“ملکه” رویدادها برای پذیرایی از مهمانان به پنیر منحط سوگند یاد می کند – اما شما برچسب قیمت را باور نخواهید کرد


آیا این عجیب ترین غذای پیک نیک است؟ “ملکه” رویدادها برای پذیرایی از مهمانان به پنیر منحط سوگند یاد می کند – اما شما برچسب قیمت را باور نخواهید کرد

  • یک فوق‌العاده سرگرم‌کننده نحوه درست کردن یک غذای پیک‌نیک را به اشتراک می‌گذارد
  • Chyka Keebaugh 2 کیلوگرم پنیر Fromager d’Affinois را با لیمو و آویشن می پزد.
  • این غذا برای پیک نیک عالی است و می توان آن را با میوه، نان و کراکر ست کرد
  • چیکا گفت: «تنها چند دقیقه طول می کشد تا آماده شود و طبخ شود، اما به نظر شگفت انگیز است


یک فرد فوق‌العاده سرگرم‌کننده نحوه درست کردن یک غذای پیک‌نیک نمایشی را به اشتراک گذاشته است که در هر لقمه‌ای به طرز لذیذی افت می‌کند – اما ارزان نیست.

Chyka Keebaugh، ملکه رویدادها از The Real Housewives of Melbourne، می‌گوید که پنیر پخته شده او با لیمو و آویشن یکی از غذاهای مورد علاقه خانواده است.

چیکا گفت: «تهیه و پختن آن فقط چند دقیقه طول می‌کشد، اما وقتی در پیک نیک خود یک چرخ پنیر خوش طعم و عالی سرو می‌کنید، شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

یک فرد خارق‌العاده سرگرم‌کننده نحوه درست کردن یک غذای پیک‌نیک نمایشی با پنیر پخته شده فروماگر d'Affinois با لیمو و آویشن را به اشتراک گذاشته است که در هر لقمه‌ای به طرز خوشمزه‌ای فاسد می‌شود.

یک فرد خارق‌العاده سرگرم‌کننده نحوه درست کردن یک غذای پیک‌نیک نمایشی با پنیر پخته شده فروماگر d’Affinois با لیمو و آویشن را به اشتراک گذاشته است که در هر لقمه‌ای به طرز خوشمزه‌ای فاسد می‌شود.

برای درست کردن ظرف، فر را روی ۲۰۰ درجه سانتیگراد تنظیم می کند و یک چرخ دو کیلوگرمی پنیر خامه ای سه گانه Fromager d’Affinois Excellence را روی سینی پوشانده شده با کاغذ پخت قرار می دهد.

راز این غذا در پشت کیفیت پنیر است که معمولاً ۱۲۰ دلار فروخته می شود، با این حال Chyka اصرار دارد که طعم خوشمزه آن ارزش هزینه کردن را دارد.

هنگامی که پنیر روی سینی آستر قرار گرفت، روی آن را با پوست یک لیمو، یک چهارم فنجان آویشن تازه و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون می پوشاند.

چیکا کیباگ [pictured] چرخ پنیر خامه ای سه گانه Fromager d'Affinois Excellence را در پوست لیمو، آویشن تازه می پوشاند و به مدت 10 دقیقه در فر قرار می دهد تا بپزد.

چیکا کیباگ [pictured] چرخ پنیر خامه ای سه گانه Fromager d’Affinois Excellence را در پوست لیمو، آویشن تازه می پوشاند و به مدت ۱۰ دقیقه در فر قرار می دهد تا بپزد.

چیکا پنیر را به مدت ۱۰ دقیقه در فر می پزد و پس از آماده شدن آن را با کاغذ پخت داخل یک ظرف عایق برمی دارد تا به پیک نیک خود ببرد.

برای سرو آن، آویشن تازه و تکه‌های لیموترش را به بالا اضافه می‌کند، با نان تخت یا کراکر که پایه را احاطه کرده است.

پنیر نه تنها بوی شگفت انگیزی خواهد داشت، بلکه ظاهر شگفت انگیزی نیز دارد و می توان آن را در کنار نان، گوشت، سبزیجات و دیپ سرو کرد.

همانطور که بسیاری از استرالیایی‌ها هنوز برای صرف غذا در بیرون مردد هستند، Chyka می‌گوید برای استقبال از پیک‌نیک و تبدیل آن‌ها به یک سفر مجلل که در آن نوشیدنی‌ها جریان دارد و موسیقی پخش می‌شود.

همانطور که بسیاری از استرالیایی‌ها هنوز برای صرف غذا در بیرون مردد هستند، Chyka می‌گوید برای استقبال از پیک‌نیک و تبدیل آن‌ها به یک سفر مجلل که در آن نوشیدنی‌ها جریان دارد و موسیقی پخش می‌شود.

Chyka پیشنهاد می‌کند: «لازم نیست خیلی حیله‌گر باشید یا چیزهای زیادی داشته باشید، بلکه این است که چیزها را روی تخته‌های زیبا قرار دهید و به اندازه کافی سخاوتمندانه و دعوت‌کننده به نظر برسند.

از آنجایی که بسیاری از استرالیایی‌ها هنوز برای ناهار خوردن در بیرون مردد هستند، چیکا می‌گوید که از پیک‌نیک‌های تفریحی استقبال کرده و آن‌ها را به مجلل تبدیل کند، جایی که نوشیدنی‌ها جریان دارد و موسیقی پخش می‌شود.

غذای عالی برای پیک نیک ستاره تلویزیون واقعیت، مطمئناً دوستان و خانواده را شگفت زده می کند و آنها را برای کسب اطلاعات بیشتر باز می گرداند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر