پنکیک سبزیجات سبک و کرکی • غذای سالم


این پنکیک های گیاهی سبک و پف دار برای تهیه سریع و آسان، برانچ یکشنبه مناسبی هستند! همه تضمین شده اند – هیچ کس نمی داند که با آرد کامل تهیه شده است!

این پنکیک های گیاهی سبک و پف دار برای تهیه سریع و آسان، برانچ یکشنبه مناسبی هستند!  همه تضمین شده اند - هیچ کس نمی داند که با آرد کامل تهیه شده است!

من آن را به شما می دهم، شاید پنکیک بهترین گزینه برای صبحانه نیست از نظر تغذیه می توان انتخاب کرد … اما می دانید گاهی اوقات خود را به یک دشت خوب قدیمی می بیند. صبحانه دنج و تنبل یکشنبه صبح. فکر نمی‌کنم چیزی بهتر از این با این توصیف مطابقت داشته باشد یک دسته پنکیک گرم کرکی پوشیده شده در یک ریختن سخاوتمندانه از طلای مایع خالص، که به عنوان شربت افرا نیز شناخته می شود!

و گاهی اوقات، خوب، شما مجبور هستید کمی افراط کنید… پس وقتی هوس خوردن یک صبحانه دلپذیر به من دست می دهد، آن صبحانه خوشمزه پنکیک گیاهی سبک و کرکی او فقط همان چیزی است! به علاوه، مقداری از گناه را از بین بردم و این کار را انجام دادم کمی سالم تر با افزودن آرد گندم کامل برای آنها؛ اما واقعاً، این کاملاً خوشمزه، کرکی، سبک، هوا و مرطوب است هیچ کس متوجه نخواهد شد یعنی کاملا…

در بالای وجود خیلی خوشمزهدستور این پای نیز فوق العاده سریع و آسان ساختن. یه حسی بهم دست میده شما آن را دوست خواهید داشت به اندازه من؛ در واقع، شما ممکن است در شرف تبدیل شدن باشید هدف جدید شما… و احتمالاً شما هم می خواهید او را از صمیم قلب بشناسید!

آرد، جوش شیرین و نمک را در یک کاسه بزرگ با هم مخلوط کنید و با یک ضماد پارویی خوب مخلوط کنید.

برای شروع، مواد خشک را با هم مخلوط کنیدو به معنای دیگر آرد، بکینگ پودر و نمک را در یک کاسه بزرگ و خوب هم بزنید تا زمانی که همه مواد کاملا مخلوط شوند.

مواد مرطوب را اضافه کنید تا خشک شوند و خوب مخلوط کنید تا خمیر غلیظی به دست آید

بعد، در یک فنجان اندازه گیری بزرگ، جمع آوری کنید شیر بادام هندی (یا سایر شیرهای غیر لبنی به انتخاب شما) شربت افرا و روغن آووکادو (یا روغن طعم دهنده خنثی دیگری به انتخاب شما) و عصاره وانیل; خوب هم بزنید و آن را به مواد خشک اضافه کنید.

آب سودا را به کاسه اضافه کنید

همه مواد را با همزن تخم مرغ خوب مخلوط کنید تا زمانی که خمیر غلیظی تشکیل شود و سپس آب سودا را اضافه کنید.

اکنون در اینجا اطلاعات شگفت انگیزی برای شما وجود دارد: این فقط در مورد نیست آب گازدار این کمک می کند تا پنکیک ها بسیار سبک و کرکی شوند، اما به عنوان یک پنکیک نیز عمل می کند تخم مرغ را جایگزین کنید! این درسته! سودا یک جایگزین عالی برای تخم مرغ است در محصولاتی که سبک و نازک هستند. پس هر کاری که انجام می دهید، جایگزین نکنید یا بذارش بیرون

مخلوط را به آرامی هم بزنید تا مخلوط شل شود و به هم بچسبد

حالا به آرامی هم بزنید با همزن، مخلوط شل شده و به هم می چسبد. غرق نشو هر طور که دوست دارید مخلوط کنید به وزیدن ادامه دهید، کار هوادهی آب گازدار و مخلوط کردن بیش از حد ممکن است منجر به پنکیک های سفت و ترد شود.

1/3 فنجان از مخلوط را در ماهیتابه بریزید

حالا که مخلوط آماده است، کمی روغن را گرم کنید در ماهیتابه نچسب بیشتر تنظیم کنید دمای متوسط. کار به صورت دسته ای ۱/۳ فنجان از مخلوط را بریزید در ماهیتابه و آنقدر بپزید که سطوح مات و کدر شوند. پنکیک ها پف کرده و لبه هایشان پخته به نظر می رسد. حدود ۳۰ تا ۴۵ ثانیه.

پنکیک ها را به آرامی برگردانید

با دقت پنکیک ها را برگردانید پخت را تا زمانی ادامه دهید که زیر آن طلایی و قهوه ای شود پنکیک ها پخته می شوند، حدود ۳۰ ثانیه.

تکرار کنید تا مخلوط تمام شود؛ شما باید به اندازه کافی برای درست کردن ۱۲ پای داشته باشید. ممکن است بخواهید پنکیک های پخته شده را در فری با دمای بسیار پایین قرار دهید تا در حین کار روی پنکیک های باقی مانده، آنها را گرم نگه دارید.

این پنکیک های گیاهی سبک و پف دار برای تهیه سریع و آسان، برانچ یکشنبه مناسبی هستند!  همه تضمین شده اند - هیچ کس نمی داند که با آرد کامل تهیه شده است!

پنکیک های نازک زیبا را هر چقدر که می خواهید روی هم بچینید و آنها را گرم سرو کنید، با کمی کره گیاهی پوشانده شده و نم نم سخاوتمندانه شربت افرا خالص.

و حالا؟ حفاری کنید! یکشنبه صبح تنبل خوشحالم…

این پنکیک های گیاهی سبک و پف دار برای تهیه سریع و آسان، برانچ یکشنبه مناسبی هستند!  همه تضمین شده اند - هیچ کس نمی داند که با آرد کامل تهیه شده است!

پنکیک گیاهی سبک و کرکی

این پنکیک های گیاهی سبک و پف دار برای تهیه سریع و آسان، برانچ یکشنبه مناسبی هستند! همه تضمین شده اند – هیچ کس نمی داند که با آرد کامل تهیه شده است!

سهام: ۱۲ پنکیک

  • در یک کاسه بزرگ آرد، بکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. هم بزنید تا خوب مخلوط شوند.

  • در یک پیمانه بزرگ، شیر، شربت افرا، روغن و عصاره وانیل را با هم ترکیب کنید. خوب هم بزنید و به مواد خشک اضافه کنید. با ضمائم پارویی خوب هم بزنید تا خمیر غلیظی به دست آید.

  • آب گازدار را اضافه کنید و به آرامی با ضماد پارویی هم بزنید تا مخلوط نرم شود و یکدست شود. برای حفظ نیروی هوای درخشان نوشابه، آنقدر که دوست دارید زیاد نپزید، و مخلوط کردن بیش از حد باعث ایجاد پنکیک های سفت و ترد می شود.

  • در ماهیتابه نچسب کمی روغن را روی حرارت ملایم گرم کنید. وقتی به صورت دسته‌ای کار کنید، ۱/۳ فنجان از خمیر را در ماهیتابه بریزید و بپزید تا رویه‌ها تا حدودی مات و رنگ پریده به نظر بیایند، پنکیک‌ها پف کرده و لبه‌های آن پخته شوند، حدود ۳۰ تا ۴۵ ثانیه.

  • پنکیک ها را با دقت برگردانید و به پخت ادامه دهید تا زیر آن طلایی شود و پنکیک ها پخته شوند، حدود ۳۰ ثانیه.

  • تکرار کنید تا مخلوط تمام شود؛ ممکن است بخواهید پنکیک های پخته شده را در فر بسیار داغ قرار دهید تا در حین پختن پنکیک های باقیمانده، گرم بماند.

  • گرم سرو کنید و روی آن را با کمی کره گیاهی و مقداری شربت افرا خالص سرو کنید.

* آب سودا نه تنها به سبک و پف دار شدن پنکیک کمک می کند، بلکه به عنوان جایگزینی برای تخم مرغ عمل می کند، بنابراین آنها را جایگزین نکنید و آنها را کنار نگذارید.

کالری: ۱۰۶کالریو کربوهیدرات ها: ۱۸gو پروتئین: ۲gو چربی: ۳gو چربی های اشباع شده: ۱gو سدیم: ۶۶میلی گرمو پتاسیم: ۱۵۶میلی گرمو اساسی: ۱gو قند: ۲gو کلسیم: ۵۲میلی گرمو اهن: ۱میلی گرم

اگر این دستور را امتحان کنیدلطفاً یک دقیقه وقت بگذارید و به این دستور غذا امتیاز دهید و در نظرات زیر به من بگویید که چگونه برای شما پیش رفت. شنیدن از شما همیشه خوشحال کننده است!

شما همچنین می توانید بیا دنبالم در پینترست، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر برای دستور العمل های خوشمزه و سالم تر!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر