وقت آن است که دوباره عاشق شلوار جین شوید! باهوش، شلخته یا سکسی، ناگهان هر سبکی مد شده است


گشاد و آبی؟ رنگ پریده و پیر؟ یا فقط سفید زمستانی ساده؟

نه، من آخرین نمودار رنگ رنگ Farrow & Ball را مرور نمی‌کنم، اما یک نگاه اجمالی نادر از مد دنیای واقعی را از هیچ‌کس دیگری جز خود ردیف اول گزارش نمی‌کنم.

پاهای برهنه را در زمستان یا عینک آفتابی بزرگ را در داخل خانه فراموش کنید. برای یک بار هم که شده، شیک پوشان در کنار ما انسان های فانی صرف هستند. در شلوار جین – شلوار جین با شکوه. و در هر برش زیر آفتاب.

تعداد زیاد استایل‌ها در رژه در نمایشگاه‌های مد در پاریس در هفته گذشته دلیلی بر این بود که اصل مورد علاقه من بسیار مد شده است: زندگی برای سازش یا شلوار جین نامناسب بسیار کوتاه است.

یا در واقع هر شلوار جینی که بلافاصله با آن احساس راحتی نمی کنید.

زیرا اگر ظاهر این فصل یک تم واحد داشته باشد، این واقعیت است که برای اولین بار در حافظه زنده، هر سبکی از جین وجود دارد.

کیسه‌های کیف، شراره‌های بلند، برش «مادر»، دوست پسر صاف، لاغر و پاره شده – حتی آن کالای اصلی دهه‌ی نود، یعنی قلاب، بازگشته است.

به استثنای شلوار جین کوتاه (که هنوز هم باید با احتیاط زیاد و عموما فقط برای زیر ۳۰ سال پوشیده شود)، همه چیز خوب است.

شیک پوشی: مارینا فوگل یک شلوار جین گشاد را به خانه‌اش در لندن تکان می‌دهد.

شیک پوشی: مارینا فوگل یک شلوار جین گشاد را به خانه‌اش در لندن تکان می‌دهد.

باهوش، شلخته یا به شدت سکسی، لذت شلوار جین این است که برای هر مرحله از زندگی یک زن، بدون توجه به شکل او، مناسب است.

همچنین برای هر بودجه یک جفت وجود دارد. می توانید ۱۱ پوند در H&M خرج کنید یا ۲۷۰۰ پوند در Net-a-Porter خرج کنید. شما مد را دموکراتیک تر از جین نخواهید یافت.

این موسیقی به گوش من است. من از زمانی که در نوجوانی به مد علاقه مند شدم عاشق شلوار جین بودم.

اولین جینی که قلبم را به تپش انداخت، یک جفت Levi 501 سبز رنگ بود. طاق دوخته شده در جیب پشتی که در یک سفر خرید با مادرم در خیابان کینگز لندن در اوایل دهه ۱۹۹۰ به دست آوردم، فوراً نشان دهنده وضعیت من به عنوان باحال بود.

من آنها را خیلی دوست داشتم، جفت دوم را به رنگ شرابی معمولی خریدم و پوشیدن آنها را محدود کردم زیرا آنها بسیار عالی بودند و مطمئن بودم که آنها را برای تمام زندگی خواهم پوشیدم.

من حتی اندازه کمر آنها را به یاد دارم – ۲۸. به خودم قول دادم که همیشه در عشق های اولم جا بیفتم.

در حالی که من هنوز سایز ۲۸ هستم، آن شلوار جین مدت هاست که از بین رفته اند و به فروشگاه خیریه منتقل شده اند. اما جین هرگز از کمد لباس من خارج نشد.

وقتی به زندگی‌ام نگاه می‌کنم، می‌توانم آن را با توجه به سبک شلوار جینی که می‌پوشیدم به دوره‌هایی تقسیم کنم.

مارینا فوگل با شلوار جین بوتکاتش، خریدی جدید برای زمستان امسال

مارینا فوگل با شلوار جین بوتکاتش، خریدی جدید برای زمستان امسال

مارینا فوگل با شلوار جین برش لاغر یا برش مادر

مارینا فوگل با شلوار جین گشاد بریده

شلوار جین بریده هنوز پوشیده است، چه لاغر (در استایل کات مادر، سمت چپ دیده می شود) و چه گشادتر (راست)

دهه نود ظهور جین طراح را نوید داد.

در حالی که پارچه پارچه‌ای پنبه‌ای آبی فروتن، که در اصل محبوب معدنچیان طلا و کابوی‌های کالیفرنیایی بود، در دستان لوی استراوس و لی مرکانتیل، چیزی بیش از یک کالای اصلی سودمند تبدیل شده بود، این ورساچه، دیور و دولچه و گابانا بودند که آن‌ها را معرفی کردند. راه باریک و گریز

ناگهان بودجه ۴۰ پوندی دیگر کافی نبود. در سفری به نیویورک در اواخر دهه نود بود که با یک شلوار جین Ernest Sewn برگشتم، از فروشگاهی در منطقه Meatpacking برداشتم و در حالی که منتظر بودم برای خودم طراحی کردم.

من حتی نمی توانم به یاد بیاورم که آنها چه سبکی بودند، فقط این که آنها با ارزش ترین لباسی بودند که داشتم.

با طلوع Noughties – و دهه معاشرت بی وقفه من شروع شد – کلکسیون رو به رشد شلوار جین من به مهمترین اقلام در کمد لباس من تبدیل شد.

به عنوان یک دختر بیشتر مجرد در شهر، پنج شب در هفته بیرون می رفتم، به شیک ترین بارها، کلوپ ها و رستوران های لندن، همیشه با شلوار جین.

در طول روز آنها را با چکمه جفت می کردند. عصر، یک جفت کفش پاشنه بلند قاتل می پوشم، درست مثل نمادهای استایلم در سریال Sex And The City.

سپس، زمانی که با شوهرم، ماجراجوی تلویزیونی بن فوگل قرار می‌گرفتم، همیشه با شلوار جین به نمایش‌های فیلم، کلوپ‌ها، مهمانی‌ها و شام می‌رفتم. از فرش قرمز گرفته تا رستوران های شیک، به ندرت نیاز به پوشیدن چیز دیگری را می دیدم.

این بدون شک با این واقعیت کمک کرد که Noughties همچنین تغییر دهنده نوآورانه بازی جین را اعلام کردند: Lycra.

مارینا فاگل: کیف، بلند مرتبه، شراره، برش «مامان»، راست، لاغر، پاره شده، دوست پسر - حتی آن کالای اصلی دهه نود، یعنی قلاب، برگشته است.  (تصویر: مارینا با یک شلوار جین پاره)

مارینا فاگل: کیف، بلند مرتبه، شراره، برش «مامان»، راست، لاغر، پاره شده، دوست پسر – حتی آن کالای اصلی دهه نود، یعنی قلاب، برگشته است. (تصویر: مارینا با یک شلوار جین پاره)

روزهایی که وقتی جفت محکم می‌نشستید، جریان خون پاهایتان قطع می‌شد، یا اینکه برای شل کردن پاهای تازه شسته شده، یک لانژ ناخوشایند انجام می‌دادید، گذشته است.

با کشش جدید، ظاهری سفت تر از پوست به وجود آمد، و «اسپری بر روی» تبدیل به حالت derigueur شد.

اما این دوران دور کمر کم‌قد و باسن نیز بود که در کیت ماس ​​فوق‌العاده به نظر می‌رسید، اما به بقیه مافین می‌داد. زمانی که لباس زیر شما به اندازه لباس بیرونی شما اهمیت داشت، همانطور که وقتی می‌نشستید، قسمت بالای بندتان روی یک بند کمر در حال فرورفتن می‌چرخید.

ظاهراً ما باید از طراح فقید الکساندر مک کوئین به خاطر این روند تشکر کنیم، سبکی که به اصطلاح “دم نهنگ” را به ما داد.

این گواهی بر قدرت این روند است که سبکی که من به وضوح به یاد دارم که بسیار متملق است، امروز مرا مملو از وحشت می کند.

من ممکن است نور را با آن برش خاص دیده باشم، اما عشق من به شلوار جین در غیر این صورت کمرنگ شده است. مطمئناً بعد از ازدواجم با بن متزلزل نشد.

شاید وقتی در راهرو قدم می زدم جین نپوشیده بودم، اما وقتی پرتره مان را انجام دادیم (هدیه عروسی از طرف پدر و مادر بن)، هر دویمان شلوار جین پوشیده بودیم – دنیایی دور از پیراهن ابریشمی و مرواریدهایی که مادرم در آن بود. ۳۰ سال قبل نقاشی شده

مارینا فاگل: امروز، کمد لباس من پر از مدل های بی شمار است (تصویر: مارینا با یک شلوار جین تنگ)

مارینا فاگل: امروز، کمد لباس من پر از مدل های بی شمار است (تصویر: مارینا با یک شلوار جین تنگ)

البته پوشیدن جین در دوران بارداری کار آسانی نبود. کمرم به سرعت ناپدید شد که بچه هایم شروع به رشد کردند و حتی قبل از اینکه سه ماهه اول بارداری را پشت سر بگذارم، با ناامیدی شلوار جین محبوبم را کنار می انداختم.

خوشبختانه، خشم من کوتاه مدت بود. طراحان شلوار جین متوجه شده بودند که شکافی در بازار وجود دارد و با استفاده از روند جدید برای نشان دادن برآمدگی رو به رشد شما به جای پنهان کردن آن، شلوار جین بارداری متولد شد.

دو شلوار جین پیج ۱۵۰ پوندی خریدم که به رابطه من با جین اجازه می داد علیرغم اینکه دیگر کمر ۲۸ نداشتم. آنها به من احساس شگفت انگیزی دادند.

امروز، کمد لباس من پر از سبک های بی شمار است. من ترند کمر بلند را پذیرفته ام – اکنون پشتم گرم است و لباس زیرم دیگر نیازی به نمایش ندارد – اما همچنین یک جفت کفش بلند، بریده، صاف، گشاد، گشاد و حتی جدید برای زمستان امسال دارم. بوتکات

بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری من در زمینه جین چند سال پیش بود که داشتم یک جفت لباس الکساندر مک‌کوئین را برای عکاسی مجله بپوشم.

دنیایی به دور از هیولاهای ساده دهه نود، آن‌ها زیبایی‌های گشاد و مچ پا بودند – هیچ‌چیز شبیه شلوار جین‌هایی که فکر می‌کردم مناسب من نیست. آنها یک مکاشفه بودند.

آن‌ها باعث می‌شدند پایین بدنم ظاهری مناسب داشته باشد، پاهایم بلند به نظر برسد. من به سادگی مجبور بودم آنها را داشته باشم.

مارینا فاگل: من روند کمر بلند را پذیرفته‌ام - اکنون پشتم گرم است و لباس زیرم دیگر نیازی به نمایش ندارد - اما همچنین لباس‌های بلند، بریده، صاف، گشاد (تصویر)، گشاد و یکدست هم دارم. این زمستان، یک جفت بوت کات

مارینا فاگل: من روند کمر بلند را پذیرفته‌ام – اکنون پشتم گرم است و لباس زیرم دیگر نیازی به نمایش ندارد – اما همچنین لباس‌های بلند، بریده، صاف، گشاد (تصویر)، گشاد و یکدست هم دارم. این زمستان، یک جفت بوت کات

مارینا فاگل: من عاشق این هستم که شلوار جین بهترین گزینه برای نگهداری کم است.  رنگ آبی آنها به معنای کثیفی، لکه ها، کثیفی های روزمره به خوبی پنهان است.  (تصویر: مارینا یک لباس جین را در خانه اش در لندن تکان می دهد)

مارینا فاگل: من عاشق این هستم که شلوار جین بهترین گزینه برای نگهداری کم است. رنگ آبی آنها به معنای کثیفی، لکه ها، کثیفی های روزمره به خوبی پنهان است. (تصویر: مارینا یک لباس جین را در خانه اش در لندن تکان می دهد)

من حتی نمی توانم به یاد داشته باشم که قیمت آنها الان چقدر است. شاید من آگاهانه این مبلغ را از ذهنم پاک کردم. اما، خدای من آنها را پوشیده ام! هزینه هر لباس، احتمالاً با بسیاری از خریدهای High Street من برابری می کند.

و وقتی به استقبال شوهرم در فرودگاه هیترو در بازگشت پیروزمندانه‌اش از سفر شش هفته‌ای‌اش در کوه اورست رفتم، می‌دانستم که هیچ لباس دیگری این کار را نمی‌کند.

من دوست دارم که شلوار جین بهترین گزینه در نگهداری کم است. رنگ آبی آنها به معنای کثیفی، لکه ها، کثیفی های روزمره به خوبی پنهان است. به راحتی قابل تمیز کردن هستند و زمانی که نیاز به شستشو دارند، می توانید آنها را در دستگاه فرو کنید.

از آنجایی که ما بیش از هر زمان دیگری از تأثیر شستشو و خشک شویی بر روی سیاره خود آگاه هستیم، من با لباس هایی که باید به طور حرفه ای شسته شوند کارم تمام شده است.

پنبه خوب و صادقی که به خوبی شسته می‌شود و می‌توان آن را به‌طور پایدار تولید کرد، همه جعبه‌های سازگار با محیط زیست من را نشان می‌دهد.

بنابراین جفت مورد علاقه خود را بیرون بیاورید یا روی یک جفت جدید سرمایه گذاری کنید – و انحنای خود را بپوشانید یا لاغرهای خود را از بین ببرید.

خانم‌ها، وقت آن است که دوباره عاشق بهترین تراز کننده کمد لباس شوید.

اگر شک دارید، جین بپوشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر