورد. من تصاویری از پیشرفت او را دیده بودم، اما برای دیدن او و شنیدن داستانش، احساسات زیادی در درونم احساس کردم. آنقدر احساس خوشبختی می کرد که فقط ۱۲ هفته پیش شهامت داشت به من بگوید که برای تغییر آماده است.

نتایج Donnie (59 ساله)

روز ۱ – ۲۲۸ پوند، ۴۳ اینچ چربی بدن، ۲۸٪

آمار نهایی (پس از ۱۲ هفته) – ۱۹۵ پوند، شکم ۳۶.۵ اینچ، چربی بدن – ۱۶.۱٪

چگونه چربی شکمی را کم کنیم

داستان دونی

من سفر ۱۲ هفته ای تناسب اندام خود را که توسط آموزش شخصی آنلاین Hitch Fit ارائه شده بود، به پایان رساندم. در عرض ۳ ماه بیش از ۳۰ پوند وزن کم کردم، هیچ وقت احساس بهتری نداشتم. زمان عالی بود زیرا سلامتی من به آرامی از تپه پایین می رفت. برنامه ای که میکا لاستی برای من ایجاد کرد فوق العاده موثر بود. من نمی توانستم آن را باور کنم، من شروع به کاهش وزن سریع کردم و هر روز که از خواب بیدار می شدم احساس سلامتی بیشتری می کردم و احساس خوبی داشتم.

به داستان دونی گوش کنید

فکر می کنم این بچه ها من را از یک مکان بد در زندگی نجات دادند. من به شدت توصیه می کنم با میکا و دیانا بدون توجه به سطح آمادگی بدنی که شروع می کنید کار کنید.

برای توصیف این سفر یک کلمه وجود دارد “شگفت انگیز”. از حمایت همه شما متشکریم و منتظر چالش بعدی هستیم.

برنامه کاهش وزن ۱۲ هفته ای

چگونه در ۱۲ هفته ۳۰ پوند وزن کم کنیم؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر