مکمل های خود را برای سال 2020 با Search Search – Madeline Nutrition تهیه کنیداگر شنیده اید که من درباره رژیم مکمل های قبل از تولد (یا مکمل ها به طور کلی!) صحبت می کنم ، احتمالاً شنیده اید که من درباره شرکت Seeking Health صحبت می کنم.

من آنها را قبل از زایمان بسیار توصیه می کنم (آنها همچنین دارای پودرهای جویدنی و پروتئینی هستند!) ، و من هر جا که می روم آنزیم های گوارشی آنها را حمل می کنم!

امروز دوستان من در Seeking Health بزرگترین فروش سال جدید خود را ارائه می دهند ، اما در 7 ژانویه به پایان می رسد! من فقط سفارش ماهانه خود را نقد کردم و می خواستم مطمئن شوم که این شانس را دارید که پس انداز بیشتری نیز دریافت کنید!

اگر از علاقه مندان سالم مانند من هستید ، می دانید که مکمل های با کیفیت خوب چقدر مهم هستند (و پیدا کردن آنها با قیمت مناسب چقدر دشوار است!)

Seeking Health یکی از مارک های من برای مکمل ها است. چرا؟ زیرا من به طور مستقیم می دانم که برخلاف بسیاری از شرکت های مکمل دیگر ، از مواد اولیه با کیفیت و قابل اطمینان ساخته شده اند.

علاوه بر این ، فرمول های آنها توسط دکتر بن لینچ ، متخصص ژنومیک مواد مغذی و اپی ژنتیک طراحی شده است. دکتر لینچ محصولات Seeking Health را با استفاده از اشکال زیستی ویتامین ها و مواد معدنی طراحی می کند ، که به معنی مواد مغذی در فرم هایی است که بدن شما می تواند به راحتی تشخیص دهد و از آنها استفاده کند. این خیلی جدی بود!

اگر به فروش سال نو آنها می روید … در اینجا برخی از محصولات مورد علاقه من برای امتحان یا موجودی است:

  • مطلوب قبل از تولد

  • B12 فعال با L-5-MTHF

  • الکترولیت بهینه

  • هضم قوی طرفدار

  • کامپیوتر بهینه

از صرفه جویی در سلامتی و سلامت مطلوب لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید