وقت آن است که در مورد اینسل های نر سیاه صحبت کنیم.


هشدار ماشه: این پست حاوی ارجاعاتی به خشونت شریک جنسی، خشونت مبتنی بر جنسیت، خشونت با اسلحه، تیراندازی دسته جمعی و انسان های وحشتناک برای اهداف عمومی در اینترنت است. متاسفم که پیشاپیش شما را در معرض آن قرار دادم.

یاد الیوت راجر افتادم. من او را به عشق یاد می کنم.

در سال ۲۰۱۴، یک جوان ۲۲ ساله که خود را «شکار»، «مرد خوب» و «مرد بالایی» توصیف می‌کرد و از این که هنوز «باکره» بود ناراضی بود، در مجموع ۱۳۴ بار با چاقو سه مرد را قبل از رفتن به قتل رساند. تیراندازی، رفتن به خوابگاه دختران و کشته شدن سه نفر و زخمی شدن ۱۳ نفر دیگر، قبل از اینکه خود را بکشد.

راجر در بیانیه ای طولانی ۱۳۸ صفحه ای توضیح داد که “منطقی” جنایات خود را توضیح می دهد، و یک ویدیوی یوتیوب را پشت سر گذاشت که در آن گفت:

در هشت سال آخر زندگی‌ام، از زمانی که به بلوغ رسیده‌ام، مجبور بوده‌ام وجود تنهایی، طرد شدن و خواسته‌های برآورده نشده را تحمل کنم. دختران محبت، جنس و عشق خود را به مردان دیگر داده اند، اما هرگز به من. من ۲۲ سال دارم و هنوز باکره هستم. من حتی یک دختر را نبوسیدم. من دو سال و نیم دانشگاه را گذرانده ام، در واقع بیشتر از آن، و هنوز باکره هستم. او خیلی عذاب داشت. […] همه به این دلیل که دختران هرگز جذب من نشده اند. در آن سالها مجبور بودم در تنهایی بپوسم. من نمی دانم چرا شما دختران جذب من نمی شوید، اما من همه شما را به خاطر آن مجازات خواهم کرد.

راجر نه اولین و نه تنها مردی بود که فکر می‌کرد دلیل تنهایی‌اش این است که آن زن آنقدر «گیر» است که نمی‌تواند «ارزش» را در او ببیند. او و بسیاری دیگر مانند او هستند.شامل. سنت الیوت، همانطور که سرسخت ترین طرفدار او اشاره می کند، مقلدانی را الهام می بخشید که جان خود را نیز از دست دادند.

مخفف “تجرد غیر ارادی” شامل این فقط به عنوان افرادی شروع شد – نه منحصر به جنس – که می خواستند روابط عاشقانه داشته باشند اما نتوانستند آن را به دست آورند. افسوس که این روزها خیلی فرق کرده است: اکنون ما از این اصطلاح برای تعریف مردی استفاده می کنیم که آشکارا و در ظاهر از مطلوب ترین افراد جامعه متنفر است و این زنان از خوابیدن با آنها امتناع می ورزند.

در زمین های بازی رسانه های اجتماعی قدم بزنید و عباراتی مانند “جامعه تبدیل به عبادتگاه زنان شده است که بسیار اشتباه است، آنها خدا نیستند، آنها فقط یک سطل زباله هستند.، “یا”در تمام زندگی‌مان مجبور بوده‌ایم این درد را تحمل کنیم که از نظر بدنی آنقدر برای زنان نفرت‌انگیز باشیم که هرگز فکر نمی‌کردند به ما فرصتی بدهند. ما در واقع آنقدر از نظر ژنتیکی پست هستیم که آنها از ما متنفرند. آنها باید رنج بکشند […] نفاق آنها جنایت است [punishable by] شکنجه تا آخر عمر به عنوان یک شلخته،یا حتی موارد بسیار رایجی که هر روز در گوشه و کنار خیابان رژه می روند:عوضی. “

به سال ها، مهاجمان و اعضای خودشناس “مردها راه خودشان را می روند” (به اختصار MGTOW) به بخش نظرات من حمله کردند، من و زنانی که اینجا نظر دادند (قبل از اینکه بخش نظرات را ببندم) مورد آزار و اذیت قرار دادند و ما را به انواع توهین و توهین خطاب کردند. توهین ها

اسکرین شات از نظری که چندین سال پیش در وبلاگم گذاشتم، مردی که واقعاً می‌خواست ما بدانیم چقدر ارزش داریم

اما این چیزی فراتر از این است که فقط به ما یادآوری کند که “ما هیچیم، هیچ نداریم، چیزی را به روی میز نمی آوریم.” که آن را همچنین «…چطور جرات کردی من را انکار کنی هر چیزی من می خواهم؟”

همانطور که جیا تولنتینو گفت، افرادی که دچار نفرت می شوند تمایل دارند نفرت خود را به سمت چیزهایی که فکر می کنند آرزو می کنند هدایت کنند. آنها شیفته زیبایی زنانه هستند اما آرایش را به عنوان نوعی کلاهبرداری تحقیر می کنند. اینسل کالچر به مردان توصیه می‌کند که “lookmaxx” یا “statusmaxx” – برای بهبود ظاهر خود، کسب درآمد بیشتر – به گونه‌ای که فرض می‌کند زنان شریک زندگی بالقوه یا اشیاء ارزشمند محبت بالقوه نیستند، بلکه بدن‌های ناخوشایند حساسی هستند که باید در سرما مدعی شوند. استراتژی […] هنگامی که این تاکتیک ها شکست می خورند، همانطور که اجتناب ناپذیر است، خشم تشدید می شود.”

زنی در محاصره مردانی که چنین حرف هایی می زنند و انجام می دهند یعنی چه؟ وقتی در مجاورت مردانی که این نوع افکار و احساسات در زیر آنها پنهان شده اند، چه نوع احساسی از خود می سازید؟ وقتی در این زمینه بزرگ می شوید، در مورد مردی که زن را تا حدی نادیده می گیرد که او را دستکاری می کند تا فکر کند هرگز بهتر از این نخواهد شد، چه کسی می شوید؟ آیا حتی می توانید او را برای چیز مخرب تشخیص دهید؟

کاهش وزن همیشه با زیبایی همراه بوده است، چه شما با آن موافق باشید یا نه، و ما قبلاً در اینجا اعتراف کرده ایم که زیبایی متأسفانه با موقعیت اجتماعی زنان مرتبط است. کاهش وزن موفقیت آمیز، از خود راضی بودن چیزی است که باعث می شود یک زن “گیر” کند، که به تازگی آماده است تا مردانی را که ممکن است قبلاً به آنها فرصت داده اند طرد کند. هرچه «جذاب‌تر» باشید، دسترسی به ترفیع‌ها، موقعیت‌ها و – صادقانه بگویم – روابط برای شما آسان‌تر خواهد بود و احتمال کمتری برای این کار وجود دارد. نیاز به یک پا. اگر زنان بیشتری متوجه شوند چگونه برای اینکه «به‌طور سنتی جذاب‌تر» شوند، بسیاری از زنان این کار را نمی‌کنند دارد برای کنار آمدن با انواع مردانی که ممکن است این نوع افکار و احساسات را پشت یک رویکرد “مرد خوب” پنهان کنند. آنها اکنون گزینه های بهتری دارند – از جمله گزینه نهایی شاد و مجرد بودن.

به زنی فکر می کنم که بعد از رد پیشرفت های مرد، با اسکیت بورد زیر و رو شد. یا زنی که پس از امتناع از پیشروی های مرد، به گاراژ پارکینگ برده شد و مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و سپس به قتل رسید. من به مردانی فکر می کنم که مانند راجر اغلب زنان را تعقیب می کردند. مردانی که مانند راجر نمی توانند زن را متقاعد کنند که آنها را جدی بگیرد. مردانی که مانند راجر معتقد بودند که تنها پاسخ واقعی به این امر خشونت است. این چیزی است که ما در جامعه خود بسیار می بینیم و همه ما از قیمت های پرداخت شده برای استحقاق آنها مطلع هستیم. این با رفتار incel مطابقت دارد.

هفته گذشته گزارش شد که مگان تی استالیون، خواننده رپ که به خاطر رقصیدن و…مهم – تیتانیوم زانوهای او که توسط خواننده رپ دیگری پس از درگیری بین آن دو مورد شلیک قرار گرفت. گفته می شود این مرد به پای او شلیک کرده است. او به یک رقصنده شلیک کرد. در پاها

صبح روز یکشنبه بر اثر جنایتی که علیه خود و علیه خود مرتکب شده بود، بر اثر اصابت گلوله مجروح شدم من این کار را به قصد آسیب جسمی انجام دادماو در پستی در IG نوشت. صفحه شش اطلاعات بیشتری دارد:

یک منبع به طور انحصاری در روز پنجشنبه به ما گفت: “توری از داخل ماشین شلیک کرد در حالی که مگان بیرون بود و سعی می کرد ترک کند.” یک فیلم وجود دارد و پلیس در حال بررسی است. این وضعیتی است که در آن مردی زن را مورد آزار و اذیت بدنی قرار می دهد و به او آسیب می رساند.» [source]

حالا این در مورد مگان نیست. این حتی در مورد بازنده ای نیست که ممکن است به او شلیک کرده باشد. این در مورد است اینها بازنده ها:

“دختر داغ” بودن، داشتن “تابستان دخترانه داغ” همیشه به معنای احساس شبیه بودن، احساس خوبی نسبت به خود و احساس خودتعیین متمرکز بر تصویر بدنی است. در این فیلم، مردان سیاهپوست را تماشا می کنیم که تصور می کنند مگان به دلیل “دختر داغ” هدف گلوله قرار گرفته است، که برای قرار دادن او در جای خود ضروری است. این جایی است که ما هستیم.

مهم نیست چه واقعا رویداد، فقط incel داخلی پرش از این مردان

کهن الگوها سفید و مذکر هستند، با انحراف مورد انتظار به سمت برتری سفید. با این حال، من یک نظریه دارم – شاید این عکس و این توضیحات ناقص باشد. چیزی که زمانی فقط گروهی از مردم تلاش می‌کردند تا موقعیت دیرهنگام خود را بپذیرند، به چیزی بیش از باکره‌های مرد خشمگین تبدیل شده است، اما مردانی که از حق تعیین سرنوشت و اختیار زنان ناراضی هستند و فکر می‌کنند که باید به خاطر آن از حق خود محروم شوند.

و این مردان همیشه سفید پوست نیستند.

من فکر می کنم درک ما از “اینسل” بسیار محدود است. شاید این فقط مردان سفید پوست نیستند که “باکره های عصبانی” هستند. شاید لازم باشد در نظر بگیریم که «اینسل»، وقتی از دریچه‌ای که صرفاً روی مردان سفیدپوست تمرکز نمی‌کند، دیده می‌شود، اصطلاحی است که شامل بسیاری از رفتارهایی است که هر روز در جامعه خود می‌بینیم. شاید “incel” در حال حاضر عبارت فراگیر برای این کلمه باشد کدام مردانی که به دلایلی که راجر با آزاردهنده‌ترین دلایلی که می‌خواهند علیه زنان اعمال خشونت کنند، می‌گوید: «اگر نتوانم این کار را انجام دهم، تمام تلاشم را انجام خواهم داد. آن را نابود کند.

شاید لازم باشد در جامعه خود آن را جدی بگیریم. با آن ها تماس بگیر. ببین چیه و فاصله رو حفظ کنرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر