“چرا من باید به عقب برگردم ، دکتر؟”


بیمارانی که به تازگی با درمان طبیعی آشنا شده اند ، ممکن است کمی تیره و تار باشند. من می توانم این را با عشق و احترام بگویم ، زیرا من سالهای پیش مانند یک بیمار جدید بودم. من در “مدل پزشکی” بزرگ شدم ، جایی که برخی از علائم نامطلوب بود و باید بلافاصله با جدیدترین داروها سرکوب شود. من به ایده “رفع سریع” ، “قرص برای هر بیمار” از سلامت وابسته بودم.

هنگامی که من برای اولین بار یک بیمار کایروپراکتیک را راه اندازی کردم ، چندین داستان شگفت انگیز از افرادی که می شناختم و قبل از من بیماران خوشحال بودند ، شنیدم ، و من کاملاً انتظار داشتم که تجربه معجزه آسای خودم را داشته باشم. دیری نگذشت که اولین سازگاری من متوجه شد که اگرچه برای من کمی بهتر بود ، اما تمام مشکلاتم را فوراً حل نکرد.

می توانستم به سمت بطری های قرص برگردم تا به من کمک کند کمی سریعتر متفاوت باشم ، اما همان جا متوقف شدم. همه آن داستانهای دیگر بیماران باید واقعیت داشته باشد. شاید درست انجام ندادم؟ اگر عوامل دیگری وجود داشت که من از آنها بی اطلاع بودم؟ من گیج شده بودم.

زمان زیادی از آن زمان گذشته است ، از جمله بیش از 15 سال آموزش و تمرین بالینی ، و من هنوز هم شاهد این نوع رفتارها تقریباً هر روز در بین بیمارانم هستم.

یک جمله رایج که دوست دارم به آن بپردازم این است که کسی می گوید:

“خوب باش دکتر!” من یک ماه می روم! ”

یا مورد علاقه من:

“چرا باید برگردم؟” نمیشه درستش کرد؟ آیا تعدیل نمی تواند باقی بماند؟ “

باز هم ، من این ادعاها را در زمینه مدل پزشکی راه حل سریع درک می کنم. ما می خواهیم یک کار را انجام دهیم و می خواهیم آن را در اسرع وقت به پایان برسانیم تا بتوانیم به زندگی عادی خود بازگردیم. ما همچنین می خواهیم شخص دیگری هزینه آن را پرداخت کند!

اما بعد باید بروم و آن را با پرسش های تفکر انتقادی خراب کنم.

“خوشحال می شوم که یک تنظیم مداوم به شما بدهم ، اما بگذارید این را از شما بپرسم: آیا به مکانیکی اعتماد می کنید که ادعا می کند می تواند ماشین شما را آنقدر خوب تنظیم کند که هرگز نیازی به تعمیر آن نداشته باشید؟”

یا شاید بپرسم:

“آیا می توانید دندان های خود را آنقدر خوب مسواک کنید که دیگر نیازی به مسواک زدن مجدد نداشته باشید؟”

“آیا می توانید یک وعده غذایی آنقدر رضایت بخش و مغذی بخورید که دیگر نیازی به خوردن مجدد وعده غذایی دیگر نداشته باشید؟”

“آیا می توانید خانه خود را آنقدر خوب تمیز کنید که دیگر هرگز کثیف نشود؟”

واقعیت این است که سلامتی نیاز به کار دارد. ما باید دائماً کارهای درستی انجام دهیم تا بهترین نتایج را تشویق کنیم. سلامتی تصادفی نیست و فقط برای “خوش شانس ها” نیست. این نتیجه طبیعی زندگی به گونه ای است که با بدن طبیعی ما سازگار است.

پس از سالها تمرین و هزاران بیمار ، برای من واضح است که اساسی ترین اقدامات برای حفظ و حفظ سلامتی ، رعایت رژیم غذایی مناسب و حفظ عملکرد کامل سیستم عصبی است. در حالی که چندین استراتژی از این رویکردها استفاده می کنند ، معتبرترین و کاربردی ترین روش هایی که ما یافته ایم ، آزمایش پاسخ تغذیه (با استفاده از اصول تغذیه ای دکتر وستون A. پرایس و دکتر رویال لی) و مراقبت های کایروپراکتیک است. شما باید بسیاری از ویژگیهای مثبت دیگر شیوه زندگی را در نظر بگیرید ، اما در عوض بدون این دو قطعه بی تاثیر خواهند بود.

این ایده ساده اما عمیق انگیزه کتابچه آموزش بیمار من بود شب قبل از بهزیستیبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این استراتژی ها می توانند به شما و خانواده شما کمک کنند ، با پزشک محلی خود تماس بگیرید و همین امروز شروع کنید.

سالها پیش بهترین زمان برای کار روی سلامتی شما بود. دومین زمان مناسب اکنون است. از این گذشته ، هنگامی که به سلامتی مورد نظر خود رسیدید ، چقدر باید به کار خود ادامه دهید تا به این شکل حفظ شود؟

تصویر از iStock / Wavebreakmedia.

دکتر دیوید کولوفسکی

دکتر دیوید کولوفسکی یک متخصص کایروپراکتیک ، سخنران و نویسنده در لاولند ، کلرادو است. لیبرتو او شب قبل از بهزیستی ایده عالی درمان طبیعی را به خوانندگان پیر و جوان ارائه می دهد. دکتر کولوفسکی مأموریت خود را اینگونه توصیف می کند که با دیدن تصویر بزرگتر به مردم کمک می کند تا سوالات بهتری بپرسند. می توانید او را در Inside Health پیدا کنید.

محصولات دکتر دیوید کولوفسکیدیدگاهتان را بنویسید