چه کسی باید جانشین لوئیس روخاس به عنوان مدیر متس شود؟


لوئیس روخاس
AP

فصل 2021 متس برای تیمی که با آرزوهای پلی آف به میدان می رود بسیار ناامید کننده و ناامید کننده بوده است. رکورد 77-85 به ویژه در سالی که هیچ راه فراری با NL East وجود نداشت بد بود. تنها تصمیم متس این بود که از لوئیس روخاس جدا شود ، این اتفاق بعد از ظهر دوشنبه رخ داد. این تیم به یک شروع تازه با رئیس جدید عملیات بیس بال ، مدیر کل و مدیر نیاز دارد. استیو کوهن و سندی آلدرسون تصمیمات زیادی برای اتخاذ این فصل خارج از خانه دارند.

برای صحبت در مورد اخراج روخاس ، جانشین احتمالی و نگاه مجدد به فصل متس ، ما فینال فصل “Amazin ‘But True” را با نلسون فیگوئروا و من به شما ارائه می دهیم. قسمت بعدی این برنامه زمانی متوقف می شود که اخبار بزرگ بعدی Mets منتشر شود.

فصل نهایی پادکست “Amazin ‘But True” با Jake & Figgie:

  • ROJAS اخراج شد: این گام درستی است. بازیکنان عملکرد ضعیفی دارند ، اما مدیران پاسخگو هستند. او تصمیمات مشکوک زیادی در بازی گرفت که برای متس هزینه داشت. او به شدت مصدوم شد و بازیکنی که کارت بیس بال خود را برآورده نمی کرد ، متس نیاز به یک شروع تازه با صدایی جدید پس از دو فصل کم دستیابی به زیر -500 فصل داشت ،
  • جایگزینی: آیا کارلوس بلتران مورد علاقه جایگزین روخاس خواهد بود؟ فیجی توضیح می دهد که چرا بلتران بیشترین معنا را دارد و بینش خوبی را در مورد هم تیمی بودن خود ارائه می دهد و چرا در صورت فرصت به او یک مدیر عالی می شود. الکس کورا شانس خود را بدست آورد و پیشرفت کرد و بلتران نیز سزاوار همین است. ادواردو پرز؟ جو مک ایوینگ؟ جان گیبونز؟ دزد پول؟
  • 2021 METS: تعداد زیادی کتک زننده کافی نیست. پیت آلونسو تا کنون MVP تیم است. نقاط درخشانی وجود دارد ، اما در مجموع این تیم باید در 77 بازی پیروز شده باشد. خارج از این فصل چه اتفاقی باید بیفتد؟
  • چه کسی می ماند چه کسی می رود: ما عوامل رایگان متس را بررسی کردیم و در مورد اینکه آیا متس آنها را باز می گرداند یا خیر بحث کردیم. مایکل کانفورتو ، خاویر بائز ، مارکوس استرومن ، نوآ سیندرگارد ، آرون لوپ ، برد هند ، ریچ هیل ، جوریس فامیلیا ، کوین پیلار ، جاناتان ویلار

عضویت در:

متس
متس
متس
متس

همه قسمت های پادکست “Amazin ‘But True” ، New York Mets را دنبال کنید ، با عضویت در پادکست های Apple Podcasts ، Spotify یا هرجایی که پادکست خود را دریافت می کنید ، مشترک شوید. جیک براون را در توییتر و اینستاگرامJakeBrownRadio و Nelson FigueroaFiggieNY دنبال کنید. پادکست را در توییترAmazinButTrue دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید