هیلاری کلینتون از “رابطه شگفت انگیز” اندی کوهن با یکی از ماموران سرویس مخفی خود مطلع شد.


هیلاری کلینتون زمانی که پنجشنبه شب از برنامه اندی کوهن تماشا کرد چه اتفاقی می افتد، شوکه شد – همانطور که مجری برنامه گفتگو فاش کرد که او زمانی “رابطه شگفت انگیزی” با یکی از ماموران سرویس مخفی خود داشته است.

این سیاستمدار ۷۴ ساله، دخترش، چلسی کلینتون، ۴۲ ساله، برای این حضور همراه بود و در مورد مستندهای جدید اپل تی وی پلاس خود، Gutsy که امروز برای اولین بار پخش شد، بحث می کردند.

با این حال، در طول مصاحبه، اندی مجری برنامه افشاگری را بر روی وزیر خارجه سابق افشا کرد – او یک بار با یکی از مردانی که برای محافظت از او به عنوان بانوی اول ماموریت داده شده بود، برخورد کرد، که او اذعان کرد که کمی بیش از حد بود. اطلاعات مورد علاقه او

هیلاری کلینتون هنگامی که پنجشنبه از تماشای زنده چه اتفاقی می افتد شوکه شد - و اندی کوهن فاش کرد که زمانی

هیلاری کلینتون هنگامی که پنجشنبه از تماشای زنده چه اتفاقی می افتد شوکه شد – و اندی کوهن فاش کرد که زمانی “رابطه شگفت انگیز” با یکی از ماموران سرویس مخفی خود داشته است.

این سیاستمدار 74 ساله، دخترش، چلسی کلینتون، 42 ساله، برای این ظاهر همراه بود، در حالی که آنها درباره مستندهای جدید اپل تی وی پلاس خود، Gutsy که امروز برای اولین بار پخش شد، صحبت می کردند.

این سیاستمدار ۷۴ ساله، دخترش، چلسی کلینتون، ۴۲ ساله، برای این ظاهر همراه بود، در حالی که آنها درباره مستندهای جدید اپل تی وی پلاس خود، Gutsy که امروز برای اولین بار پخش شد، صحبت می کردند.

در طول مصاحبه، اندی افشاگری کرد - او یک بار با یکی از مردانی که برای محافظت از هیلاری به عنوان بانوی اول مأمور شده بود، برخورد کرد.

در طول مصاحبه، اندی افشاگری کرد – او یک بار با یکی از مردانی که برای محافظت از هیلاری به عنوان بانوی اول مأمور شده بود، برخورد کرد.

هیلاری زمانی که همسرش، بیل کلینتون، اکنون 76 ساله، از سال 1993 تا 2001 رئیس جمهور ایالات متحده بود، بانوی اول بود.

هیلاری زمانی که همسرش، بیل کلینتون، اکنون ۷۶ ساله، از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۱ رئیس جمهور ایالات متحده بود، بانوی اول بود.

هیلاری زمانی که همسرش، بیل کلینتون، که اکنون ۷۶ سال دارد، از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۱ رئیس جمهور ایالات متحده بود، بانوی اول بود. و اندی اعتراف کرد که دیدن او در برنامه‌اش در تمام این سال‌ها، خاطرات ارتباط فوق‌العاده‌ای را که قبلاً داشت، زنده می‌کرد.

سناتور سابق از راز اندی شگفت زده شد و دهان خود را با شوک باز کرد، قبل از اینکه اعتراف کند که این اطلاعات برای او کمی بیش از حد است.

سناتور سابق از راز اندی شگفت زده شد و دهان خود را با شوک باز کرد، قبل از اینکه اعتراف کند که این اطلاعات برای او کمی بیش از حد است.

او اعتراف کرد: «باید به شما بگویم، وزیر کلینتون، هر بار که شما را می‌بینم، فکر می‌کنم با یکی از مأموران سرویس مخفی شما در دهه ۹۰ ارتباط فوق‌العاده‌ای داشتم.» زمانی که شما بانوی اول بودید.

هیلاری در حالی که متحیر به نظر می رسید پاسخ داد: «TMI». “TMI.”

سناتور سابق با شوکه دهانش را کاملا باز کرد، زیرا چلسی پرسید: “تو این کار را کردی؟”

اندی اصرار داشت که این نماینده “چیزهای شگفت انگیزی در مورد کل خانواده برای گفتن داشت” اما جزئیات بیشتری را به اشتراک نمی گذاشت.

کاندیدای سابق ریاست‌جمهوری آسوده خاطر شد و “هیبت” از خود نشان داد، قبل از اینکه اندی اضافه کرد: “و من چیزهای شگفت انگیزی در مورد او برای گفتن دارم” در حالی که پوزخندی به سمت دوربین می‌کرد.

از طرف دیگر، به نظر می رسید که چلسی سرگرم شده است، می خندد و از میزبان می پرسد:

از طرف دیگر، به نظر می رسید که چلسی سرگرم شده است، می خندد و از میزبان می پرسد:

از طرف دیگر، به نظر می رسید که چلسی سرگرم شده است، می خندد و از میزبان می پرسد: “تو انجام دادی؟”

اندی اصرار داشت که این نماینده «چیزهای شگفت انگیزی در مورد کل خانواده برای گفتن داشت»، اما جزئیات بیشتری را به اشتراک نمی گذاشت.

اندی اصرار داشت که این نماینده «چیزهای شگفت انگیزی در مورد کل خانواده برای گفتن داشت»، اما جزئیات بیشتری را به اشتراک نمی گذاشت.

کاندیدای سابق ریاست جمهوری آسوده شد و

کاندیدای سابق ریاست جمهوری آسوده شد و “هیبت” از خود نشان داد، قبل از اینکه اندی اضافه کرد: “و من چیزهای شگفت انگیزی در مورد او برای گفتن دارم” در حالی که پوزخندی به دوربین می زد.

در حالی که مشخص نیست رابطه عاشقانه اندی با چه کسی بوده است، هیلاری و بیل در دوران ریاست جمهوری او در کنار یکی از اعضای سرویس مخفی دیده می شوند.

در حالی که مشخص نیست رابطه عاشقانه اندی با چه کسی بوده است، هیلاری و بیل در دوران ریاست جمهوری او در کنار یکی از اعضای سرویس مخفی دیده می شوند.

در دوران ریاست جمهوری بیل، او جنجال هایی را برای رابط خود به راه انداخت – زیرا در سال ۱۹۹۸ مشخص شد که او از سال ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۷ با مونیکا لوینسکی کارآموز کاخ سفید رابطه داشته است، که از زمانی شروع شد که او فقط ۲۲ سال داشت و او ۴۸ سال داشت.

دروغ گفتن در مورد رابطه عاشقانه مخفیانه معروف به مرگ سیاسی او منجر شد – مجلس او را در سال ۱۹۹۸ استیضاح کرد. و علیرغم انکار در ابتدا، او در نهایت تایید کرد که “رابطه نامناسب” با مونیکا در تلویزیون ملی داشته است.

در حالی که هیلاری بعداً اعتراف کرد که وقتی از خیانت او مطلع شد، “در کنار خودش با عصبانیت و ناامیدی” بود، اما علناً در کنار شوهرش ایستاد.

راز تکان دهنده اندی تنها چند روز پس از آن منتشر شد که هیلاری یکی از رازهای خود را به اشتراک گذاشت – اینکه او و بیل یک بار پس از یک دیدار دولتی سال ها پیش دخترشان را به طور تصادفی در کرملین در روسیه ترک کردند.

در طول حضور در برنامه The Tonight Show با بازی جیمی فالون در سه‌شنبه شب، از هیلاری خواسته شد تا «جذاب‌کننده‌ترین خاطره تعطیلات خانوادگی» خود را به اشتراک بگذارد، و او خاطره ای از زمان «تروماتیک» را به یاد آورد که او و بیل به اشتباه بدون دختر جوانشان به فرودگاه رفتند. .

راز تکان دهنده اندی تنها چند روز پس از آن است که هیلاری (که در سال 1992 در سرویس مخفی دیده شد) یکی از رازهای خودش را به اشتراک گذاشت - اینکه او و بیل یک بار به طور تصادفی دخترشان را در کرملین در روسیه ترک کردند.

راز تکان دهنده اندی تنها چند روز پس از آن است که هیلاری (که در سال ۱۹۹۲ در سرویس مخفی دیده شد) یکی از رازهای خودش را به اشتراک گذاشت – اینکه او و بیل یک بار به طور تصادفی دخترشان را در کرملین در روسیه ترک کردند.

در طول حضور در برنامه The Tonight Show با بازی جیمی فالون در سه‌شنبه شب، از هیلاری خواسته شد تا «جنون‌انگیزترین خاطره تعطیلات خانوادگی خود» را به اشتراک بگذارد.

در طول حضور در برنامه The Tonight Show با بازی جیمی فالون در سه‌شنبه شب، از هیلاری خواسته شد تا «جنون‌انگیزترین خاطره تعطیلات خانوادگی خود» را به اشتراک بگذارد.

او خاطره ای از زمان آسیب زا را به یاد آورد که او و بیل به اشتباه بدون دختر جوان خود به فرودگاه رفتند.  این خانواده در سال 1994 روسیه را ترک می کنند

او خاطره ای از زمان آسیب زا را به یاد آورد که او و بیل به اشتباه بدون دختر جوان خود به فرودگاه رفتند. این خانواده در سال ۱۹۹۴ روسیه را ترک می کنند

من امیدوارم که او [Chelsea] او گفت: این را به خاطر نمی آورم زیرا بسیار آسیب زا بود.

زمانی که بیل رئیس جمهور بود، او را به روسیه بردیم، و در آنجا خداحافظی رسمی صورت گرفت، بنابراین من و بیل را به داخل هیولا، لیموزین بزرگ، آوردند تا به سمت فرودگاه برویم، بدون اینکه بدانیم ترک کرده ایم. پشت سرش

یعنی می‌توانید تصور کنید که تنها فرزندم را در کرملین بگذارم؟ به خصوص با همه چیزهایی که اتفاق افتاده است؟

در حالی که مشخص نیست چلسی در زمان وقوع این اشتباه چند ساله بوده است، زمانی که پدرش رئیس جمهور شد او ۱۲ ساله بود و زمانی که ریاست جمهوری او به پایان رسید او ۲۰ ساله بود.

به گزارش WhatToWatch.com، هیلاری و چلسی در حال تبلیغ سریال هشت قسمتی جدید خود Gutsy هستند، که این دو مادر و دختر را دنبال می کند، زیرا آنها “یک سفر جاده ای فکر برانگیز را برای ملاقات و گفتگوهای صمیمی با زنان پیشگامی که هر دو آنها را تحسین می کنند” دنبال می کنند. .