نقد خاردار جاکی استفن از جوایز امی


لیزو به عنوان یک بوئینگ ۷۴۷ قرمز رنگ در حال تلاش برای بلند شدن در طوفان آمد. ملانی لینسکی یک آب نبات سبز روشن برای تعطیلات بود. لاورن کاکس، که از فرش قرمز برای E! گزارش می‌دهد، به عنوان یک نفر اضافی از Thunderbirds ظاهر شد – نه یکی از فضانوردان، بلکه یک قطعه یدکی از یک موشک.

جوایز امی پیشروی همه مراسم اهدای جوایز مهم است. مانند بقیه، همه ما در کمال ناباوری نگاه کردیم که Fraggle Rock به جاده رسید – و همه اینها به این دلیل بود که یک نفر فریب خورده، اوایل آن شب، گفته بود: “تو واقعا عالی به نظر می آیی!”

این اولین باری بود که لاورن مجری مراسم فرش قرمز شبکه بود (با گرفتن مسئولیت از جولیانا رانچیچ). او با داشتن دو هرم نقره ای سینه (سوتین مخروطی، اگر می خواهید در مورد آن فنی باشید)، کره چشم مهمانانی را که در فاصله بوسیدن قرار می گرفتند، تهدید می کرد در حالی که با شور و شوق بر روی هر لباس شنیع دیگری فوران می کردند.

کریستینا ریچی طوری به نظر می رسید که انگار نیمه بالایی او ویزای خود را گرفته و از قبل در مسیر مراتع جدید بوده است. سارا پالسون، با زوایای عجیب مشکی لویی ویتون (آنها واقعا باید به چمدان بچسبند)، به نظر می رسید که توسط یک کوبیست شوم مورد تهاجم قرار گرفته باشد. نیکول بایر، با شلوار فیروزه‌ای و بالاتنه‌ای بی‌نظیر، میلیون‌ها نفر را به کنترل از راه دور رساندند و متقاعد شدند که تلویزیون‌هایشان دچار نقص رنگ وحشتناک شده است.

بالا، بالا و دور؟  جوایز امی پیشروی همه مراسم اهدای جوایز مهم است، اما امسال همه ما با ناباوری نگاه کردیم که فرگل راک در جاده‌ها به راه افتاد، در حالی که لیزو لباس یک بوئینگ 747 قرمز رنگ در حال تلاش برای بلند شدن در طوفان بر تن داشت.

بالا، بالا و دور؟ جوایز امی پیشروی همه مراسم اهدای جوایز مهم است، اما امسال همه ما با ناباوری نگاه کردیم که فرگل راک در جاده‌ها به راه افتاد، در حالی که لیزو لباس یک بوئینگ ۷۴۷ قرمز رنگ در حال تلاش برای بلند شدن در طوفان بر تن داشت.

چند استثناء زیبا و خوش آمد وجود داشت: آماندا سیفرید در آرمانی – «من به عنوان یک پری دریایی آمده ام». ژان اسمارت در یک بالش پر زرق و برق لورا باشی از رنگ سفید، و چکه های الماس. لیلی جیمز در طلای ورساچه. ظرافت و ظرافت آنها در میان فاضلاب پولک های دیگر در جاهای دیگر خودنمایی می کرد.

و مردان را فراموش نکنیم – نیکلاس براون با لباس سفید خیره کننده کریستین دیور، و بسیاری با کت و شلوارهای سنتی و درجه یک و کراوات هایی که هرگز شکست نمی خورند – استیو مارتین، متیو مک فادین، ست مایرز. شاید مردان باید شروع به لباس پوشیدن زنان کنند.

طرح‌ها و روتین‌های رقص هر دسته را معرفی می‌کردند، بنابراین اگرچه کنان تامپسون، ستاره زنده شنبه شب به‌عنوان مجری در نظر گرفته شده بود، جدا از مونولوگ آغازین، سهم او در نمایشی که در سه ساعت، یک قرن بیش از حد طولانی بود، از بین رفت. دومین قطعه کمدی استندآپ، با چند کاوش در نتفلیکس، سرگرم کننده بود، اما به سختی فریبنده بود، گرچه انصافاً، فرش قرمز از نظر القای خنده شکمی کار سختی بود.

مخوف ترین عبارت در زبان انگلیسی “DJ مقیم” است. این یک تعبیر برای جهنم آینده است. بنابراین وقتی کنان هاوس دی جی زد را معرفی کرد، قلب ها فرو ریخت. او چنین راکتی را بیرون آورد، برای اولین بار در زندگی ام دعا کردم که سخنرانی های پذیرش طولانی تر شود.

کمدین سام جی به عنوان “گوینده” به جمعیت پیوست. پسر دوست داشت اعلام کنه! در رقابت با صدای ترسناک Zedd برای بیشتر سر و صدای آزاردهنده شب، غیرممکن بود که سهم او چه چیزی اضافه کرد. بسیاری از آشپزها که آبگوشت را خراب می کردند، می توانستند به عنوان کابوس آشپزخانه رمزی سرو شوند.

مجریان در نوع خود ستاره بودند. شما فقط می توانید با درد آنها همدردی کنید زیرا آنها خطوط ظاهراً خنده دار را ارائه می دهند که مشخصاً توسط نویسندگانی نوشته شده بود که دارای حس طنز است. عذاب آور شروع به پوشاندن آن نمی کند.

ست مایرز و امی پولر معمولاً خنده دار (که احتمالاً داستان خود را می نوشتند) لنگ لنگان یک برنامه معمولی را پشت سر گذاشتند که به همان اندازه خنده دار و شرم آور بود. به همین ترتیب، ویل آرنت و جیمی کیمل، دومی به شوخی به روی صحنه کشیده می‌شود که انگار بیهوش است، پس از باخت در هفته آخر جان اولیور، نوشیدنی‌های زیادی خورده و از هفتمین امی آن برای مجموعه‌های گفتگوی ورایتی متوالی لذت می‌برد.

یک استثنای قابل توجه در شکست های جفت سازی، میندی کالینگ و بی جی نواک بودند که خنده دار بودند. نواک نویسندگان را با یک سری شوخی در مورد اینکه اساساً در تمام طول روز در خانه هیچ کاری انجام نمی دهند به زبان آورد. به گواه این شب، اگر فقط.

همچنین از مشارکت ستاره‌های قانون و نظم، کریستوفر ملونی (جنایت سازمان‌یافته) و ماریسکا هارگیتای (SVU)، که صادقانه بگویم هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، استقبال شد. همیشه خوشحال کننده است که ببینیم آنها در برنامه های مربوطه خود (آنها با هم در SVU کار کردند) یا در زندگی واقعی با هم متحد می شوند.

آیا الیوت و اولیویا آن را به هم می‌رسانند، سوالی است که ما سال‌ها از ما می‌پرسیدیم (ماریسکا تا ۲۵ سال از نمایش می‌گذرد)، و این زوج تنش‌های جاری را با یک بوسه نزدیک روی صحنه نشان دادند. به نظر می رسد که ما باید بیشتر منتظر چیز واقعی باشیم.

بانشیزهای ناگزیر فریاد می زدند که در مورد دستاوردهای رویایی خود هق هق می زدند.

اپرا وینفری که در لباس سفید خیره کننده به نظر می رسید، با سخنرانی در مورد دشواری های کسب «مطلوب ترین جایزه تلویزیونی روی کره زمین» و اهمیت این که هرگز باور خود را از دست ندهید، پیشتاز شد. او یکی از تشویق‌های فراوان شب را دریافت کرد – یا شاید همه به امید انجام یک دونده از سوی زد و دستگاه نویزش، ایستادند.

گرچه کنان تامپسون، ستاره برنامه زنده شنبه شب به عنوان مجری در نظر گرفته شده بود، جدا از مونولوگ افتتاحیه، سهم او در نمایشی که در سه ساعت، یک قرن بیش از حد طولانی بود، از بین رفت.  ست مایرز و امی پولر معمولاً خنده دار (که احتمالاً داستان خود را می نوشتند) لنگ لنگان یک برنامه معمولی را پشت سر گذاشتند که به همان اندازه خنده دار و شرم آور بود.

گرچه کنان تامپسون، ستاره برنامه زنده شنبه شب به عنوان مجری در نظر گرفته شده بود، جدا از مونولوگ افتتاحیه، سهم او در نمایشی که در سه ساعت، یک قرن بیش از حد طولانی بود، از بین رفت.  ست مایرز و امی پولر معمولاً خنده دار (که احتمالاً داستان خود را می نوشتند) لنگ لنگان یک برنامه معمولی را پشت سر گذاشتند که به همان اندازه خنده دار و شرم آور بود.

گرچه کنان تامپسون، ستاره برنامه زنده شنبه شب به عنوان مجری در نظر گرفته شده بود، جدا از مونولوگ افتتاحیه، سهم او در نمایشی که در سه ساعت، یک قرن بیش از حد طولانی بود، از بین رفت. ست مایرز و امی پولر معمولاً خنده دار (که احتمالاً داستان خود را می نوشتند) لنگ لنگان یک برنامه معمولی را پشت سر گذاشتند که به همان اندازه خنده دار و شرم آور بود.

مخوف ترین عبارت در زبان انگلیسی

مخوف ترین عبارت در زبان انگلیسی “DJ مقیم” است. این یک تعبیر برای جهنم آینده است. بنابراین وقتی کنان هاوس دی جی زد را معرفی کرد، قلب ها فرو ریخت. او چنین راکتی را بیرون آورد، برای اولین بار در زندگی ام دعا کردم که سخنرانی های پذیرش طولانی تر شود.

شریل لی رالف، که برنده بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی برای Abbott Elementary شد، نیز مورد تشویق قرار گرفت و قبل از اینکه اعلام کند، “برای هر کسی که تا به حال رویایی داشته است، هرگز از تو دست نکش.”

افسوس، وقتی رویای شب به کابوسی تبدیل شد که در آن نور روز برای همیشه فروکش می کرد، شوک واقعی برای بسیاری از برندگان وجود داشت.

بدون اینکه بخواهیم در رژه باران بباریم، واضح بود که مانند همه مراسم اهدای جوایز اکنون، صرف نظر از اینکه آن شخص در رده خود بهترین بود یا نه، باید بیش از یک اشاره گذرا به تنوع داده شود. شایسته ترین برندگان برای جانشینی – متیو مک فادین برای بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال درام، و خود نمایش برای سریال درام – و بازی مبتکرانه Squid (پربیننده ترین نمایش نتفلیکس تا به حال) بودند که جوایزی را به هوانگ دونگ هیوک اهدا کرد. کارگردانی و لی جونگ جائه برای بازیگر نقش اول سریال درام.

خدا را شکر، در پایان یک شب طولانی، پیت دیویدسون، جایزه ماقبل آخر سریال کمدی را اهدا کرد. یکی از بامزه‌ترین آدم‌هایی که تمام شب روی صحنه بود و با میکروفونی که برای فریم شش فوتی او تنظیم نشده بود (شما یک کار داشتید، تنظیم‌کننده میکروفون! یک کار!) مسخره می‌کرد، او به صحنه فرمان داد.

اندوهی وجود دارد که به سختی در زیر سطح دیویدسون کمین کرده است، همانطور که برای پسری تصور می کنید که در هفت سالگی پدر آتش نشان خود را در حملات ۱۱ سپتامبر از دست داد. شاید یک غم ذاتی که اغلب تنها یک نفس دور از بزرگترین خنده ها است، ویژگی همه بهترین کمدین ها باشد.

و بنابراین، با اعلام سلما بلر به عنوان برنده گونگ نهایی، همه چیز تمام شد. خاطره ماندگار من از لیزو خواهد بود که در ابر جیسون رامبرت، جایزه برنامه مسابقه (برای تماشای گروه های بزرگ را تماشا کن) و صحنه را با رنگ هایی که مثل دریای سرخ بود، جمع کرد. روپوش بزرگتر از آپارتمان من در نیویورک بود. دفعه بعد که به کمپینگ بروم، می دانم با چه کسی تماس خواهم گرفت.