ممکن است عاشق زارا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایک تیندال هستم کدام ممکن است در دومین روز جشنواره چلتنهام پیشنهادی را به اشتراک بگذارند


زارا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایک تیندال در جاری اشتراک گذاری منصفانه دوم شیرین اجتناب کرده اند عشق نهایی در جشنواره چلتنهام تفسیر شدند.

نوه ملکه، ۴۰ ساله، در حالی کدام ممکن است به در کنار شوهر مایک، ۴۳ ساله، کدام ممکن است همراه خود فرزندانش میا، لنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوکاس به اشتراک می‌گذارد، اجتناب کرده اند روحیه فوق العاده خوبی برخوردار بود.

این زوج گرامی داشت کدام ممکن است با اشاره به ابراز عشق در ملاء عام نسبتاً دستی هستند، در برابر این پاپاراتزی ها بوسه ای به اشتراک گذاشتند.

سوارکاری زارا، کدام ممکن است معمولاً جلا یافته به تذکر می‌رسد، منصفانه کت آبی اجتناب کرده اند طراح لندنی لورا گرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه شال خیلی شبیه توسط کلاه‌ساز مستقر در یورکشایر جاستین بردلی هیل را محدوده کرد.

زارا، 40 ساله، و مایک تیندل، 43 ساله، در حالی که در جشنواره چلتنهام حضور داشتند، لحظه ای شیرین از محبت عمومی را به اشتراک می گذارند.

زارا، ۴۰ ساله، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایک تیندل، ۴۳ ساله، در حالی کدام ممکن است در جشنواره چلتنهام حضور داشتند، دوم ای شیرین اجتناب کرده اند عشق نهایی را به اشتراک می گذارند.

نوه ملکه وقتی به همراه همسرش مایک به میدان مسابقه گلاسسترشر برای روز بانوان رسید، روحیه بسیار خوبی داشت.

زارا سوارکاری که معمولاً جلا یافته به نظر می‌رسد، یک کت آبی از طراح لندنی لورا گرین و یک روسری مشابه توسط کلاه‌ساز مستقر در یورکشایر جاستین بردلی هیل را انتخاب کرد.

نوه ملکه وقتی به در کنار همسرش مایک به میدان مسابقه گلاسسترشر برای روز بانوان رسید، روحیه فوق العاده خوبی داشت.

زارا در یک واحد کت آبی تیره در کنار همراه خود کلاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشواره‌های همسان توسط طراح جواهرات ساکن لندن، Laurence Coste، معقول به تذکر می‌رسید.

مایک ستاره راگبی انگلیس کلاه تشک Peaky Blinders را همراه خود کت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار آبی تیره، بلوز سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کت مشکی روکش دار بود.

مادر زارا، پرنسس رویال، {در این} مراسم به این جفت پیوستند، کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند تعقیب براون، مشاور جوان، زیر منصفانه چتر اجتناب کرده اند باران پناه گرفته بود.

این زوج دیروز همراه خود برادر زارا، پیتر فیلیپس، در اولین روز مراسم نمایندگی کردند – در حالی کدام ممکن است مایک در حالت سرگرم کننده دار استاندارد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است در برابر این پاپاراتزی ها ژست گرفته بود، انگشت به خواهر شوهرش بسته بود.

مادر زارا، پرنسس رویال، در این مراسم به این جفت پیوستند، که قبل از تعقیب براون، مشاور جوان، زیر یک چتر از باران پناه گرفته بود.

مادر زارا، پرنسس رویال، {در این} مراسم به این جفت پیوستند، کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند تعقیب براون، مشاور جوان، زیر منصفانه چتر اجتناب کرده اند باران پناه گرفته بود.

مایک ستاره راگبی انگلیس کلاه تخت Peaky Blinders را با کت و شلوار آبی تیره، پیراهن سفید و کت مشکی پوشیده بود.

مایک ستاره راگبی انگلیس کلاه تشک Peaky Blinders را همراه خود کت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار آبی تیره، بلوز سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کت مشکی روکش دار بود.

پس اجتناب کرده اند مخلوط کردن آزموده شده سلطنتی اجتناب کرده اند لباس‌های تک رنگ، زارا منصفانه کت کمربندی غنی همراه خود آستین‌های ایستاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پانل‌های مخملی را محدوده کرد کدام ممکن است آن را همراه خود کلاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف دستی همسان ست کرد.

او رنگ بلوک را همراه خود شلوار مشکی آسان شکست را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد را همراه خود پمپ های جیر مشکی سنتی به بالا رساند.

در همین جاری، مایک آس راگبی سابق انگلیس همراه خود منصفانه ژاکت چهارخانه، شلوار سرمه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه کراوات چهارخانه جسور، زیبا .

دیروز، پیتر، پدر ۲ فرزند، پس اجتناب کرده اند جدایی اجتناب کرده اند شریک زندگی سابقش پاییز، به این زوج پیوستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود لیندسی والاس اتصال نامشروع داشتند.

این اولین روز مسابقه برای این زوج نبود - که دیروز رویال ریسینگ پایونرز را در جشنواره چلتنهام رانندگی کردند.

این مقدماتی روز مسابقه برای این زوج نبود – کدام ممکن است دیروز رویال ریسینگ پایونرز را در جشنواره چلتنهام رانندگی کردند.

تاب ها!  زارا و مایک وقتی دیروز یک روز بدون بچه هایشان بیرون رفتند معمولاً حال خوبی داشتند

تاب ها! زارا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایک وقتی دیروز منصفانه روز با بیرون کودک هایشان پوست رفتند معمولاً جاری خوبی داشتند

ایده خوبی است!  مایک تیندال و پیتر فیلیپس با کلاه های همسان با الهام از پیکی بلایندرز در چلتنهام پا به میدان گذاشتند.

اندیشه خوبی است! مایک تیندال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیتر فیلیپس همراه خود کلاه های همسان همراه خود الهام اجتناب کرده اند پیکی بلایندرز در چلتنهام پا به میدان گذاشتند.

طراحان شیک: پیتر فیلیپس نوه ملکه تارتان آبی و سبز پوشیده بود

مایک یک ژاکت کلاسیک می پوشد

طراحان زیبا: پیتر فیلیپس نوه ملکه تارتان آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه روکش دار بود. خوشایند، مایک منصفانه ژاکت سنتی روکش دار است

مورد علاقه خانواده سلطنتی: مایک و زارا سه فرزند خود را در خانه گذاشتند تا از یک روز در چلتنهام با پیتر لذت ببرند (تصویر)

مورد کنجکاوی خانوار سلطنتی: مایک را انتخاب کنید و انتخاب کنید زارا سه فرزند شخصی را {در خانه} گذاشتند به همان اندازه اجتناب کرده اند منصفانه روز در چلتنهام همراه خود پیتر لذت ببرند (تصویر)

او منصفانه کت تارتان آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه را محدوده کرد کدام ممکن است آن را همراه خود کراوات بنفش روکش دار بود.

زوج سلطنتی اجتناب کرده اند جمله قماربازانی بودند کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند مناسبت سال قبلی کدام ممکن است پایین درهای بسته برگزار شد، برای اولین بار اجتناب کرده اند سال ۲۰۲۰ مورد استقبال قرار گرفتند.

این فستیوال ترجیح یکی اجتناب کرده اند فینال رویدادهای ورزشی مهمی بود کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند بسته شدن در مارس ۲۰۲۰ همراه خود تماشاگران برگزار شد.

او متهم شده است کدام ممکن است منصفانه سوپرشاع کننده کووید است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع اجتناب کرده اند چهره های معروف اجتناب کرده اند جمله اندرو پارکر بولز، طنز لی مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتبالیست چارلی آستین همگی به این ویروس مبتلا شدند.

حدس و گمان به طی ۴ روز بلند مدت به همان اندازه ۲۵۰۰۰۰ طرفدار اسب دوانی در گلاسترشایر لمس کردن آیند.

بیا دخترا!  لباس‌های مینی، پولک‌ها و طرح‌های پررنگ با ورود مهمان‌داران به جشنواره چلتنهام به نمایش گذاشته می‌شوند.

زنانی که امروز وارد چلتنهام می شوند

موجود است دخترا! دیروز همراه خود ورود مهمانان به فستیوال چلتنهام، لباس‌های مینی، پولک‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار‌های جسورانه به حاضر گذاشته شد.

پرهای فانتزی!  پیروان پر زرق و برق مسابقه هنگام ورود به اولین روز دیدار چهار روزه کلاه خود را بالا می برند.

پرهای مفصل! پیروان پر زرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی الکتریکی مسابقه هنگام حق ورود به اولین روز دیدار ۴ روزه کلاه شخصی را بالا می برند.

بذار سلفی بگیرم!  زارا و مایک در حالی که از مسابقه عکس می گرفتند، خوشحال به نظر می رسیدند

زارا و مایک در مسابقات

بذار سلفی بگیرم! زارا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایک در حالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند مسابقه عکس می گرفتند، شاد به تذکر می رسیدند

توت ناز!  زارا و مایک در مسابقات دیروز شاهانه به نظر می رسیدند زیرا نوه ملکه کفش های پاشنه بلند و شلوار سیگاری پوشیده بود.

توت دوست داشتنی! زارا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایک در مسابقات دیروز شاهانه به تذکر می رسیدند از نوه ملکه کفش های پاشنه بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار سیگاری روکش دار بود.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر