میزگرد Paleo AIP Recipe #396


این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. اینجا را کلیک کنید تا ببینید معنی آن چیست.

میز آشپزخانه گرد، چیدمان برای شام

«صندلی را بیرون بکش. یکم مزه کن بیا به ما ملحق شو. زندگی بی نهایت خوشمزه است.”
~روث راشل


به جدول دستور العمل Paleo AIP خوش آمدید!

اگر با پروتکل خودایمنی پالئو (AIP) آشنایی ندارید، کتاب یا سری مقالات من را بررسی کنید. به طور خلاصه، این یک برنامه رژیم غذایی و سبک زندگی است که برای کاهش التهاب و بهبود سلامت خود ایمنی طراحی شده است. این شامل یک رژیم غذایی حذفی است که به افراد مبتلا به بیماری های خودایمنی کمک می کند تا عدم تحمل غذایی را شناسایی کنند. هنگامی که در مرحله حذف هستید، پیدا کردن دستور العمل ها دشوار است، زیرا بسیاری از گروه های غذایی کنار گذاشته می شوند. این میز گرد دستور غذا اینجاست تا به شما کمک کند!

در اینجا نکات مهم میزگرد هفته گذشته است

کلاژ عکس از دستور العمل های خاص

مورد علاقه خواننده

انتخاب های من

این هفته، من دو دستور پخت کوفته را برجسته می کنم.

ShopAIP - فروشگاه آنلاین پروتکل خودایمنی Paleo
این هفته چه آشپزی می شود؟

آیا دستور العمل های خوشمزه تری را دوست دارید؟

آنها از سال ۲۰۱۳ میزبانی میز گرد Paleo AIP Recipe را بر عهده داشته اند و این بدان معناست که هزاران دستور غذای خوشمزه در آرشیو میز گرد وجود دارد. برای یادآوری هر بار که میزگرد جدیدی منتشر می شود، به سادگی در خبرنامه من ثبت نام کنید. آشپزی مبارک!

آیا شما یک وبلاگ نویس دستور العمل AIP هستید و می خواهید به میزگرد بپیوندید؟

ما دوست داریم شما را با خود داشته باشیم! برای پیوستن به قوانین و مراحل روی فلش رو به پایین کلیک کنید.

  1. هر چهارشنبه در ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت شرقی، میز گرد جدید Paleo AIP Recipe در وب سایت من ارسال می شود و به مدت ۱۴ روز باز می ماند.
  2. وبلاگ نویسان می توانند دستور العمل های AIP را که دوست دارند به اشتراک بگذارند. با خیال راحت دستور العمل های جدید یا قدیمی را از آرشیو خود انتخاب کنید. فقط آن را در میزهای گرد آینده تکرار نکنید. ما می خواهیم آرشیو ما پر از دستور العمل های ۱۰۰٪ منحصر به فرد باشد.
  3. برای پیوند، کافی است روی دکمه آبی که عبارت «افزودن پیوند» را نشان می‌دهد کلیک کنید و دستورالعمل‌ها را از آنجا دنبال کنید. همیشه به جای صفحه اصلی وبلاگ، URL دستور واقعی را اضافه کنید.
  4. از آنجایی که این میز گرد برای مرحله حذف AIP است، دستور غذاها نمی توانند حاوی هیچ یک از مواد زیر باشد: غذاهای فرآوری شده، افزودنی های غذایی، قندهای تصفیه شده، روغن های تصفیه شده، غلات (از جمله ذرت)، حبوبات خشک (از جمله سویا)، و حبوبات تازه (سبزی). ) لوبیا و نخود)، لبنیات (از جمله مارگارین)، تخم مرغ، آجیل و دانه ها (از جمله آجیل/شیر دانه و روغن)، چتر، و بیشتر ادویه ها (گیاهان خوب هستند).
  5. لطفا فقط دستور العمل ها (نه انواع دیگر مقاله) را ارسال کنید. این میز گرد همه چیز در مورد غذا است.
  6. دستور غذاها باید در یک وبلاگ/وب سایت ارسال شوند. دستور العمل های ارسال شده در رسانه های اجتماعی فقط واجد شرایط نیستند.
  7. با هر میزگرد، علاوه بر موارد دلخواه خود، دو مورد از مورد علاقه خوانندگان (پیوندهای بیشترین کلیک) را از میزگرد هفته گذشته برجسته می کنم.
  8. دستور العمل هایی که با قوانین و دستورالعمل های ذکر شده مطابقت نداشته باشند با احترام حذف خواهند شد.
  9. برای یادآوری هر میزگرد جدید، به سادگی در خبرنامه من ثبت نام کنید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند باشید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر