هانا بتز بهتر است … نه جوانتر: چگونه سایه چشم ناگهان به یک تکه بنفش برخورد کرد


به زنی در میانسالی بگویید «بسیار بد» و احتمالاً مشت خواهید خورد. هنگامی که صندوق ورودی من با این عبارت در اوایل دسامبر پر شد، تصور کردم که ترول شده ام.

در واقع، ۱۷-۳۹۳۸ Very Peri رنگ سال ۲۰۲۲ پنتون است، اولین بار در بیش از دو دهه است که این شرکت برندسازی سایه خود را ایجاد کرده است تا «واقعاً بازتاب دهنده زمان های متحول کننده» باشد که در آن زندگی می کنیم.

پنتون VP را به عنوان “آبی پر جنب و جوش با ته رنگ های بنفش-قرمز انرژی زا” توصیف می کند، و استدلال می کند که “نگرش روحی، شادی و حضور پویایی را نشان می دهد که خلاقیت شجاعانه را تشویق می کند”.

هانا بتس، مقاله نویس زیبایی ساکن بریتانیا، نحوه استفاده از سایه چشم بنفش را توضیح می دهد

هانا بتس، مقاله نویس زیبایی ساکن بریتانیا، نحوه استفاده از سایه چشم بنفش را توضیح می دهد

من آن را گل ذرت / اسطوخودوس عمیق می نامم و می گویم همه ما کمی آبی هستیم، محدودیت های کووید درست با شروع جنگ جهانی سوم به پایان می رسد.

در هر صورت، چند ساعت پس از اعلام پنتون، لیدی گاگا با رنگ بنفش با شکوه پاپی روی فرش قرمز ظاهر شد و سایه چشم‌های براق تقریباً تا ابروهایش. زندایا، ستاره سرخوشی، در اولین نمایش تلماسه لندن، همین کار را انجام داد، میکاپ آرتیست او یک نمای نزدیک از خط چشم ماوراء بنفش، گوشه داخلی و درخشش بنفش زیر ابرو، و تلنگرهای بنفش نیمه شب مخملی را به اشتراک گذاشت.

تا پایان دسامبر، جان لوئیس شاهد افزایش فروش رژگونه بنفش ۹۱ درصد، رژ لب بنفش ۱۰۱ درصد و سایه چشم بنفش ۶۰ درصد بود، زیرا زیبایی های بریتانیایی نیز از این روند پیروی کردند.

من شخصاً همیشه برای نیل خارش داشتم، از اولین پالت چشم مری کوانت در اوایل دهه ۱۹۸۰ تا فیکساسیون شدید امروزم.

رنگ‌های بنفش در سراسر طیف بسیار عالی هستند، با سایه‌ای که برای همه مناسب است. آنها همچنین راهی برای رنگ آمیزی با حفظ پیچیدگی هستند. مدیش، بله؛ از این نظر جوان هستند که احساس می‌کنند کاملاً در جریان هستند. اما بدون پیری، بدون پیامدهای بالقوه نامطلوب، مثلاً، زرد.

رنگ بنفش اساساً رنگ قهوه‌ای زنانه با رنگ سرد است: احتمالاً در رنگ‌های آبی (سیاه یا سفید) خنثی است و وقتی با صورتی و نقره‌ای ترکیب می‌شود، باورنکردنی است. با این حال، در پوست‌های گرم‌تر، گل‌های ارغوانی و هدرهای لجن‌دار در ترکیب با رنگ‌های تونال عالی به نظر می‌رسند.

آرایش روزانه من همیشه مقداری بنفش در آن دیده می شود، زیرا سرمه سرمه من خط چشم بلند مشکی شانل با رنگی از رنگ بنفش است که اخیراً به نفع کاسیس متوقف شده است (۲۴ پوند، chanel.com). پوست‌های گرم‌تر باید به دنبال Chanel’s Prune Intense باشند (۲۴ پوند).

می‌دانم که شما به این رنگ‌های جذاب در مورد پلک علاقه دارید، زیرا محصول چشم سال شما در جوایز زیبایی اینسپایر در کریسمس، خط چشم Rock ‘N’ Kohl Velvet Violet از شارلوت تیلبری بود (۱۹ پوند، charlotte tilbury.com) – بنفش کمتر. در واقع، از قهوه‌ای مائووی/مینکی.

دوست داشتنی ترین پالت سایه چشم من، Bourjois Le Smoky (4.19 پوند، amazon.co.uk)، دارای دو رنگ بنفش جت در میان دوده، نقره ای و طلای قدیمی است: شماره ۵، رنگ سردتر و آبی تر. و ۶ که گرمتر و قهوه ای تر است. هر دو برای ایجاد یک چشم دودی مایل به سیاه با درجه ای از علاقه غنی ایده آل هستند. به عنوان یک جایگزین، نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که آزمایش با یک پیچ و مهره رنگ پررنگ چقدر مقوی خواهد بود.

هانا (تصویر) سایه چشم کبالت شرکت MAC Cosmetic را به عنوان نزدیکترین سایه چشم به خیلی پری توصیه می کند.

هانا (تصویر) سایه چشم کبالت شرکت MAC Cosmetic را به عنوان نزدیکترین سایه چشم به خیلی پری توصیه می کند.

من فقط با یک بلوک جامد بنفش تا قسمت چین شروع می کنم. MAC دارای مجموعه ای از گزینه های برجسته است. سایه چشم کبالتی آن (۱۶ پوند، maccosmetics.co.uk) نزدیکترین سایه چشم است – کمی روشن تر و واقعی تر. ریمل اضافه کنید و کارتان تمام است.

اگر فراتر از این رویکرد تک شات بگم، دوست دارم سایه چشم با ابعاد اضافی Ready To Party MAC (17.50 پوند)، کم رنگ‌ترین، درخشان‌ترین یاسی سفید، با Grand Galaxy، بنفش خارق‌العاده کثیف (۱۷.۵۰ پوند) را کنار هم قرار دهم.

یا، وقتی نور کمی بهار می‌شود، راکت‌های صورتی مایل به بنفش Stars N Rockets (۱۶ پوند) را با Power To The Purple (۱۶ پوند)، که یک گوت سلطنتی از بین رفته است، ترکیب می‌کنم.

کرن بری (۱۶ پوند)، آلوی سرخ‌رنگ، بنفش ستاره‌ای (۱۶ پوند)، گلابی صورتی مایل به قهوه‌ای و اسکچ (۱۶ پوند)، رنگ شرابی گل‌آلود، روی پوست‌های گرم‌تر به خوبی کار می‌کنند.

آسترهای مرطوب آرایشی Glisten (هر کدام ۶.۵۰ پوند، glistencosmetics.com) را می‌توان با برس‌های درخشان این برند (از هر کدام ۶ پوند، بسته‌ها از ۱۰ پوند) برای چهره‌های گرافیکی شدید استفاده کرد، اما به‌عنوان سایه‌های خیس‌شده به جلوه‌های آبرنگ نیز عمل می‌کند. اگر رنگ پوست شما سرد است، آمتیست، آمترین و بادمجان را بررسی کنید.

شماره ۱۷، در هفته گذشته در Boots بازگشته است، دارای یک پالت سایه چشم با عنوان صورتی (۵ پوند، boots.com) است که چیزی شبیه به آن نیست، قهوه ای مایل به نارنجی و بنفش است. انواع تاونیر، توجه داشته باشید.

شما را به آن مسابقه دهید

“یک نوشیدنی بلند آب برای پوست” – از قفسه ها خارج می شود. در یک مطالعه، مشخص شد که این ماده ۲۱ برابر در تحریک سنتز کلاژن در مقایسه با مجموعه ای از مواد لوکس موثرتر است.

net-a-porter.com

خرید کنید

نماد هفته من

کورتنی کاکس

کورتنی کاکس، 57 ساله، (تصویر) کانسیلر و زیرسازی آبرسان از Koh Gen Do را انتخاب کرده و آن را با براشی از برند Rare Beauty سلنا گومز اعمال می کند.

کورتنی کاکس، ۵۷ ساله، (تصویر) کانسیلر و زیرسازی آبرسان از Koh Gen Do را انتخاب کرده و آن را با براشی از برند Rare Beauty سلنا گومز اعمال می کند.

این بازیگر ۵۷ ساله قصد دارد چهره خود را در ۵ دقیقه نقاشی کند. او ابتدا کانسیلر و زیرسازی آبرسان از Koh Gen Do را انتخاب کرد و با براش برند Rare Beauty سلنا گومز استفاده کرد. سپس از رژگونه کرم استیلا، مداد چشم تام فورد قهوه ای، ریمل مارک جیکوبز و کاغذهای بلاتینگ Palladio Beauty برای مات کردن استفاده می کند.

زنگ بیداری

با استفاده از این ژل ضروری لایه بردار لیمو، از یک شروع فوق العاده لذت بخش در روز لذت ببرید.

boots.com

خرید کنید

یک تمیز کننده عمیق زیبا با فناوری اپتی پلکس برای قوی تر کردن موها.

uk.fudgeprofessional.com

خرید کنید

قفل ها را بدون سنگین کردن دوباره احیا می کند. این نیز فاقد پارابن و سولفات است.

Waitrose.com

خرید کنید

با روغن های زنجبیل، علف لیمو و پرتقال برای تقویت بدن خسته.

monoshop.co.uk

خرید کنید

کلاسیک صورتی با طعم اکالیپتوس متعلق به سال ۱۸۹۶. هنوز هم به خاطر صدای تازه‌اش دوست داشته می‌شود.

boots.com

خرید کنید

هوس لوازم آرایشی

تصور نکنید که من تمام گوئینت پالترو را به سمت شما می آیم. من هرگز پیشنهاد نمی‌کنم در ژانویه بدون شادی، آبمیوه را پاکسازی کنید، یا اینکه فقط در هر زمانی آب میل کنید.

با این حال، من دوست دارم سه روزه عجیب و غریب را انجام دهم تا گهگاهی به خودم بازنشانی کنم و Radiance بهترین است.

Radiance Greens Cleanse (شش آب میوه در روز در طول سه روز، ۱۹۵ پوند، radiancecleanse.com) – سبز به معنی بدون میوه – یک راه عالی برای استفاده از بوقلمون سرد در شکر/طمع است، و خودتان را از شر این عادت خلاص کنید.

مصرف مواد سفید، مشروبات الکلی، کافئین، گوشت و غذاهای فرآوری شده را کاهش دهید. سپس ۷۲ ساعت سبزی خود را انجام دهید. شما نمی خواهید بدن شقیقه مانند خود را در پی این رژیگ لکه دار کنید. شما برای بهار درخشان خواهید بود.

radiancecleanse.com

خرید کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر