موضوع: اختلالات خواب یائسگی و Cataplex B-Core با اوا لارسون


با مجوز مشاوره کیم اسپری تجدید چاپ شد.

اوا لارسون متخصص طب سوزنی ، گیاه شناس و متخصص تغذیه در سان فرانسیسکو است. من این شانس را داشتم که در کلینیک جدید “Acupuncture Hive” با او تماس بگیرم ، در طی آن او استفاده های جدید خود را در دفتر برای Cataplex B-Core و Organically Bound Minerals با من به اشتراک گذاشت:

“من می دانم که پزشکانی که از Cataplex B Core جدید ما به همراه ضبط کننده صدای قلب استفاده می کنند نتایج تقریباً فوری را مشاهده می کنند! همه ما می دانیم که کمپلکس B برای استرس و آرامش سیستم عصبی مفید است ، اما به نظر می رسد Cataplex B Core با یائسگی نیز کار می کند. زنانی که نمی توانند خوب بخوابند

من همچنین آن را به دلخواه در مطب با یک بیمار که خماری ناخوشایند داشت و در آستانه حمله وحشت بود ، امتحان کردم. با دانستن اینکه الکل ویتامین B را کاهش می دهد ، سعی کردم و او در عرض 5 دقیقه آرام شد!

Organic Bound Minerals مشابه ترمز سیستم عصبی سمپاتیک (شخصیت A) و برای سیستم عصبی پاراسمپاتیک (استراحت و ترمیم) مفید است ، بنابراین این یکی ساده تر است و همچنین بسیار سریع عمل می کند.

وای همه چیز آنتا بیماران او تحت درمان طب سوزنی قرار می گیرند! ممنون که درک خود را با ما در میان گذاشتید ایوا. من شخصاً Cataplex B Core را مصرف می کنم و در اینجا نظرات من در مورد دلیل عملکرد خوب آن آمده است:

Cataplex B-Core جدید یکی از محصولات “همه باید این را بخورند” است.

در میان فرآوری بیش از حد غلات امروزه برای مشکلات گوارشی رایج ما ، اکثر مردم ویتامین B کمپلکس کافی ندارند. بدتر از آن ، بسیاری از بیماران ما ویتامین B مصنوعی را از منابع مشکوک (قیر زغال سنگ ، کسی؟) می خورند تا سعی کنند نقایص خود را برطرف کنند. ما باید به بیماران خود بگوییم که ویتامین B به طور جداگانه در طبیعت اتفاق نمی افتد – ما باید آنها را از غذاهای کامل دریافت کنیم!

Cataplex B-Core شامل بسیاری از این ویتامین های گروه B است ، به جز یکی که در برچسب آن پیدا نمی کنید: ویتامین B-4. این همان چیزی است که دکتر رویال لی آن را “ویتامین ضد فلج” توصیف کرد ، اما چون نمی توان آن را از B-1 جدا کرد ، برای استفاده در طب آلوپاتیک یا صنایع تغذیه مورد مطالعه و تحریم قرار نگرفته است.

با این حال ، در مورد بیماران خود که دائماً انرژی مصرف می کنند فکر کنید: آنها ممکن است کمبود ویتامین B-1 و اجتناب کننده B-4 داشته باشند. ماهیچه های آنها درد می کند ، ممکن است مشکلات قلبی عروقی داشته باشند و اگرچه مدام خسته هستند ، اما نمی توانند خوب بخوابند. روزانه 2-3 عدد Cataplex B-Core به آنها بدهید و ببینید چه اتفاقی می افتد! این ماده از جگر ، چغندر و سایر غذاهایی تهیه می شود که معمولاً نمی توانند بخورند.

بهترین
شارون فرانزن
متخصص طب سوزنی و گیاه درمانی

یادداشت کیم: متشکرم شارون و ایوا! بسیاری از ویتامین های تولید شده امروزه از سوخت های فسیلی ، آمونیاک و شکر هیدروژنه فرآوری شده با استون هستند. به عنوان متخصصان بهداشت طبیعی ، ما تا حد زیادی موافقیم که مردم نباید از مشتقات نفتی یا قندهای هیدروژنه استفاده کنند ، اما ممکن است این واقعیت را در مورد مکمل ویتامین نادیده بگیرند. بسیاری از ویتامین های B در آزمایشگاه های Reilly Tar و Chemical واقع در ایندیانا و مینه سوتا تولید می شوند و از قطران زغال سنگ برای تولید کروزوت ، قیر و ویتامین های گروه B استفاده می شود. جوک!

چالش های خواب یائسگی شما نیز مرا به یاد سوال شماره 51 موجود در فرم نظرسنجی سیستماتیک ما می اندازد ، “بیدار شدن از خواب بعد از چند ساعت به سختی برای خواب مجدد” نشاندهنده نیاز به Cataplex B-و در حال حاضر هسته جدید Cataplex B ما است. به

Cataplex B Core جدید ما قوی تر از پیشنهاد Cataplex B است که معمولاً فقط 2 بار در روز استفاده می شود. به جای تار ذغال سنگ ، از جگر ، مخمر و سبوس برنج به طور طبیعی غنی از تیامین و آدنین گرفته می شود و ریشه بتا به عنوان اهدا کننده متیل عمل می کند.

اگر هریک از شما علاقمند به تکمیل فرم درآمد بیمار خود با نظرسنجی سیستم ما هستید و می خواهید نحوه استفاده از آن را بدانید ، لطفاً با شارون ، امی یا من تماس بگیرید. همه ما آن را می دانیم و با خوشحالی به اشتراک می گذاریم که چقدر می تواند برای شما موفق باشد.

خواب خوبی داشته باشید

کیم

این اطلاعات فقط برای متخصصان سلامت در نظر گرفته شده است و الزاماً برای نظرات Standard Process® یا MediHerb® نیست. بیانیه ها توسط FDA تأیید نشده اند و برای درمان یا تشخیص هر بیماری در نظر گرفته نشده اند. اطلاعات زیر نباید به عنوان ادعایی برای تشخیص ، درمان ، درمان ، پیشگیری از هرگونه بیماری یا بیماری تلقی شود. هدف از هرگونه توصیه تغذیه ای حمایت از فرایندهای فیزیولوژیکی و بیوشیمیایی بدن انسان است.

شارون فرانزن

شارون فرانزن طب سوزنی ، گیاه شناس و پرستار بالینی در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا و بنیانگذار طب سوزنی بلو بید است. کار حرفه ای او در مراقبت های بهداشتی با درد مزمن خودش آغاز شد ، که او سالها با درد زیاد مدیریت کرده بود. پس از اینکه سرانجام با داروهای چینی به علت اصلی بیماری خود رسید ، مسیر وی مشخص بود. در حال حاضر او از گیاه شناسی و تغذیه چینی و غربی در درمان بسیاری از مشکلات مزمن سلامتی بیماران خود استفاده می کند.

مطالب مرتبط

دکتر رویال لی | اضافات فرآیند استاندارد | مکمل های غذایی کاملدیدگاهتان را بنویسید