همسر پرنسس ماکو، کی کومورو، پس از شرکت در آزمون وکالت، از نیویورک خارج می شود


کی کومورو، همسر «معمول» پرنسس ماکو در حالی که دومین تلاش خود را در آزمون وکالت نیویورک ترک می‌کند – ماه‌ها پس از ترک خانواده سلطنتی ژاپن برای شروع زندگی جدید با او، دم اسبی جدید خود را نشان می‌دهد.

  • همسر پرنسس ماکو پس از شرکت در آزمون وکالت ایالت نیویورک دیده شد
  • پرنسس سابق به طرز عجیبی خانواده سلطنتی را ترک کرد تا با کی کومورو “عام” ازدواج کند
  • کومورو پس از به تعویق افتادن عروسی این زوج در سال ۲۰۱۸، ژاپن را به مقصد نیویورک ترک کرد
  • این جوان ۳۰ ساله تابستان سال گذشته برای اولین بار در این آزمون شرکت کرد اما موفق نشد


همسر سابق پرنسس ماکو، کی کومورو، پس از دومین تلاش خود در آزمون وکالت ایالت نیویورک امروز، چهره ای غمگین را به تصویر کشید.

ماکو، دختر بزرگ ولیعهد فومیهیتو و خواهرزاده امپراتور ناروهیتو، سال گذشته در یک مراسم مدنی کوچک، عنوان سلطنتی خود را برای ازدواج با کومورو “عام” رها کرد.

این زوج که قبل از ازدواج به مدت هشت سال نامزد بودند، از آن زمان به یک آپارتمان یک خوابه در نیویورک نقل مکان کردند، جایی که کومورو در شرکت نیوجرسی Lowenstein Sandler LLP کار می کند.

او امروز در حال تماس با اوبر در خارج از یک مرکز تست پس از امتحان – که برای اولین بار در تابستان سال گذشته شرکت کرد، اما شکست خورد، مشاهده شد.

همسر سابق پرنسس ماکو، کی کومورو، 30 ساله، پس از شرکت در آزمون وکالت ایالت نیویورک برای دومین بار امروز بعدازظهر در انتظار یک اوبر در بیرون یک مرکز آزمایشی دیده شد.

همسر سابق پرنسس ماکو، کی کومورو، ۳۰ ساله، پس از شرکت در آزمون وکالت ایالت نیویورک برای دومین بار امروز بعدازظهر در انتظار یک اوبر در بیرون یک مرکز آزمایشی دیده شد.

این وکیل امروز در حال تماس با اوبر در خارج از یک مرکز تست پس از امتحان - که برای اولین بار در تابستان سال گذشته شرکت کرد اما شکست خورد، مشاهده شد.

این وکیل امروز در حال تماس با اوبر در خارج از یک مرکز تست پس از امتحان – که برای اولین بار در تابستان سال گذشته شرکت کرد اما شکست خورد، مشاهده شد.

مطابق با پخش کننده ژاپنی NHK، کومورو با وکیل اوکونو یوشیهیکو، رئیس شرکتی در ژاپن که قبلاً در آن کار می کرد، تماس گرفت و به او گفت که در امتحان مردود شده است.

نتایج آزمون سال ۲۰۲۱ در نوامبر گذشته در وب سایت هیئت بازرسان قانون ایالت نیویورک قرار گرفت. نام کومورو در میان نامزدهای موفق نبود.

کومورو توسط مادر بیوه اش کایو بزرگ شد. پدرش زمانی که او هنوز در دبستان بود فوت کرد. شغل او در ژاپن شامل کار در یک بانک و یک رستوران فرانسوی بود.

او در سال ۲۰۱۳ زمانی که هر دو در دانشگاه بین المللی مسیحی خارج از توکیو تحصیل می کردند، با ماکو آشنا شد.

کومورو و اولی به یک آپارتمان یک خوابه در نیویورک نقل مکان کردند، جایی که کومورو به عنوان وکیل در شرکت مستقر در نیوجرسی Lowenstein Sandler LLP کار می کند.

کومورو و اولی به یک آپارتمان یک خوابه در نیویورک نقل مکان کردند، جایی که کومورو به عنوان وکیل در شرکت مستقر در نیوجرسی Lowenstein Sandler LLP کار می کند.

این زوج که هر دو اکنون ۳۰ ساله هستند، در سال ۲۰۱۷ به طور غیررسمی نامزد کردند و قصد داشتند در نوامبر ۲۰۱۸ ازدواج کنند.

در ابتدا در ژاپن با خوشحالی از این خبر استقبال شد، اما پس از آن که مشخص شد کایو وام ۴ میلیون ین (۳۵۰۰۰ دلار) از نامزد سابقش را تا حدودی برای پرداخت شهریه پسرش بازپرداخت نکرده است، رسوایی بزرگ شد.

فردی عادی که یک شاهزاده خانم را جلب کرد: چگونه کی کومورو بر رسوایی غلبه کرد و با ماکو ازدواج کرد

کومورو توسط یک مادر مجرد بزرگ شد و برخی گزارش های رسانه ای می گویند که بخشی از تحصیلات او توسط نامزد سابق مادرش تامین شده است.

در یک مقطع زمانی، او با کار برای تبلیغ گردشگری در نزدیکی توکیو مقداری پول به دست آورد.

مشکل چند ماه پس از اعلام نامزدی او و ماکو در سال ۲۰۱۷، زمانی که روزنامه‌ها گزارش دادند که یک اختلاف مالی بین مادر کومورو و نامزد سابقش وجود دارد، با مردی که ادعا می‌کرد مادر و پسر نتوانسته‌اند بدهی حدود ۳۵۰۰۰ دلاری را بازپرداخت کنند، شروع شد.

کومورو بعداً گفت که این پول یک هدیه بوده است، نه وام. اما در سال ۲۰۲۱، او توضیحی ۲۴ صفحه ای ارائه کرد و بعداً گزارش شد که گفته است که تسویه حساب خواهد کرد.

او در سپتامبر ۲۰۱۸ برای تحصیل در دانشگاه فوردهام نیویورک رفت و پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق نیویورک و شروع به کار در یک شرکت حقوقی نیویورک تا سپتامبر امسال بازنگشت.

زمانی که او به ژاپن بازگشت، لباس راحتی پوشیده بود و موهای بلند و اسپورت دم اسبی به تن داشت، که باعث ایجاد یک جنون رسانه ای شد زیرا این کار “بی احترامی” تلقی می شد.

اما صبح روز سه‌شنبه، دم اسبی را کوتاه کرد و کت و شلوار و کراوات تیره‌ای به تن کرد و برای گرفتن عروسش رفت. بیشتر صورت او با ماسک مطابق با پروتکل کروناویروس ژاپن پوشانده شده بود، اما او خوشحال به نظر می رسید.

این موضوع باعث شد تا منتقدان پیشنهاد کنند که کومورو فقط برای پول یا شهرت با شاهزاده خانم ازدواج می کند.

کومورو توضیحی ۲۴ صفحه ای درباره این پول صادر کرد – ادعا کرد که این یک هدیه است نه وام. در نهایت او گفت که آن را بازپرداخت می کند، اگرچه معلوم نیست که آیا پول برگردانده شده است یا خیر.

اما با وجود آشفتگی هایی که عشق کی و ماکو تحمل کرد. در سال ۲۰۲۰، پرنسس سابق از مردم ژاپن التماس کرد که از تصمیم او حمایت کنند.

او با اعلام اینکه عروسی برگزار می شود، گفت: “ما برای یکدیگر غیرقابل جایگزین هستیم – کسی که در زمان های شاد و ناراحت به او تکیه کنیم.”

بنابراین ازدواج یک انتخاب ضروری برای زندگی ما است و در عین حال احساسات خود را گرامی می داریم و از آن محافظت می کنیم.

کومورو سه سال است که در ژاپن زندگی نکرده است – مدت کوتاهی پس از اینکه ازدواج آنها برای اولین بار به تعویق افتاد به نیویورک نقل مکان کرد.

او حقوق را در دانشگاه فوردهام در برانکس خواند و سپس به عنوان منشی در لوونشتاین سندلر در منهتن مشغول به کار شد، شرکت‌های مشاوره و سرمایه‌گذاران در زمینه تامین مالی سرمایه‌گذاری خطرپذیر، ادغام و تملک.

فقط اعضای مذکر خانواده امپراتوری ژاپن مجاز به ازدواج با افراد عادی هستند، بنابراین تصمیم ماکو برای ازدواج برای عشق به معنای کلی چیزهای جدید برای او است.

برای شروع، او دیگر یک شاهزاده خانم در نظر گرفته نمی شود – حتی اگر ازدواج به طلاق ختم شود، او هرگز نمی تواند به خانواده بازگردد.

او برای اولین بار در زندگی خود نام خانوادگی دارد و به عنوان Mako Komuro شناخته می شود.

او همچنین باید برای گذرنامه درخواست کند – خانواده سلطنتی به آنها نیازی ندارند – تا بتواند به ایالت مهاجرت کند.

او دیگر نمی تواند در کاخ امپراتوری زندگی کند. و هر پسری که این زوج داشته باشند در صف جانشینی امپراتوری مردانه نخواهد بود.

و این یک مشکل بالقوه در ژاپن است، جایی که اکنون تنها سه نفر به موجب قانون خانوار سلطنتی اجازه دارند تا جانشین امپراتور ناروهیتو ۶۱ ساله شوند – و یکی از آنها، عموی او ماسوهیتو، ۸۵ سال دارد.

دو نفر دیگر، برادر ۵۵ ساله نائوروهیتو، آکیشینو – پدر ماکو – و برادر ماکو، هیساهیتو، ۱۵ ساله هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر