پلیس NYPD هنگام رانندگی “فاحشه” دستگیر شد


جزیی از پلیس کثیف در عملیات مخفیانه NYPD دستگیر شدند که اسکورت گرانقیمت را به ازای هزاران دلار از آنجا به آنجا برده بودند.

افسران سابق توماس دیوریو و مایکل ساردون از منطقه 106 در ازن پارک ، کوئینز اوایل امسال دستگیر شدند هنگامی که مشخص شد روسپی که آنها رانندگی می کردند در واقع یک افسر مخفی NYPD بود.

ساردون ، که بازنشسته شده است و در سال 2015 به عنوان “پلیس ماه” شناخته شد ، هنگامی که یکی از همکارانش که در لباس روسپی قرار گرفته بود ، در اوایل آوریل از او پرسید که آیا علاقه ای به کنار گذاشتن وی و چند نفر دیگر دارد ، مورد تحقیق غیرمرتبطی قرار گرفت. دختران دیگر در یک ملاقات ، زیرا راننده معمولی آنها بیمار است.

“ما دختر خیابانی نیستیم ، می دانید. ما مانند طبقه بالا هستیم.

“رابطه جنسی برای پول خیلی ساده. فقط بردارید ، تحویل دهید. “او در جلسه بعدی توضیح داد.

به ساردون گفته شد که مبلغ 1000 دلار و احتمالاً بیشتر دریافت خواهد کرد ، و او گفت که می خواهد و کسی را دارد که به او کمک کند ، اسناد نشان می دهد.

ساردون و توماس دیوریو هر دو از اعضای منطقه 106 هستند.
پل مارتینکا

در سه مورد جداگانه در آوریل و مه ، دیوریو ، جانباز 20 ساله NYPD ، و ساردون با محافظان مخفی در پارکینگ رستوران ملاقات کردند و آنها را بر اساس سوابق به هتل های منهتن و کوئینز رفت و آمد کردند.

در اولین مناسبت در 9 آوریل ، افسران مخفی 4،000 دلار به ساردون و دیوریو برای سفر به هتل منهتن پرداختند و در آنجا با یک پلیس مخفی دیگر ملاقات کردند.

چند هفته بعد ، پلیس به ازای همان خدمات 2000 دلار دریافت کرد و مجدداً در اواسط ماه مه درخواست کمک کرد.

در جریان این حادثه ، افسر مخفی به ساردون و دیوریو گفت که با مشتری جدیدی ملاقات کرده است و آنها باید آماده باشند تا در صورت بروز مشکل به اتاق بیایند ، که پلیس موافقت کرد.

درموت شی ، کمیسر NYPD
درموت شی ، کمیسر NYPD ، اخراج دیوریو از نیروی پلیس در تابستان امسال را تأیید کرد.
ویلیام فارینگتون

مدت کوتاهی پس از کنار گذاشتن دخترانی که قرار بود کار کنند ، ساردون پیامکی دریافت کرد که از او و دیوریو خواسته بود به اتاق بیایند زیرا ظاهراً جان ، افسر مخفی NYPD ، از پرداخت هزینه خودداری کرده است.

بر اساس یادداشت ، دیوریو به جان گفت: “آیا می توانیم این کار را انجام دهیم تا بتوانیم از اینجا خارج شویم؟ منظورم این است که قبلاً در مورد آن صحبت شده است ، بنابراین اجازه دهید پول آنها را به آنها بپردازیم.”

جان جعلی موافقت کرد و مبلغی بالغ بر 1000 دلار پرداخت کرد و به دیوریو گفت که “بر اساس اسناد” او مانند یک مرد قوی به نظر می رسید.

یکی از زنان مخفی نیز به “جان” گفت که “کک” خود را پس گرفت و سپس چند کیسه مواد مخدر از او گرفت و با ساردون و دیوریو به ماشین برد.

ساردون ، در عملیات گرفتار شد ، یک برد "پلیس ماه" شش سال پیش.
ساردون که در این عملیات گرفتار شد ، شش سال پیش برنده “پلیس ماه” شد.
نقشه های گوگل

روز بعد ، ساردون به صورت ناشناس گفت که او و دیوریو همچنان علاقه مند به همکاری با او هستند ، اما او ترجیح می دهد که “در صورت حذف آنها” هیچ دارویی در کار نباشد.

جف آدلر ، معاون کمیسر محاکمه ، در انتقاد شدید از دیوریو پس از محاکمه دپارتمانش ، اقدامات وی را “وحشتناک” و “نفرت انگیز” خواند.

“اقدامات پاسخ دهندگان بر اساس تصمیم ناگهانی در شرایط فشار بالا نیست. در عوض ، او برای تامل عمدی وقت دارد ، و یک انتخاب شناخته شده و عمدی برای انجام رفتارهای مجرمانه انجام می دهد. پاسخ دهنده نمی تواند تجربه را به عنوان بهانه ای ادعا کند: او تنها 21 سال سن دارد و با گروه خجالتی است. آدلر در یادداشت انضباطی خود نوشت: انگیزه شخص واضح برای منافع شخصی بود و او مبلغی به عنوان پول نقد دریافت کرد.

“با نادیده گرفتن آشکار قانونی که برای اجرای آن قسم خورده بود ، پاسخ دهنده به اعتماد عمومی خیانت کرد و به مأموریت ، شهرت ، اعتبار و روابط عمومی وزارتخانه آسیب رساند. الگوی اخیر رفتارهای غیرقانونی وی نشان می دهد که پاسخ دهنده قادر به رعایت قوانین و استانداردهای وزارتخانه نیست. ”

او اقدام سومین حادثه در ماه مه را “وحشتناک” خواند زیرا نشان می داد که دیوریو ، “یک افسر پلیس سوگند یاد کرده است” ، فعالانه در فعالیت های جنایتکارانه ای که در جلوی چشمانش آشکار می شود ، مشارکت داشته است.

“یکی از ارزشهای اصلی وزارت دفاع مبارزه با جرم است ، هم با جلوگیری از آن و هم با تعقیب شدید قانون شکنان. هیچ چیز منزجر کننده تر از آن مأموریت نیست مگر اینکه کسانی که موظف به اجرای قانون هستند از این قانون منصرف شوند.

ساردون قبل از جلسه انضباطی خود موفق به بازنشستگی شد.

جف آدلر ، معاون کمیسر دادگاه های این اداره ، اقدامات افسران را محکوم کرد.
جف آدلر ، معاون کمیسر دادگاه های این اداره ، اقدامات افسران را محکوم کرد.
گتی ایماژ/EyeEm

یک منبع پلیس با بیش از دو دهه کار به روزنامه پست گفت که آنها از این حادثه خشمگین شده اند و پلیس بد باید “دستگیر شود”.

“یکی از آنها مجاز به بازنشستگی است! او پوست هایی برای محافظت دارد. “این منبع با اشاره به مسابقه پلیس گفت.

آنها ادامه دادند: “اگر آنها افسر اقلیت باشند ، اخراج و دستگیر می شوند.” “این نام بدی به بخش می رساند و شما باید مرتباً سطل زباله را تمیز کنید. هر دو باید اخراج شوند. این همه چیزی است که همه امروز درباره آن صحبت می کنند. “

تماس های دیوریو و ساردون روز چهارشنبه بی پاسخ ماند.

گزارش اضافی توسط تینا مور و کریگ مک کارتی

دیدگاهتان را بنویسید