هالی ویلوبی بر سر “شجاع” کیت گاراوی گریه کرد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • صبح امروز هالی ویلوببی پس از بحث عمیقا شخصی با ستاره دیگرش کیت گاراوی در مورد سفر سلامتی همسرش درک درپر ، عزادار شد.

  پس از آنکه مجری برنامه صبح بخیر بریتانیا از نبرد همسرش درک درپر با کووید -19 صحبت کرد ، هالی ویلوببی به خاطر شجاعت کیت عزادار شد. روز ITV مستند تکان دهنده ستاره کیت پیدا کردن درک نامزد دریافت جایزه تلویزیونی ملی شد و این مراسم در 9 سپتامبر برگزار شدبه با تمرکز بر سفر سالم درک از زمان بستری شدن وی در بیماری با علائم Covid-19 در مارس گذشته ، Finding Derek نشان می دهد که چگونه نابودی او نبرد با ویروس کیت را عوض کرد و زندگی فرزندانشان

  اوایل امسال ، درک به خانه خانواده بازگشت، اگرچه همه چیز برای خانواده دشوار بود. در حال حاضر مجری GMB از طریق پیوند ویدئویی صبح امروز ظاهر شد تا درباره کووید -19 و پیشرفت همسرش با هالی ویلوبی و فیلیپ شوفیلد صحبت کند.

  وقتی در مورد زندگی خود در آن زمان پرسیده شد ، کیت در مورد درک صحبت کرد و توضیح داد: “اگر صادق باشم پیشرفت او دشوار است ، احساس می کنم هیچ تغییری وجود ندارد ، احساس کندی دردناکی دارد.”

  او فاش کرد که او هنوز قادر به صحبت کردن نیست ، اما اخبار مثبت را به اشتراک گذاشت که فکر می کند او “همه چیز را می فهمد” که به او گفته می شود.

  در حالی که آنها به بحث در مورد همه چیزهایی که خانواده در حال گذراندن هستند و نحوه رفتار او “روز به روز” ادامه می دادند ، هالی همچنین دوست خود را “شجاع” توصیف کرد.

  وقتی از او پرسیده شد که می تواند به کسانی که معتقدند کووید -19 واقعی نیست بگوید ، کیت یک پیام فوق العاده متمایز داشت – و خیلی زود هالی را گریه کرد.

  https://www.youtube.com/watch؟v=NoU96NT4L1Q

  کیت گفت: “اگر فکر نمی کنید وجود دارد ، بیایید یک ساعت در خانه من باشید.” “شما نمی خواهید آنچه را که درک گذرانده است پشت سر بگذارید. شما نمی خواهید فرزندان شما از آنچه بیلی و دارسی تجربه کرده اند ، عبور کنند. ”

  او ادامه داد: “شما نمی خواهید مراقبت هایی که والدین او انجام می دهند. شما این را در زندگی خود نمی خواهید. و اگر واکسیناسیون باعث علایم شما و تأثیر بیماری کووید بر شما یا کسی که دوستش دارید می شود ، برای من نامفهوم به نظر می رسد. “

  پس از اظهارات پرشور کیت ، دوربین به میزبانان صبح امروز بازگشت و هالی را در حالی که اشک های چشمانش را پاک می کرد در حالی که به سادگی زیر لب زمزمه می کرد: “متاسفم کیت” نشان داد.

  درک درپر و کیت گاراوی در مهمانی خبری در ده در هتل رادیسون.

  “ای هالی ، داری گریه می کنی … لطفا گریه نکن!” کیت از واکنش لمس کننده اش فریاد زد: “من نمی خواهم همه را ناراضی کنم.”

  هالی با اشکهایش پاسخ داد و از دوست شگفت انگیزش تقدیر کرد: “خیلی خوب کار کردی.” همانطور که فیلیپ به بینندگان یادآوری می کرد که رأی گیری برای NTAS به زودی بسته می شود ، هم او و هم هالی با حمایت اعلام کردند: “امشب شما را می بینم!” به کیت

  Finding Derek یکی از مستندها و مجموعه های درخشان امشب برای NTA است. با در دست داشتن کیت ، مطمئناً طرفداران با آن هماهنگ می شوند تا ببینند آیا مستند قدرتمند او این ستایش بزرگ را دریافت می کند یا خیر.  دیدگاهتان را بنویسید