چگونه از تحویل آنلاین غذای خود بیشترین بهره را ببرید


اگر شما مانند بسیاری از ما (من نیز شامل آن می شوم) ، احتمالاً غذای خود را آنلاین سفارش می دهید و خیلی بیشتر آن را اکنون تحویل می دهید – و شاید برای اولین بار.

تحویل آنلاین غذا همیشه بسیار راحت بوده است. اما حالا؟ خوب ، من هرگز از خریدارم برای Instacart تشکر نکردم.

اما این هنر سفارش غذا به صورت آنلاین است – و برنامه ریزی برای یک یا دو هفته کامل غذا زمانی که کاملاً مطمئن نیستید در واقع چه چیزی را ارائه دهید.

علاوه بر این ، مسائل قابل توجه دیگری نیز وجود دارد. چگونه: چه چیزی برای یک راهنمایی مناسب است (اسپویل: احتمالاً بیشتر از آن چیزی است که قبل از همه گیری اعلام کرده اید) ، و آیا اجازه دارید به خریدار خود اجازه دهید کالای جایگزین را برای شما انتخاب کند؟

برای پاسخ به همه این س questionsالات و موارد دیگر ، ما با تجزیه و تحلیل مصرف کننده جولی رمولد با DealNews.com تماس گرفتیم. چه سالهاست که یک فروشگاه خواربارفروشی آنلاین انجام می دهید یا به تازگی شروع به کار کرده اید ، شرط می بندیم که شما چیزی یاد خواهید گرفت!

FBG: بهترین نکات شما برای اطمینان از سفارش هر آنچه که نیاز دارید چیست؟

جولی رمولد: لیست مواد غذایی خود را از قبل تهیه کنید و خرید لحظه آخری انجام ندهید. از قبل برنامه ریزی کنید تا بتوانید چند روز را صرف تهیه لیستی از همه چیزهایی که می خواهید و نیاز دارید کنید ، و سپس سفارش خود را آنلاین قرار دهید تا احتمال فراموش کردن چیزی را کاهش دهید. اگر کمک می کند ، برنامه ریزی وعده غذایی را در نظر بگیرید و این نیز به ایجاد لیست شما کمک می کند ، اما همچنین مطمئن شوید که مقدار زیادی غذای “واقعی” برای خوردن دارید و تنها یک دسته غذای فوری ندارید.

برای خرید وقت بگذارید. ممکن است اکنون ترسناک باشد و شما ممکن است از هدر دادن زمان تحویل خود به دلیل محبوبیت خرید آنلاین بترسید ، اما در حال حاضر تحویل در اکثر مکان ها آسان تر است. بسیاری از شرکت های تحویل خریداران اضافی را برای رسیدگی به تقاضا استخدام کرده اند ، بنابراین کسی باید در دسترس باشد. اگرچه ممکن است کمی وحشت زده باشید ، اما وقت گذاشتن برای پر کردن سبد خرید مطمئن می شوید که هیچ چیز را فراموش نخواهید کرد.

تصور نکنید اگر نمی توانید آن را ببینید ، آنجا نیست. اغلب پورتال های آنلاین غذا فقط گزینه های زیادی در دسترس دارند ، اما اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، بسیاری از آنها (اگر نه همه) به شما این امکان را می دهند که درخواست خاصی را مطرح کنید. بنابراین اگر در ابتدا آنچه را که نیاز دارید نمی بینید ، می توانید کاملاً درخواست ویژه ای را از خریدار خود برای جستجوی آن کالا درخواست کنید. به عنوان مثال ، ما اخیراً یک کیک تولد Costco سفارش داده ایم که از خریدار ما می خواهد منطقه نانوایی را بررسی کند.

اشتباهات رایج مردم هنگام سفارش غذا به صورت آنلاین چیست؟

ارائه غذاهای راحت همه چیز در حال حاضر عجیب است و یک بسته بزرگ Oreos ایده ای عالی به نظر می رسد ، اما شما همچنین باید غذاهای سالم بخورید. حتی اگر دوست ندارید شخص دیگری محصولات خود را برای شما انتخاب کند ، سعی کنید به دنبال چیزی باشید که بیشتر بخشنده باشد ، مانند کلم بروکلی یا موز ، تا مطمئن شوید که فقط از غذا تغذیه نمی کنید.

ارزشش را ندارد. در حال حاضر خریداران برای توقف سریع به فروشگاه کمتر مراجعه می کنند ، بنابراین حتی اگر فقط به چند مورد نیاز دارید ، ارزش این را دارد که فروشگاه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا چیزهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید در آنها ذخیره کنید. ممکن است واقعاً به ماکارونی خشک شده احتیاج نداشته باشید ، اما آنقدر طول می کشد و می تواند به غذاهای دیگر تبدیل شود که در صورت نیاز می توانید مقداری اضافی از آن را تهیه کنید.

عدم انتخاب جایگزین موجودی ها هنوز در برخی نقاط کمیاب هستند و برخی از چیزها هنوز به سرعت به فروش می رسند حتی در صورت تکمیل شدن ، بنابراین مهم است که هنگام خرید آنلاین گزینه های جایگزین را انتخاب کنید. ممکن است شما چیز دیگری را نخواهید ، و خوب است که بگویید همه چیز را جایگزین نکنید ، اما مراقب باشید که به دلیل اینکه به دنبال جایگزین ها نبودید ، یک سفارش بسیار کوچک دریافت نکنید.

برخی از اقلام بهداشتی و بودجه ای که به مردم توصیه می کنید به راحتی در دسترس هستند چیست؟

یک محصول هنوز کاملاً در دسترس است ، به ویژه چیزهایی مانند بروکلی ، موز و کدو تنبل. همه اینها را می توان برای افزایش مصرف میوه ها و سبزیجات در حال حاضر که کمبود دارند ، استفاده کرد.

گندم سبوس دار یا رب سبزیجات هم انتخاب خوبی است و هم به نظر می رسد در اکثر فروشگاه های اصلی به راحتی در دسترس باشد. نه تنها می توانید آن را برای مدت طولانی نگه دارید ، بلکه می تواند جایگزین سالم تری برای ماکارونی خشک شده معمولی باشد.

آیا خدمات یا برنامه های ملی تحویل غذا دارید که بیشتر توصیه می کنید یا دوست دارید؟

من شخصاً از Instacart زیاد استفاده کرده ام ، اما Shipt نیز یک گزینه محبوب است. از اینکه می توانم خریدارم را در فهرست خود مرور کنم و مستقیماً از طریق برنامه با آنها گپ بزنم ، چیزی را اضافه کنم یا جایگزین کنم ، لذت می برم.

آیا نکاتی در مورد گرفتن دستمال سفید کننده یا اسپری ضدعفونی کننده دارید؟

با لوازم اداری چک کنید. هنگامی که کاغذ توالت سریعتر از آنچه در دسترس بود به فروش می رسید ، لوازم اداری از معدود مواردی بود که هنوز لوازم داشت. اگرچه برخی از خواربارفروشی ها می توانند آن کالاها را در حال حاضر ذخیره کنند ، اما اگر مشکلی دارید ، حتماً Office Depot Office Max و Staples را بررسی کنید تا ببینید آیا در قفسه ها موجود است یا خیر.

چه نکته ای برای تحویل غذا مناسب است؟

من به سمت برگشت به بالا متمایل خواهم شد ، مخصوصاً اکنون. من تمایل دارم که 20 درصد صرف نظر از آنچه تحویل دادم ، به نظرم برسد ، بنابراین من فکر می کنم این توصیه خوبی است ، اما حداقل سعی کنید کمتر از 10 درصد عمل کنید.

آیا چیز دیگری وجود دارد که ما باید بدانیم؟

گرسنه خرید نکنید با وجود اینکه آنلاین هستید و غذا در مقابل شما آسان نیست ، اما همچنان جذاب خواهد بود و به راحتی می توانید بیش از حد هزینه کنید.

آیا غذای بیشتری آنلاین سفارش دادید؟ برای تو چطور بود؟ من چند تجربه دور از ایده آل داشتم (زمانی که آنها به معنای واقعی کلمه بیش از نیمی از سفارش ما را از دست دادند و برای هماهنگی آن سه تماس تلفنی لازم بود) ، اما در بیشتر موارد عالی بود. آخرین باری که من Aldi را از طریق Instacart سفارش دادم ، خریدار ما حتی غذاهای ما را به فریزر ، یخچال و شیرینی سفارش داد. در مورد فراتر رفتن و فراتر رفتن صحبت کنید! (و بله ، ما برای آن بسیار خوب راهنمایی کردیم!) –جن

منابع تحویل آنلاین بیشتر:دیدگاهتان را بنویسید