پادکست تکراری بخورید: Macros 101 with a Tub of Carrot ‘N’ Cake


من فقط فرصتی برای مصاحبه در آن زمان پیدا کردم پادکست Eat Repeat را اجرا کنید!

من و مونیکا یک مکالمه عالی داشتیم (پیدا کردن یک دوست قدیمی هم سرگرم کننده بود!) ، اما ما لزوماً روی رژیم ها یا کاهش وزن تمرکز نکرده بودیم. در عوض ما در مورد آن صحبت کردیم ماکروها و چگونه یک رژیم متعادل می تواند به شما کمک کند احساس بهتری داشته باشید و بهتر دوید. خوب ، مطمئناً گاهی اوقات ماکروها بد هستند. اگر از آنها سوء استفاده کنید ، نتایج خوبی نخواهید گرفت و در واقع می تواند به بدن و سلامتی شما آسیب برساند. اما نحوه استفاده از ماکروها مربوط می شود و من برای همیشه حامی ماکروهایی مانند ILO و نه به عنوان رژیم غذایی

در پایان روز ، استفاده صحیح از ماکروها اطلاعاتی در مورد غذاهای شما ، احساسی که این انتخابها در شما ایجاد می کنند و چگونگی تغییر ترکیب بدن شما در اختیار شما قرار می دهد. آنها برخی از اعداد نیستند که فقط با توجه به اینکه یک ماشین حساب آنلاین ، برنامه یا مربی آنها را در اختیار شما قرار داده است ، آنها را کورکورانه دنبال کنید. و قطعاً نباید اجازه دهید اهداف کلان شما دقیقاً همان چیزی را که می خورید غلیظ کنند بدون توجه به جریان زیستی خود. ماکروها باید راهنما انتخاب های خود و کمک به اطلاع رسانی آنها ، اما آنها پایان نیستند ، همه مقوی باشید.

من می توانم در مورد ماکروها و اینکه چرا آنها به شما در دستیابی به اهداف جسمانی و سلامتی خود بسیار شگفت انگیز هستند ، ادامه دهم ، اما من با گفتن این ، اپرا صابون خود را پایان می دهم. قسمت را گوش کنید، به خصوص اگر درباره ماکروها کنجکاو هستید. اگر کلان و تغذیه را نمی دانید ، یک مکان عالی برای شروع است. علاوه بر این ، بسته نرم افزاری ماکروهای ناب و کتاب آشپزی همه چیز دو منبع هستند که من همیشه به مبتدیان توصیه می کنم.

MACROS 101 – ما بحث می کنیم:

  • ماکروها چیست؟
  • چه ارتباطی با رژیم غذایی سالم دارند؟
  • چرا یک دونده باید نگران ماکروها باشد؟
  • توجه به ماکروها چگونه می تواند به شما در اجرای بهتر ، سریعتر و طولانی تر کمک کند؟
  • بهترین راه برای متعادل کردن رژیم غذایی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید