میزگرد دستور العمل Paleo AIP #411


این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. اینجا را کلیک کنید تا ببینید معنی آن چیست.

میز آشپزخانه گرد، چیدمان برای شام

«صندلی را بلند کن. یکم ذوق کن بیا به ما ملحق شو. زندگی بی نهایت خوشمزه است.»
~ روث رایشل


به میز گرد Paleo AIP Recipe خوش آمدید!

اگر با پروتکل خودایمنی پالئو (AIP) آشنا نیستید، کتاب یا سری مقالات من را بررسی کنید. به طور خلاصه، این یک برنامه رژیم غذایی و سبک زندگی است که برای کاهش التهاب و بهبود سلامت خود ایمنی طراحی شده است. این شامل یک رژیم غذایی حذفی است که به افراد مبتلا به بیماری خودایمنی کمک می کند تا عدم تحمل غذایی را شناسایی کنند. هنگامی که در مرحله حذف هستید، پیدا کردن دستور العمل ها ممکن است سخت باشد، زیرا بسیاری از گروه های غذایی از مطالعه حذف می شوند. این میز گرد دستور غذا اینجاست تا به شما کمک کند! من آخرین دستور العمل ها را از وبلاگ های AIP مورد علاقه شما به اشتراک می گذارم.

در اینجا نکات مهم میزگرد هفته گذشته است

کلاژ عکس از دستور العمل های برجسته

علاقه مندی های خواننده

انتخاب های من

ShopAIP - یک فروشگاه آنلاین برای پروتکل خودایمنی Paleo
در این هفته چه می‌پزیم؟

آیا دستورهای خوشمزه بیشتری می خواهید؟

من از سال ۲۰۱۳ میزبان میز گرد Paleo AIP Recipe هستم و این بدان معناست که هزاران دستور غذای خوشمزه در آرشیو میزگرد وجود دارد. برای یادآوری هر بار که میزگرد جدیدی پخش می شود، به سادگی در خبرنامه من مشترک شوید. آشپزی مبارک!

آیا شما یک وبلاگ نویس AIP Recipe هستید که می خواهید به میزگرد بپیوندید؟

ما دوست داریم شما را داشته باشیم! برای مشاهده قوانین و مراحل عضویت روی فلش کوچک رو به پایین کلیک کنید.

  1. هر چهارشنبه در میان در ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت شرق، میزگرد جدید Paleo AIP Recipe Round می‌شود و به مدت ۱۴ روز باز می‌ماند.
  2. وبلاگ نویسان می توانند دستور العمل های AIP را که دوست دارند به اشتراک بگذارند. با خیال راحت دستور العمل های جدید یا قدیمی را از آرشیو خود انتخاب کنید. فقط آنها را در میزگردهای آینده تکرار نکنید. ما می خواهیم بایگانی ها پر از دستور العمل های ۱۰۰٪ منحصر به فرد باشد.
  3. برای پیوند دادن، کافی است روی دکمه آبی که می‌گوید «افزودن پیوند» کلیک کنید و دستورالعمل‌ها را از آنجا دنبال کنید. همیشه URL دستور پخت واقعی را به جای صفحه اصلی وبلاگ خود اضافه کنید.
  4. از آنجایی که این میزگرد برای مرحله حذف AIP است، دستور غذاها نمی توانند دارای هیچ یک از مواد زیر باشند: غذاهای فرآوری شده، افزودنی های غذایی، قندهای تصفیه شده، روغن های تصفیه شده، غلات (از جمله ذرت)، حبوبات خشک (از جمله سویا)، حبوبات تازه (سبز). لوبیا و نخود)، لبنیات (از جمله قیمه)، تخم مرغ، آجیل و دانه ها (شامل شیره های مغزی و دانه ای و روغن ها)، گل شب بو و بیشتر ادویه ها (گیاهان خوب هستند).
  5. لطفا فقط دستور العمل ها را پست کنید (نه انواع دیگر مقالات). این میزگرد همه چیز در مورد غذا است.
  6. دستور غذاها باید در یک وبلاگ/وب سایت منتشر شود. دستور العمل هایی که فقط در رسانه های اجتماعی منتشر می شوند، واجد شرایط نیستند.
  7. با هر میزگرد، دو مورد علاقه خوانندگان (بیشترین پیوندهای کلیک شده) از میزگرد هفته قبل و همچنین موارد دلخواه خود را برجسته می کنم.
  8. دستور العمل هایی که با قوانین و دستورالعمل های اعلام شده مطابقت نداشته باشند با احترام حذف خواهند شد.
  9. برای یادآوری هر میزگرد جدید، کافی است در خبرنامه من مشترک شوید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند باشید