میزگرد Paleo AIP Recipe #398


این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. اینجا را کلیک کنید تا ببینید معنی آن چیست.

میز آشپزخانه گرد، چیدمان برای شام

«صندلی را بلند کن. یکم مزه کن بیا به ما ملحق شو. زندگی بی نهایت خوشمزه است.»
~ روث رایشل


به میز گرد Paleo AIP Recipe خوش آمدید!

اگر با پروتکل خودایمنی سرخپوشان (AIP) آشنایی ندارید، کتاب یا سری مقالات من را بررسی کنید. به طور خلاصه، این یک برنامه رژیم غذایی و سبک زندگی است که برای کاهش التهاب و بهبود سلامت خود ایمنی طراحی شده است. این شامل یک رژیم غذایی حذفی است که به افراد مبتلا به بیماری خودایمنی کمک می کند تا عدم تحمل غذایی را شناسایی کنند. هنگامی که در مرحله حذف هستید، پیدا کردن دستور العمل ها ممکن است سخت باشد، زیرا بسیاری از گروه های غذایی مستثنی هستند. این میزگرد دستور غذا اینجاست تا به شما کمک کند!

در اینجا نکات مهم میزگرد هفته گذشته است

کلاژ عکس از دستور العمل های برجسته

موارد دلخواه خواننده

انتخاب های من

این هفته، من دو سوپ کدو حلوایی زمستانی را برجسته می کنم.

ShopAIP - یک فروشگاه آنلاین برای پروتکل خودایمنی Paleo
در این هفته چه می‌پزیم؟

آیا دستورهای خوشمزه بیشتری می خواهید؟

من از سال ۲۰۱۳ میزبانی میز گرد Paleo AIP Recipe را بر عهده داشته ام و این بدان معناست که هزاران دستور غذای خوشمزه در آرشیو میزگرد وجود دارد. برای یادآوری هر بار که میزگرد جدیدی پخش می شود، کافی است در خبرنامه من مشترک شوید. آشپزی مبارک!

آیا شما یک وبلاگ نویس AIP Recipe هستید که می خواهید به میزگرد بپیوندید؟

ما دوست داریم شما را داشته باشیم! برای مشاهده قوانین و مراحل عضویت روی فلش کوچک رو به پایین کلیک کنید.

  1. چهارشنبه‌های در میان در ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت شرق، میزگرد جدید Paleo AIP Recipe در وب‌سایت من پخش می‌شود و به مدت ۱۴ روز باز می‌ماند.
  2. وبلاگ نویسان می توانند دستور العمل های AIP را که دوست دارند به اشتراک بگذارند. با خیال راحت دستور العمل های جدید یا قدیمی را از آرشیو خود انتخاب کنید. فقط آنها را در میزگردهای آینده تکرار نکنید. ما می خواهیم آرشیو پر از دستور العمل های ۱۰۰٪ منحصر به فرد باشد.
  3. برای پیوند دادن، کافی است روی دکمه آبی که می‌گوید «افزودن پیوند» کلیک کنید و دستورالعمل‌ها را از آنجا دنبال کنید. همیشه URL دستور پخت واقعی را به جای صفحه اصلی وبلاگ خود اضافه کنید.
  4. از آنجایی که این میزگرد برای مرحله حذف AIP است، دستور غذاها نمی توانند دارای هیچ یک از مواد زیر باشند: غذاهای فرآوری شده، افزودنی های غذایی، قندهای تصفیه شده، روغن های تصفیه شده، غلات (از جمله ذرت)، حبوبات خشک (از جمله سویا)، حبوبات تازه (سبز). لوبیا و نخود)، لبنیات (از جمله قی)، تخم مرغ، آجیل و دانه ها (شامل شیرهای آجیل/دانه و روغن ها)، شب بو و بیشتر ادویه ها (گیاهان خوب هستند).
  5. لطفا فقط دستور العمل ها (نه انواع دیگر مقالات) را ارسال کنید. این میزگرد همه چیز در مورد غذا است.
  6. دستور غذاها باید در یک وبلاگ/وب سایت منتشر شود. دستور العمل هایی که فقط در رسانه های اجتماعی منتشر می شوند مجاز نیستند.
  7. با هر میزگرد، دو مورد علاقه خوانندگان (بیشترین پیوندهای کلیک شده) از میزگرد هفته قبل و همچنین موارد دلخواه خود را برجسته می کنم.
  8. دستور العمل هایی که با قوانین و دستورالعمل های اعلام شده مطابقت نداشته باشند با احترام حذف خواهند شد.
  9. برای یادآوری هر میزگرد جدید، کافی است در خبرنامه من مشترک شوید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند باشید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر