ملاقات با Katie Cons – تناسب اندام پزشکی


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در Mount Carmel Fitness in Lewis Center ، OH سلام کنید. این مرکز اخیراً موفق به تأیید مجدد تأسیسات MFA خود شد – آنها از سال 2018 یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای تأیید مجدد ما بازی کرد.” درود بر ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی در Nutrition Community Health and Wellness است. او دارای مدرک شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و مربی بهداشت ACE است.

ما اخیراً با کتی ملاقات کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
من واقعاً دوست دارم که افراد را در یافتن آرامش و شادی از طریق تناسب اندام توانمند کنم. تسهیل کردن شخص از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت خود ، کار را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه جامع” روبرو شدم. بقیه تاریخ است ، و من بسیار خوشحالم که در مسیر شغلی هستم که به رشد و رضایت خود ادامه می دهد.

توصیه ای که می کنید به کسانی که تازه وارد حوزه آمادگی جسمانی می شوند چیست؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران خود برقرار می کنید شادی را بیابید. به این ترتیب ، وقتی با چالش یادگیری یک مهارت جدید یا تلاش برای برآوردن درخواست های مختلف روبرو می شوید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که بخشی از آن هستید ، پیدا کنید. حرفه مراقبت های بهداشتی خوشبختانه پر از نگرش های مثبت ، تحریک کننده فعالیت های فکری و روابط مفید انسانی است. شما یک محل کار سالم انتخاب می کنید و این مهم است!

تسهیلات شما با دریافت مجوز از انجمن پزشکی سلامتی چه چیزی به دست می آورد؟
امکانات ما هدف و اطمینان منحصر به فردی را برای کسب و حفظ گواهینامه مرکز سلامتی مجتمع پزشکی به دست می آورند. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای تسهیلات خود!

دیدگاهتان را بنویسید